-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='Sara']Patrzcie co mi podrzucili znajomi z belgowego forum [URL]http://www.youtube.com/watch?v=xlyN0L4IMck&mode=related&search[/URL]= Viz to szczególnie dla Ciebie ! :) Suczka jest genialna ![/QUOTE] :mdleje::mdleje::roflt: buahhahhaaa jest swietna!!! :roflt::roflt: poplakalam sie ze smiachu, te jej krociotkie lapki :roflt: Ale super spacerek mialyscie :multi: :p
-
:placz::placz:jak patrze na te Blonia to normalnie plakac mi sie chce.... Swoja droga, jest to swietne miejsce do wybiegania psow :p Fajne towarzystwo ma dziewczynka :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Ojejciu, jaka slodka mordzia pomarszczona :loveu: Wycalowac, wycalowac :loveu: Wyszla tutaj jak shar pei hahhahaah [url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/jez90.jpg[/url] -
Witaj Agga, ja juz myslalam ze zobacze nowego boksia a tu prosze, labek :lol: Swoja droga uroczy, a wlasciwie urocza :loveu: Fajnie ze Agatka bedzie dorastac razem z psem :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
No i co sie babochy smiejecie, lata swietlne mnie nie bylo na dogo to skad mam wiedziec :boom: :obrazic::obrazic::obrazic: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka :multi: Wooow, czuje sie dziwnie osaczona w Twojej galerii....ciekawe czemu... :lol::lol: Jak sie czuje Bolus?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Helo, Maga, a na co Ty harujesz? o co chodzi??:oops: Jaka parapetowa????:cool3: ulalaaaaaa:cool3: A foty boskie!!
-
Dzysis, Gerdzia miala strerylke..czy to z koniecznosci czy czemu? Sory, ale juz nie doczytalam :oops: Gerda, zdrowiej szybciutko :Rose: Tez jestem ciekawa o co chodzi z tymi zalewskimi :roll: Pojde na weterynarie...
-
Witaj Kara, masz jakies nowe futra? :evil_lol: A tak na serio to fajnie wpasc do tak zapsionej galeryjki :p Tez sie zastanawiam co to moze byc w brzuchy Saby :roll:
-
Czesc Cola, super foty z Bialego!! Buahahaha:roflt: swietne!!! [url]http://img103.imageshack.us/img103/7600/200609101550wj1.jpg[/url] Foty na wzgorzu mnie powalily :mdleje:
-
Hej, Aluuu, gdzie sie podzialy Twoje mikrofoty?? :placz: Spoznione ale szczere zyczonka dla Tuffiego :buzi:
-
Swietna fotorelacja z wystawy!! Cudne zdjecia i psy :jumpie: Ten sceniacek na raczkach jest przeslooodki :loveu: i te wielkie luuuszy :loveu: Brawo dla Jasminy :multi:
-
Witaj Teklunia :) Obcinalam Tenkowi wlosy na uszach?? Jest do czego sie przytulic :iloveyou: http://img456.imageshack.us/img456/7638/p1050839fk8.jpg Gratuluje pracy :happy1:
-
Ala :hand: Mas zjakies innym aparacik czy mi sie zdaje? :laugh2_2: Ozzy ty miesniaku maly :jumpie:
- 78403 replies
-
Czesc Aga:) Jak tu sie romantycznie zrobilo, fiu, fiu :razz: Weki zadowolony...:razz:
-
IDA??!!! :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: Alez ona PIEKNA!! :mdleje: Ida, nie ladnie sie puszczac :evil_lol::evil_lol:
-
Czesc Aneczko :cool3: Jak zwykle robisz swietne zdejcia...i znowu do nich wzdycham...:loveu: [url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/wrzesien/25%20wrzesien/Obraz051.jpg[/url] Ten Krakow to calkiem, calkie macie...:cool3::cool3: A w szczegolnosci Blooooniaaaa, achhhh....rozmazylam sie....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu :bye: Powiedz mi w skrocie, mieszkasz juz w tej wielkiej willi??:cool3: I ile wegielkow ma Zmorka..?:loveu: Gratuluje maluszkow :klacz: -
Czesc Haniu!! :multi: Od razu mi lepiej po zobaczeniu Gezia :lol: Nic sie nie zmienil :evil_lol:
-
[SIZE="5"]Witaojcie[/SIZE] :multi: :hand: Stesknilam sie za wami. Taki miec odwyk to po prostu...:mdleje: eee, lepiej nie mowic :lol: Co u mnie? A wiele sie zmienilo ;) Moze od poczatku. W tamtym kompie dysk poszedl :wallbash: Wszytskie moje dokumenty, zdjecia itp. poszly w cholere...Jak na razie nikt nie chce sie podjac sparawdzenia czy cos mozna by bylo jeszcze zrobic z tym dyskiem...Moze ktos ze stolycy...??:cool3: Teraz mamy nowego kompa, tzn. uzywany, ale dla nas jest nowy :eviltong: Brat kupil go na gieldzie i jest 4 razy lepszy od tamtego :lol: A co najsmieszniejsze, widzial takiego samego jak my mielismy i...lepiej nie mowic ile za niego chcieli :roflt::roflt: Smiech na sali. Co u psiakow? Obydwoje maja sie bardzo dobrze :) We wrzesniu bylam z Masajem we Wrocku na zawodach, ale niestety Masu wstal lewa noga :lol: i nic nie zdobylismy. Na Agility na pewno sa jakies foty, jeszcze tam nie wstapilam ;) Kaja wyglada jak wygladala :lol: Nic sie nie zmienila, ze zdrowkiem wszystko ok. :) Ciesze sie ze foty podobaja sie :biggrina: Co to fot, mam pare na plycie, musze tylko je przeniesc na kompa. Pochwale sie ze zdalam poprawkowa maturke w sierpniu :B-fly: :lol: Pod koniec sierpnia bylam z bratem na weekend w Krakowie na BikeMaratonie. Dla scislosci, to on startowal ;) A ja?...a ja spedzalam caly dzien z...chlopakiem ktorego poznalam, a wlasciwie on mnie poznal :lol::cool1: Ja kcem do Krakowa.. :placz::placz: Swoja droga, ladne miasto :cool3: hahahah 9.10. zostalam ciocia. Jakie to wzruszajace....:lol: Dziewczynka sie urodzila. Teklunia, niestety!!! nie bylam na zjezdzie :placz: :placz: Dla wszytskich :drinking: :drinking:
-
Asher, nic poza tym nie bylo napisane :shake: [url]http://www.piesmysliwski.pl/go/_info/?id=554[/url] Ale raczej kupie tego Brita :lol: Jezuuu, juz kompletnie ten wiatraczek przestal chodzic :placz: Wylaczam ten szajs! :angryy::diabloti:
-
:roflt: komiczny jest :roflt: zwlaszcza na tym ostatnim zdjeciu buhahahah Jaka ma mine :roflt:
-
Jestescie! :lol: Jakim cudem, Asher, ktora mieszka na koncu wsi :evil_lol: byla w domu wczesniej od Magdy, ktora mieszka na Bielanach? :hmmmm::evil_lol: