-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Sa swietne, a jakie maja kolorki :-o:loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
anetta replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Hahhaha jaki szal z tym jabluszkiem :lol: -
Kcem wiecej takich historyjek :p:multi: swietne sa :lol:
-
:mdleje: [url]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/26paz/wee3.jpg[/url] Kara, piekne to jest [url]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/pod2.jpg[/url] :iloveyou: A co do Sharon...nie mozesz jej po prostu mniej dawac?:razz: Czekam na szczurze foteczki :p
-
Smieszny nagusek, a jakie ruchliwe to to :lol::lol::lol: :)
-
Tak, tak, tak!!!:multi::multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oliwka jest naprawde ladna dziewuszka :cool1: To jets swietne :evil_lol::evil_lol: [url]http://img127.imageshack.us/img127/4058/dscf2107jw2.jpg[/url] Obejrzalam Bolka, jak on fajnie chodzi :lol: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Gajka slicznie wyglada na tle jesieni :loveu::loveu::loveu: -
Alez one juz duzie som :loveu: Cukiereczki kochane :loveu:
-
Beria, uuuu, nieciekawie :shake: Ale znalazla sie...?:razz: Ma na imie Alicja :p Dzis juz moze w koncu wypuszcza ja ze szpitala, caly czas cos bylo z nia nie tak...a to nie mogla przybrac na wadze...a to temperature miala....:shake:
-
To jest sliczne!! [url]http://i14.tinypic.com/4cabqc3.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
HAhha usmialam sie ogladajac i czytajac posty :roflt: :roflt: Olcha, masz niesamowite poczucie humoru :roflt: tzn. juz dawno to zauwzylam ale dopiero tera pisze :evil_lol: [quote]I w tej piaskownicy zaginął mój żółw[/quote] Znaczy sie, wpadl w ruchome piaski...?:shake: [quote]- Co będziemy robić tej nocy móżdżku? - To samo co każdej Pinky... - Spać? - Opanowywać świat![/quote] BUhahahahahaa dobre!!!!:roflt:
-
Obehrzalam sobie zaleglosci i musze powiedziec ze zobaczylam swietne foty!! Ladnie sie do siebie usmiechaja [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT2118.jpg[/url] :evil_lol: Rysunki zwalily mnie z nog :mdleje:
-
Wow, co ja tu czytam, maluszki beda :multi::multi: Trzymam kciuki z calych sil!!!:thumbs: Obstawiamy, bedzie ich 6-7 :eviltong:
-
Piekne [url]http://img162.imageshack.us/img162/34/tnp1010164ya5.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
Ojej, a co ona tak patrzy...? :p
-
:mdleje:dzysis...ale weimar :mdleje:
-
[url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/10-15-14.jpg[/url] :megagrin::megagrin::megagrin:
-
[quote]anetta czy w twoim avatarku jest afgan?[/quote] Oczywiscie, a nawet dwa :p:p [url]http://img103.imageshack.us/img103/862/obraz435om6.jpg[/url] :loveu:
-
A ja poprosze duzo zdjec Gralla :p :p O!:p Bardzo ladne foty :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='"malawaszka"']ale my mamy duuży zapas takich większych ubranek więc chcemy żeby szybko do nich dorosła :evil_lol: a potem się przystopuje :p[/QUOTE] Hehehehe :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dawno mnie tu nie bylo :roll: Dobry patent, piechu sie nameczy a pancia odpocznie :evil_lol: [url]http://img47.imageshack.us/img47/314/axgryzak035mc6.jpg[/url]
-
Sliczne zdjecia o wschodzie slonca :mdleje::iloveyou: [url]http://img520.imageshack.us/img520/6665/zajetelozkosu7.jpg[/url] buhehehehe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: