-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Witaj Marysiu :) Z wielka checia obejrzalam ostatnie zdjecia, sa cuudowne :loveu: I te szelki mmmm :p No prosze, jak te oswajanie z klateczka szybko Ci poszlo :lol: Brawo dla Ciebie i zdolnej Uny :klacz:
-
Paula, przeprowadzasz sie?!:eek2: Zle Ci na Kepie? ;) Slodkie foteczki.
-
[url]http://img220.imageshack.us/img220/5729/635ev0.jpg[/url] buhahaha dobre!! naprawde dobre!:grin:
-
Swietny spacerek :multi::evil_lol:
-
:-( ehhh, jak dobrze ze sa zdjecia.....
-
No to dla Torci naleza sie oklaski :) Brawo mala, oby tak dalej :klacz: Bora, slyszalas cos o Hubertusie w Krk lub gdzies obok? :razz: JUz sie ni emog edoczekac tych foteczek :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
JAka Oliwka jest juz duza :smhair2: Przyznaj sie, na drozdzach jedzie, prawda?:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No, fajnie ze juz po wszystkim :p
-
Jakie trzy cudowne sucze :loveu::loveu: Swietne foty.
-
Cudowny :iloveyou: Pielegnacja przed swiatowka wymiata :jumpie::ylsuper:
-
[url]http://images2.fotosik.pl/210/4e7df47a5e29e8b0.jpg[/url] o matko, ale....:eek2:
-
Dzysas, to jest TEN Kreon?!!!:mdleje::mdleje: Ale fryz :mdleje:
-
Ojjej, new psiak :multi: Pisz o niej jak najwiecej :biggrina: Jest piekna.
-
HAlo, halo, a gdzie wyscie wczoraj byly? :razz:
-
[quote name='Maga100'][B]haruję na sfinalizowanie transakcji z domem :p [/B] [B]jak nie padnę zanim sfinalizuje, to będzie parapetówka :p [/B][/QUOTE] No to w takim razie trzymam kciuki :))):thumbs::thumbs: FAjna ta okolica 8-)
-
Mooocnooo trzymam :kciuki::kciuki:
-
[url]http://img139.imageshack.us/img139/9219/img7792dg2.jpg[/url] HAhhaah umarlam ze smiechu :roflt::roflt: jak sie kurzy hahaha
-
Jejc, jakie pysiooo kochany [url]http://img215.imageshack.us/img215/5392/p1050683vd1.jpg[/url] :loveu: puci, puci Czekam na foty :)
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
anetta replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Piekny dom, ogrod, las.... :loveu::loveu::loveu: -
Szpilka czwiczy joge? [url]http://images4.fotosik.pl/165/9ed388c92f713ab4.jpg[/url] :megagrin::megagrin: Brawo dbsst!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale cudnie razem wygladacie !!!! :loveu::loveu::loveu: Powiem w sekrecie ze takie mam trzy pod nosem :evil_lol::evil_lol: Ktoregos razu zostalam przez nie otoczona ze wszystkich stron :evil_lol: Chcialy sie tylko pomiziac hahahaha Bardzo ladna sesja!!:lilangel:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
HAhhaah ale super :lol: A ten kolega jaki piekny, chyba duzyyy bedzie :razz: [SIZE="1"]Czy to jest Chomiczowka?[/SIZE]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Ulala, Ala z Ozzym przyjechali :-D Fajnie psiaki sie pobawily i nie tylko :eviltong: -
Niestety fot Kaji na razie nie bedzie bo brat gdzies wcisnal plyte i nie moge znalezc :shake: Ale za to mam siostrzenice :lol: Ta fota jest sprzed tygodnia, dzis stuknal jej tydzien :lol: [url]http://img168.imageshack.us/img168/9051/fotajz6.jpg[/url]