Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Milena, u mnie przy osiedlu jest taki dluuuugi kawalek (oddzielony od ulicy ekranami) ziemi gdzie psy moga sobie pochasac :multi: Na tym zdjeciu [url]http://images2.fotosik.pl/242/6b26da2e81ae73b0.jpg[/url] dobrze widac. Tu sie zaczynaja (te przezroczyste) a pozniej przechodza w zielone i ciagna sie za naszymi plecami przez kilkanascie metrow. Na pierwszych fotach (ktore akurat teraz sie nie pokazuja :mad:) widac ze te ekrany sie ciaaagna.. U kogo setna u tego setna :eviltong: hihihihi Zaba, z odwolywaniem go od psow nie mam problemu. Jest jakies 98% ze do mnie wroci :lol: Od jakiegos czasu ucze go ze nie do kazdego psa sie podchodzi bo on do kazdego musi isc i go sprawdzic :mad: A mi sie to wcale nie podoba :evil_lol: Jedynym jego problemem jest to ze potrafi rzucic sie do ludzkich nog (gdy te stana obok mnie)gdy jade z nim autobusem :stormy-sad: Ja to tlumacze sobie tak ze on mnie broni?? przed innymi...:hmmm: Asiek, ciesze sie ze "dumboJet" Ci sie podoba :biggrina: Znalazlam takie przeslodki i rozbrajajacy filmk ze musze wam go pokazac :loveu:Takie puci, puci slodkie kluseczkowe malenstwa :loveu: Gdy go zobaczylam to sie rozplynelam :loveu: Te grubiutkie, krociotkie lapunki :loveu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=di0VOkVSni8&mode=related&search=[/url] Jestem ciekawa czy tam jest dzwiek??? Niestety z przyczym mi nie znanych jestem odlaczona od dzwieku :( A teraz zegnam bo ide na :painting: z Kajetka i "JumboJetem" :lol:
  2. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Tora, zdradz jakie masz soczewki [url]http://img343.imageshack.us/img343/4282/picture032me3.jpg[/url] :razz:
  3. [quote]Västgötaspets[/quote] O dzysas :mdleje: Thx :lol: Przeczytalam sobie o nim info i musze powiedziec ze ma fajny charakter :p
  4. Wszyyystkiego naj naj najlepszego Paula!! :multi::bigcool: :drink1::new-bday::new-bday::BIG:
  5. Alez juz duza panna jest z Vegi :loveu:
  6. Oje, biedny Miki :( Zycze duuuzoo zdroweczka :buzi:
  7. Takiego Malenstwa jeszcze nie znalam http://i10.tinypic.com/4g7g4mw.jpg :-o Co mu sie stalo? :lol:
  8. Poswiata, wlasnie zobaczylam co sie stalo....:( Jest mi bardzo przykro....:placz: Taka nagla smierc.... [']
  9. Kamila, bardzo sie ciesze za czarnulka jest juz Toba :multi:
  10. [url]http://images1.fotosik.pl/273/2594e9311852b408.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: piekne :loveu::loveu:
  11. OOo jak ja dawno Astamanka nie widzialam :rolleyes: Nic sie nie zmienil :evil_lol: Witaj Ala :)
  12. "Coooo?! Kolejny kot?!" http://img245.imageshack.us/img245/2426/tndscn9433uo4.jpg :evil_lol: A ta serio mowiac to bardzo sie ciesze ze znalazl domek!!:multi: Jest przesliczny mrrrr
  13. Jakie to piekne [url]http://images3.fotosik.pl/263/cf222768fe7aa8f5.jpg[/url] te sloneczko i Gezio :p
  14. Jakie szczylki :loveu::loveu: Piekne zdjecia :loveu: Gratuluje maluszkow :multi:
  15. Ooo a cio to? [url]http://img225.imageshack.us/img225/9269/tndsc01573mi1.jpg[/url] :p Eve, ja w pierwszej sekundzie myslalam ze to on taki wysoki jest ( i tak mysle sobie ze cos tu nie gra :lol:) a po chwili patrze a on na stole stoi hahahahaha :lol:
  16. :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Rewelacyjne te zdjecia!! Naprawde wlasciciele sie upodabniaja do psa :lol:
  17. Zaba, a co masz na mysli? Z odwolywaniem go? Czy slucha sie mnie? Kajci nie mam bo gdzis zostalu posiane plyty gdzie ona na nich byla i nawet zdjecia z Krk byly :placz::placz: Zapewne znajda sie jak nie beda potrzebne :diabloti: Hahha dumboJET :evil_lol: dobre :lol: podoba mi sie :lol: Beria, trenujemy, trenujemy, tylko ostatnio rzadko bywam na treningach...:roll::oops: APSA, a tak jakos... :p Juz sie przyzwyczailam do takiego tematu i juz. Ciesze sie ze cos tu sie dzieje pod moja nieobecnosc, czasami nawet nie chce mi sie wchodzic rano na dogo :oops: Wieczorami mnie ni mo a rano nie zawsze mam chec :eviltong: Lecimy dalej z fotami ;) [img]http://images1.fotosik.pl/253/2132641f18e0e265.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/207/90837f83705afaa8.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/243/1657599751fa43a6.jpg[/img] Czlowieku, rzuc patyka. [img]http://images1.fotosik.pl/253/5f85b2e2f83119e2.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/253/f5c6a674d91b72cd.jpg[/img] Zamach na patyka :lol: [img]http://images4.fotosik.pl/207/b94dbdf8eb15062a.jpg[/img] Nie wiem ktory wygral :hmmmm: Chyba Masa bo cos tam memla... [img]http://images2.fotosik.pl/244/fc172594eee3b1cc.jpg[/img] No oczywiscie ze on :p [img]http://images3.fotosik.pl/243/08aad1128fe695db.jpg[/img] Czekaj maly, zaraz cie dogonie :vamp: [img]http://images1.fotosik.pl/253/433abaf02fe34472.jpg[/img] Bono: HA HA HA, a widzisz, udalo mi sie ci zabrac :diabloti: Masa: Osz ty!! Zaraz cie rudy dopadne!! [img]http://images2.fotosik.pl/244/3cbc5229d7c1d848.jpg[/img] :megagrin::megagrin::megagrin:
  18. Uuu, co ja czytam :( cale szczescie ze jest juz PO! :kciuki: Powiedz jak u niej ropomacicze przebiegalo?
  19. Do schrupania :loveu:
  20. :lol::lol::lol: i na dodatek jezyczek mu wyskoczyl :loveu:
  21. Mmbbaj, myslalam caly czas o was.... :calus::calus:
  22. Przyszlam i co widze...11 :mdleje: maluszkow! :loveu: Ogromne gratulacje dla was :happy1: Marysia, brawo :lol:
  23. No swietne [url]http://images2.fotosik.pl/245/2ec432713d31316e.jpg[/url] Z poczaku nie wiedzialam co to :lol: :loveu::loveu::loveu: Haniu? Dzien dobry :p Co to sa za katreczki? zolta i czerwona? Ja tego nie mam :hmmmm:
  24. A chcesz w pape? [url]http://images3.fotosik.pl/247/c8528e0d98c59f15.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Za 100 :drink1::drink1:bo u mnie tyz jest :drink1::drink1:
×
×
  • Create New...