Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Przebrnelam od mojej ostatniej wizytu tutaj :mdleje: Nie powiem ile mi to zajelo :siara: Zdjecia REWELACYJNE!!:iloveyou: Dzieki wszystkim za foty :thumbs: Jakby ktos mial za malo zdjec to jeszcze tu sa :evil_lol: [url]http://foto.jeere.com/dogshow23/[/url]
  2. :help1::help1::help1: Czy jest ktos kto ma wolne miejsce w samochodzie i jedzie z Wawy?? Chodzi mi tylko o sobote. Zajmuje malo miejsca :lol: i jade bez psa. Moge nawet siedziec na tylnym siedzeniu razem z psem lub psami ;) :help1: Prooooszeeeeeeee, baaardzo mi zalezy na tym wyjezdzie :modla::cry::modla::cry::modla::cry::modla: Pliiizzzz :placz: Szczegoly na pw.
  3. Hej dziewczyny:) C.d perypetii patyczka. Chcialam zaznaczyc ze Masu biega tak za Bono bo ten trzymal patyka w paszczece :evil_lol: [img]http://images4.fotosik.pl/206/56a883197bdf241a.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/251/fc61c6f9b0f66f70.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/251/f10f3928ea7501f9.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/251/e1ff93e5f6275677.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/206/082b5efd68fac2ad.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/242/6b26da2e81ae73b0.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/242/5580dda36025cd7f.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/242/e4525054b5c06133.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/242/f60dccc7bae0bb01.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/242/d17cf70fb6467419.jpg[/img]
  4. Jojo, gratuluje :multi: Dzieciaczki...sama slodycz :loveu:
  5. O Boze! Tragedia ;((( Sciskam was mocno... Bajanku [']
  6. To jest [url]http://images2.fotosik.pl/236/a888c3466b32f3b4.jpg[/url] tak zwany taniec z pilka :evil_lol: :lol: Bombowe :lol:
  7. :multi::multi: Normalnie uczta dla moich oczkow:loveu: Mocne krzeselko [url]http://images4.fotosik.pl/205/2bd9d64e86b73ae5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :lol:
  8. Oooochhhhhhhhhhh, co za radosc :p:p:p
  9. Gratki dla Marysi i Uny :klacz::klacz::klacz::laola:
  10. Asiaczek, brawo! :-D
  11. Wielkie dzieki za zdjecia!!! :multi: Fot Kary rowniez nie widze, ale weszlam na link ktory zostal tu podany i tam sobie je obejrze :p Film z yorkiem jest swietny! Lezka sie zakrecila... Czekam na reszte :grins:
  12. Lo rany julek, jaki swietny psiak http://img95.imageshack.us/img95/8717/dsc2972pg9.jpg Kcem wiecej jego/jej zdjec :cool3: http://img156.imageshack.us/img156/2185/dsc3025jm6.jpg hahahaha
  13. Ale wslizg [url]http://img362.imageshack.us/img362/626/dscf2497tr8.jpg[/url] :-o:evil_lol:
  14. Barbara, a nie wiem, mozliwe :evil_lol::evil_lol: Beta i ja rowniez witam :p Bosh, jakie wq sa te linki sponsorowane :mad::mad: :angryy: I na dodatek cala Dogo mi sie rozjechala!!! Czy wy tez tak macie?? Zabawy z patyczkiem :p [img]http://images3.fotosik.pl/238/1f3bfaf46b75f1b1.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/202/48ddaff9f43e863a.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/238/4d6f183268ce5647.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/238/aa4ee45728fbe252.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/248/24dc5944bf4d7357.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/238/baad3b3d86265c7a.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/239/ec6e27076d8d6302.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/202/ce32f913a6ce0301.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/239/a64720f3437810cf.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/202/b65a7e00bcc6fe56.jpg[/img]
  15. Witaj :hand: Ale to nie koniec zdjec?:diabloti: Dla tych co odeszli [']
  16. [url]http://img486.imageshack.us/img486/2595/tndscn2233nq5.jpg[/url] :shocked!::roflt:
  17. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Jeeeeeeeee :bigcool: swietna wiadomosc!!! :kciuki:
  18. :loveu: no nie moge patrzec na takie malentwa...od razu sie rozczulam :lol:
  19. Jaki slodki prosiaczek :loveu::loveu: Ze wam sie udalo ustawic cala gromadke 8) brawo 8)
  20. [quote]Kajunia zajęta prowadzeniem wykopalisk, a intruzi się wtrącają[/quote] Jakbys zgadla :evil_lol: W koncu moglam dzis wlepic foty na fotosika 8) Foty robione (nie przezemnie) ze 2 lub 3 tyg. temu. Wracalam juz do domu i spotkalismy serdelka z panciem i zalapalismy sie na sesyjke :evil_lol: [img]http://images4.fotosik.pl/197/6175f4f036e22d12.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/197/e1b85815f86b804a.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/233/ad3079af0ce484eb.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/197/588d65ef800bbbe5.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/233/dbe32e74fa3928e3.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/233/46ea83e53fac407a.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/197/10e8d542a07b5333.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/236/490bf3bc3b648cc3.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/233/679546aa06710433.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images2.fotosik.pl/233/5176a1427f8ba07c.jpg[/img] Kaji ni mo bo ona nie lubi tam chodzic :eviltong: Nie wie co stracila :diabloti:
  21. anetta

    Bora i Tora ;-)

    [quote]Jakbym chciała, żeby w końcu przestała całkowicie[/quote] Zycze Ci tego z calego serca :thumbs::thumbs:
  22. To ja tez gratuluje :lol: :bigok::klacz:swietny puchar
  23. Oooo woooow :loveu::cool3:
  24. Dzysiss!! Cofnelam sie 3 strony wstecz i...:mdleje: Ale Cie wywialo!!! Boskie foty!!! Ale slabo mi sie zrobilo jak czytalam co chinczycy robia z jedzonkiem :ekmm: dobra, na dzissuaj koniec :lol: Lece do pracy :lol: Seee yaaaaaa
  25. No to super!! :sweetCyb::sweetCyb: Frodo sie nie obejrzy i juz nie bedzie miec tych goopich szwow ;)
×
×
  • Create New...