Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Sa swietne, a jakie maja kolorki :-o:loveu:
  2. Hahhaha jaki szal z tym jabluszkiem :lol:
  3. [url]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/dora173bucket.jpg[/url] sliczna nakrapiana mordeczka :loveu::loveu::loveu: A moze nowe akwa??:razz:
  4. Kcem wiecej takich historyjek :p:multi: swietne sa :lol:
  5. :mdleje: [url]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/26paz/wee3.jpg[/url] Kara, piekne to jest [url]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/pod2.jpg[/url] :iloveyou: A co do Sharon...nie mozesz jej po prostu mniej dawac?:razz: Czekam na szczurze foteczki :p
  6. Smieszny nagusek, a jakie ruchliwe to to :lol::lol::lol: :)
  7. Tak, tak, tak!!!:multi::multi:
  8. Oliwka jest naprawde ladna dziewuszka :cool1: To jets swietne :evil_lol::evil_lol: [url]http://img127.imageshack.us/img127/4058/dscf2107jw2.jpg[/url] Obejrzalam Bolka, jak on fajnie chodzi :lol: :loveu:
  9. Gajka slicznie wyglada na tle jesieni :loveu::loveu::loveu:
  10. Kurcze no, szkoda ze nie wpadlysmy na siebie w tym Kampinosie :lol::lol: Piesy mialy by fajne foty :p :p :loveu:
  11. Alez one juz duzie som :loveu: Cukiereczki kochane :loveu:
  12. Beria, uuuu, nieciekawie :shake: Ale znalazla sie...?:razz: Ma na imie Alicja :p Dzis juz moze w koncu wypuszcza ja ze szpitala, caly czas cos bylo z nia nie tak...a to nie mogla przybrac na wadze...a to temperature miala....:shake:
  13. To jest sliczne!! [url]http://i14.tinypic.com/4cabqc3.jpg[/url] :loveu::loveu:
  14. HAhha usmialam sie ogladajac i czytajac posty :roflt: :roflt: Olcha, masz niesamowite poczucie humoru :roflt: tzn. juz dawno to zauwzylam ale dopiero tera pisze :evil_lol: [quote]I w tej piaskownicy zaginął mój żółw[/quote] Znaczy sie, wpadl w ruchome piaski...?:shake: [quote]- Co będziemy robić tej nocy móżdżku? - To samo co każdej Pinky... - Spać? - Opanowywać świat![/quote] BUhahahahahaa dobre!!!!:roflt:
  15. Obehrzalam sobie zaleglosci i musze powiedziec ze zobaczylam swietne foty!! Ladnie sie do siebie usmiechaja [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT2118.jpg[/url] :evil_lol: Rysunki zwalily mnie z nog :mdleje:
  16. Wow, co ja tu czytam, maluszki beda :multi::multi: Trzymam kciuki z calych sil!!!:thumbs: Obstawiamy, bedzie ich 6-7 :eviltong:
  17. Piekne [url]http://img162.imageshack.us/img162/34/tnp1010164ya5.jpg[/url] :loveu::loveu:
  18. :mdleje:dzysis...ale weimar :mdleje:
  19. [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/10-15-14.jpg[/url] :megagrin::megagrin::megagrin:
  20. [quote]anetta czy w twoim avatarku jest afgan?[/quote] Oczywiscie, a nawet dwa :p:p [url]http://img103.imageshack.us/img103/862/obraz435om6.jpg[/url] :loveu:
  21. A ja poprosze duzo zdjec Gralla :p :p O!:p Bardzo ladne foty :loveu:
  22. [quote name='"malawaszka"']ale my mamy duuży zapas takich większych ubranek więc chcemy żeby szybko do nich dorosła :evil_lol: a potem się przystopuje :p[/QUOTE] Hehehehe :evil_lol:
  23. dawno mnie tu nie bylo :roll: Dobry patent, piechu sie nameczy a pancia odpocznie :evil_lol: [url]http://img47.imageshack.us/img47/314/axgryzak035mc6.jpg[/url]
  24. Sliczne zdjecia o wschodzie slonca :mdleje::iloveyou: [url]http://img520.imageshack.us/img520/6665/zajetelozkosu7.jpg[/url] buhehehehe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...