Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Witaj Marysiu :) Z wielka checia obejrzalam ostatnie zdjecia, sa cuudowne :loveu: I te szelki mmmm :p No prosze, jak te oswajanie z klateczka szybko Ci poszlo :lol: Brawo dla Ciebie i zdolnej Uny :klacz:
  2. Paula, przeprowadzasz sie?!:eek2: Zle Ci na Kepie? ;) Slodkie foteczki.
  3. anetta

    Galeria Ramba

    [url]http://img220.imageshack.us/img220/5729/635ev0.jpg[/url] buhahaha dobre!! naprawde dobre!:grin:
  4. Ja tez dzis bylam w Kampinosie :lol::lol::lol: i tez z piesami :lol: Pieknie tu wyszla [url]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora170.jpg[/url] :loveu:
  5. Swietny spacerek :multi::evil_lol:
  6. :-( ehhh, jak dobrze ze sa zdjecia.....
  7. anetta

    Bora i Tora ;-)

    No to dla Torci naleza sie oklaski :) Brawo mala, oby tak dalej :klacz: Bora, slyszalas cos o Hubertusie w Krk lub gdzies obok? :razz: JUz sie ni emog edoczekac tych foteczek :loveu:
  8. JAka Oliwka jest juz duza :smhair2: Przyznaj sie, na drozdzach jedzie, prawda?:evil_lol:
  9. No, fajnie ze juz po wszystkim :p
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Jakie trzy cudowne sucze :loveu::loveu: Swietne foty.
  11. Cudowny :iloveyou: Pielegnacja przed swiatowka wymiata :jumpie::ylsuper:
  12. anetta

    .:: A X E L ::.

    [url]http://images2.fotosik.pl/210/4e7df47a5e29e8b0.jpg[/url] o matko, ale....:eek2:
  13. Dzysas, to jest TEN Kreon?!!!:mdleje::mdleje: Ale fryz :mdleje:
  14. Ojjej, new psiak :multi: Pisz o niej jak najwiecej :biggrina: Jest piekna.
  15. HAlo, halo, a gdzie wyscie wczoraj byly? :razz:
  16. [quote name='Maga100'][B]haruję na sfinalizowanie transakcji z domem :p [/B] [B]jak nie padnę zanim sfinalizuje, to będzie parapetówka :p [/B][/QUOTE] No to w takim razie trzymam kciuki :))):thumbs::thumbs: FAjna ta okolica 8-)
  17. Mooocnooo trzymam :kciuki::kciuki:
  18. [url]http://img139.imageshack.us/img139/9219/img7792dg2.jpg[/url] HAhhaah umarlam ze smiechu :roflt::roflt: jak sie kurzy hahaha
  19. Jejc, jakie pysiooo kochany [url]http://img215.imageshack.us/img215/5392/p1050683vd1.jpg[/url] :loveu: puci, puci Czekam na foty :)
  20. Piekny dom, ogrod, las.... :loveu::loveu::loveu:
  21. Szpilka czwiczy joge? [url]http://images4.fotosik.pl/165/9ed388c92f713ab4.jpg[/url] :megagrin::megagrin: Brawo dbsst!
  22. Ale cudnie razem wygladacie !!!! :loveu::loveu::loveu: Powiem w sekrecie ze takie mam trzy pod nosem :evil_lol::evil_lol: Ktoregos razu zostalam przez nie otoczona ze wszystkich stron :evil_lol: Chcialy sie tylko pomiziac hahahaha Bardzo ladna sesja!!:lilangel:
  23. HAhhaah ale super :lol: A ten kolega jaki piekny, chyba duzyyy bedzie :razz: [SIZE="1"]Czy to jest Chomiczowka?[/SIZE]
  24. Ulala, Ala z Ozzym przyjechali :-D Fajnie psiaki sie pobawily i nie tylko :eviltong:
  25. Niestety fot Kaji na razie nie bedzie bo brat gdzies wcisnal plyte i nie moge znalezc :shake: Ale za to mam siostrzenice :lol: Ta fota jest sprzed tygodnia, dzis stuknal jej tydzien :lol: [url]http://img168.imageshack.us/img168/9051/fotajz6.jpg[/url]
×
×
  • Create New...