Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jak fajnie te pinczerki wygladaja przy malenstwach :lol::evil_lol: Szczeniaczki beda :loveu:
  2. Zgubil po drodze :evil_lol::evil_lol: Zauwazcie ze Ten tez ma przednia prawa noge z przodu :o
  3. :mdleje: :mdleje::mdleje:o matko...:mdleje:
  4. Czy wiadomo czy sa jakies wiesci? :( Dzis juz czwarty...
  5. Oooo jeeej, jakie to slooodkie [url]http://images21.fotosik.pl/48/2b52db036e2456ce.jpg[/url] :loveu: [quote name='HankaRupczewska']Gezesław Się Narkotyzujący : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/100/128e195db42d572a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzialam dyplomik, jest SLICZNY! :o:klacz:
  6. Witaj Kasiu :p Witaj Tenku :p
  7. Arnika, poczytaj sobie w tym temacie :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1947048#post1947048[/url]
  8. Prawie jak syjamskie blizniaki http://img292.imageshack.us/img292/7743/tndscn3396sf1.jpg :evil_lol: Filmik boski :o Fota z parkingiem po prostu wymiata :lol::lol:
  9. [quote]DZISIEJSZA LUNETA :angryy: musiałam jechać do Imielina zawieźć jakieś papiery, no to se myślę wezmę pieska - tam blisko zbiornik, fajna pogoda to piesek pobiega :angryy: I ZNOWU śWINIA SIE WYTARZAłA W GOOWNIE :angryy: WYPATROSZE :diabloti:[/quote] A to....Jak ona smiala :onfire: Zastanawiam sie, jak Luna mialaby biegac w zbiorniku?:haha: Przepiekne slonce :loveu::loveu::loveu: Doginka :loveu:
  10. [quote]corel paint shop pro x[/quote] Ooo :) A ja wlasnie bede miec corela, ale nie pamietam jakiego :lol: Ciekawe czy bedzie tam ta zajefajna funkcja :p Mam nadzieje ze tak. A zlym gniazdkom mowimy NIE :x Kurcze, strasznie mi sie to podoba, mam wrazenie jakby zaraz wyszedl z tej foty :o [url]http://images21.fotosik.pl/42/3a70de1384bbd6a8.jpg[/url]
  11. Dzieki dziewczyny za cieple slowa :calus: Witaj w naszych skromnych progach Matusz:hand:
  12. Wzruszajaca historia :placz: serio.
  13. AHHAHAHAHA [url]http://images22.fotosik.pl/9/9ad135d45bbdb025.jpg[/url] :roflt:boskie,:roflt: boskie :roflt: boskie :roflt: :roflt::roflt: buhahahahaha strach sie bac!
  14. Ehhh, pomarzyc moge o takim miejscu :rolleyes: Wspanialy teren. No wlasnie, strasznie duuzo was w tej klasie:evil_lol:
  15. Dzieki raz jeszcze :) Basia, sa w dziale Agility, tytul "Otwarte Zimowe Zawody...itd" ;) Niestety nas tam nie ma. Ale foty obejrzec mozna :P Fajnie babeczki ze zagladacie :p Pomimo tych kiepskich zdjec...
  16. Oooooooooo [url]http://images21.fotosik.pl/39/75e3e7ae6da0af83.jpg[/url] BOSKIE :-o W czym to robilas?
  17. [quote]nie ja widze skrzydełko :evil_lol:[/quote] Taaaak? a gdzie? :diabloti::diabloti::diabloti: Phi, TANIE te blyskotki :boom:
  18. [quote]Och witaj dawno nie widziana :bigok:[/quote] Och boziu, zostalam dojrzana. Jestem wzruszona :placz::placz: naprawde :p Panosze sie tu i tam i tak wpadlam w Twoje skromne progi :evil_lol: Widze ze ten roz to wogole Cie nie opuszcza :evil_lol: Iza, mialas kawke w domu?? :o
  19. Ale super galeryjka :biggrina: Milo sie czyta i oglada ;) Pozdrowienia od jamnisi 13-latki :eviltong: Smyranko dla Tobiaszka :p :roflt: ciezki dzien mial hahahah [url]http://img181.imageshack.us/img181/1503/img3281bi5.jpg[/url] Zmniejsz zdjecia do 500x500.
  20. Akurat nie pisalam o Zakli, bo sama napisala ze juz wszystkie foty wstawila ;) Pisze o innych fotografach ktorzy byli na hali. Ale widze ze to byli jacys "obcy" :placz::placz::placz:
  21. Asiaczku, u mnie jest normalny ;) Tzn. od razu kieruje mnie na Twoja www. Pangea, ale animowane banerki sa zabronione ;)
  22. Jestem pod wrazeniem fot. Super uchwycone :cool1: [url]http://images22.fotosik.pl/8/856737dcfe3c54d8.jpg[/url] dwa wegry z jedna glowa :errrr:
  23. BUhahaha, dbsst "ooooooooooooooooooolaLlalalal to Ci sie TZ włosiem zapuscił" :roflt::evil_lol:
  24. Cooolaa! :))))) Do Francji?! Woow :cool3: [url]http://img151.imageshack.us/img151/3497/200610170081ud0.jpg[/url] OMG :mdleje:
×
×
  • Create New...