Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ojjejjjjjj, takie łoczeta tylko jamniczki maja :loveu::loveu::loveu: Puci, puciiii [url]http://img162.imageshack.us/img162/9179/ahi7.jpg[/url] Na drugim zdjeciu jak smiesznie lapcie trzyma :loveu: W tak mlodym wieku juz wiedzial ze o zabki sie dba :biggrina:
  2. anetta

    Bora i Tora ;-)

    [quote]Mam nadzieję, że Tora z wiekiem w końcu zmądrzeje[/quote] My tez mamy taka nadzieje :lol::lol: A mowiac serio to bedzie dobrze!! :p Zobaczysz.
  3. Takie koty chodza po ulicy?? [url]http://i13.tinypic.com/47l271c.jpg[/url] :eek: A teraz jakiej dlugosc masz wlosy? [url]http://i13.tinypic.com/40birn5.jpg[/url] jakby sie cos palilo :razz: Niesamowite zachody!!
  4. http://img152.imageshack.us/img152/4591/0695it9.jpg :roflt: Co za widoook :iloveyou:
  5. :roflt: w pierwszej chwili myslalam ze w PS ja tak zrobilas :roflt:
  6. Ale sweeeeeet [url]http://images2.fotosik.pl/230/61a02ea0e1db87a8.jpg[/url] :loveu::loveu:
  7. O w morde :-o:-o :roflt:
  8. Jak ona fika po tym sniegu hahahaha Kto ja za sznurki lapie? [url]http://images3.fotosik.pl/232/8601a1ded1d716bf.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:Wyglada jak pacynka :evil_lol:
  9. Porownujac te wyniki to rzeczywisci efatalne sa :placz: Gajeczko, trzymaj sie mala!! Przesylam pozytywne fluidy :kiss_2: Madry chlopak [url]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal217.jpg[/url] :lol: Po co sie wysliac :lol:
  10. Hej :hand: [b]Milena[/b], dzieki, juz sobie poradzilam :grins: Czy tylko mnie Fotosik nie lubi?!!!! Co sie z nim dzieje?:placz::placz: Nie moge wstawic zdjec na serwer :placz: "Warning: unlink(/home/virtual/www.fotosik.pl/www/images/temp/tmpmin/53ab04dd52f4cdc6413429572188b187.jpg) [function.unlink]: No such file or directory in /home/virtual/www.fotosik.pl/www/uniAdd2.php on line 99" :icon_roc::icon_roc::ekmm::niewiem: [b]Koma[/b], nieee:) Zwykle, kupione w zoologiku :grins: Tylko ze one sa na duzego psa :lol: wiec musielismy do jak najmniejszego (prawie) rozmiaru je sciagnac :lol: [b]Zaba[/b], zmierzylam i maja prawie 2 cm. Te szelki dla Mikiego byly by dobre. Widzialam takie w Kakadu tylko ze szczena mi opadla jak zobaczylam cene...chyba 37-38 zl :mdleje: A my dalismy 19 :p A to tylko dlatego ze ciagle nie bylo dostawy i dwa czy trzy razy do nich chodzilam (ciagle mowili ze nie ma i nie widza kiedy beda i kazali sie dowiadywac :lol:) i sie pytalam czy juz sa :lol: Wiec to taki upust byl :lol: bo narmalnie chcieli za nie chyba cos blisko 30 :p Jedynie co mi sie nie podoba w nich to to, ze kolko do karabinczyka maja po srodku a nie na koncu tasmy :roll: Posluze sie foto zrobionym przez dbsst. Oto mi chodzi ;) [img]http://img287.imageshack.us/img287/8081/img49909fa.jpg[/img] Takie same ma ten jamnik :lol: [url]http://bi.gazeta.pl/im/4/3670/z3670854X.jpg[/url]
  11. [quote]co do Fernando...rany, ileż ja bym dała za qnia :evil_lol: nie, tak jak napisalam, Fernando, to ŚWINIA i PÓŁGŁÓWEK :diabloti: kokretniej pół świńskiego łba, z którego wypreparowałam sobie czaszkę...niestety, chyba go za długo przetrzymałam w gotowaniu i trochę na szwach się rusza.....ale ma nadzieję, że zdam anatomię w niezbyt odległych terminach...a do tego czasu Fernando wytrzyma :evil_lol: (oby, oby....) a jaki biały jest :lol: żuchwa wygotowana w Bryzie OXI ACTION, a reszta w Persilu do bialych :cool1:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::grab:
  12. [url]http://img136.imageshack.us/img136/6036/kapiel3za1.jpg[/url] NO nie moge buahahahhaahaa :roflt::roflt: ten wzrok :roflt: "Odejdz mi juz odemnie" :roflt::roflt:
  13. Ona nawet w chaszczach jagocze? [url]http://img300.imageshack.us/img300/3834/dscf2411hv2.jpg[/url] :evil_lol:
  14. Ulala :lol: Niezle balety byly do rana :evil_lol:
  15. http://img153.imageshack.us/img153/7859/0606yk9.jpg hahaha :evil_lol: Sliczny jest w tym lesie :loveu:
  16. :eating: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='"Dobermania"']Dziękować! Mnie też się potwornie podobały i po prostu MUSIAŁAM je kupić:cool3: :evil_l[/quote] Sie wie :cool1:
  18. Nie moge zapisac fot na kompie :placz: Nic tu nie ma, zadnych programow do obrobki :placz: Co trzeba miec zeby ogladac foty w kompie?:oops: Jakie programy trza zainstalowac? :Help_2: Mam duzo fot rozkosznego Masaja i chcialabym je w koncu tu wstawic :evil_lol: Jezuuuu, w poniedzialek ide pierwszy dzien do pracy...i juz mam cykora :roll: :lol::lol:
  19. Ale piekna! :loveu::loveu::loveu: A jakie ma ogonisko :-o Witaj Kaka :p
  20. No nie moge :lol Ona ma takie miny na fotach jakby sie miala za chwile rozplakac :lol: :loveu::loveu:
  21. Jaka szczesliwa Sharon [url]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/pac1.jpg[/url] :evil_lol:
  22. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Jupiii, Torcia ma urodzinki :sweetCyb: Stoo laaaat, stoooo laaat, nieeeeeeeech zyyyyje, zyyyyyje nnaaaaaaam!!!!! :BIG::cunao::new-bday::tort::BIG: [img]http://www.kulinaria.pl/foto/99-06-11.jpg[/img]
  23. anetta

    moj lobuz :)

    Bardzo fajowki artykulik, fajnie napisany :loveu: Jamniczek cudenko, buziaki dla niego :buzi:
  24. Fajnie wyglada z takim wielkiem talerzem [url]http://images3.fotosik.pl/223/c7479d364edd91e0.jpg[/url] :evil_lol:
  25. Swietne, po prostu swietne foty z Hubertusa!! A Twoje...zaniemowilam :cool1: woow :razz:
×
×
  • Create New...