-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jak fajnie te pinczerki wygladaja przy malenstwach :lol::evil_lol: Szczeniaczki beda :loveu: -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
anetta replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Zgubil po drodze :evil_lol::evil_lol: Zauwazcie ze Ten tez ma przednia prawa noge z przodu :o -
:mdleje: :mdleje::mdleje:o matko...:mdleje:
-
Czy wiadomo czy sa jakies wiesci? :( Dzis juz czwarty...
-
Oooo jeeej, jakie to slooodkie [url]http://images21.fotosik.pl/48/2b52db036e2456ce.jpg[/url] :loveu: [quote name='HankaRupczewska']Gezesław Się Narkotyzujący : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/100/128e195db42d572a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzialam dyplomik, jest SLICZNY! :o:klacz:
-
Witaj Kasiu :p Witaj Tenku :p
-
Arnika, poczytaj sobie w tym temacie :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1947048#post1947048[/url]
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Prawie jak syjamskie blizniaki http://img292.imageshack.us/img292/7743/tndscn3396sf1.jpg :evil_lol: Filmik boski :o Fota z parkingiem po prostu wymiata :lol::lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]DZISIEJSZA LUNETA :angryy: musiałam jechać do Imielina zawieźć jakieś papiery, no to se myślę wezmę pieska - tam blisko zbiornik, fajna pogoda to piesek pobiega :angryy: I ZNOWU śWINIA SIE WYTARZAłA W GOOWNIE :angryy: WYPATROSZE :diabloti:[/quote] A to....Jak ona smiala :onfire: Zastanawiam sie, jak Luna mialaby biegac w zbiorniku?:haha: Przepiekne slonce :loveu::loveu::loveu: Doginka :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote]corel paint shop pro x[/quote] Ooo :) A ja wlasnie bede miec corela, ale nie pamietam jakiego :lol: Ciekawe czy bedzie tam ta zajefajna funkcja :p Mam nadzieje ze tak. A zlym gniazdkom mowimy NIE :x Kurcze, strasznie mi sie to podoba, mam wrazenie jakby zaraz wyszedl z tej foty :o [url]http://images21.fotosik.pl/42/3a70de1384bbd6a8.jpg[/url]
-
Dzieki dziewczyny za cieple slowa :calus: Witaj w naszych skromnych progach Matusz:hand:
-
Wzruszajaca historia :placz: serio.
-
AHHAHAHAHA [url]http://images22.fotosik.pl/9/9ad135d45bbdb025.jpg[/url] :roflt:boskie,:roflt: boskie :roflt: boskie :roflt: :roflt::roflt: buhahahahaha strach sie bac!
-
Ehhh, pomarzyc moge o takim miejscu :rolleyes: Wspanialy teren. No wlasnie, strasznie duuzo was w tej klasie:evil_lol:
-
Dzieki raz jeszcze :) Basia, sa w dziale Agility, tytul "Otwarte Zimowe Zawody...itd" ;) Niestety nas tam nie ma. Ale foty obejrzec mozna :P Fajnie babeczki ze zagladacie :p Pomimo tych kiepskich zdjec...
-
Oooooooooo [url]http://images21.fotosik.pl/39/75e3e7ae6da0af83.jpg[/url] BOSKIE :-o W czym to robilas?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No dobrze, a jak wyglada dzisiejsza Luna?:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote]nie ja widze skrzydełko :evil_lol:[/quote] Taaaak? a gdzie? :diabloti::diabloti::diabloti: Phi, TANIE te blyskotki :boom:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Och witaj dawno nie widziana :bigok:[/quote] Och boziu, zostalam dojrzana. Jestem wzruszona :placz::placz: naprawde :p Panosze sie tu i tam i tak wpadlam w Twoje skromne progi :evil_lol: Widze ze ten roz to wogole Cie nie opuszcza :evil_lol: Iza, mialas kawke w domu?? :o -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ale super galeryjka :biggrina: Milo sie czyta i oglada ;) Pozdrowienia od jamnisi 13-latki :eviltong: Smyranko dla Tobiaszka :p :roflt: ciezki dzien mial hahahah [url]http://img181.imageshack.us/img181/1503/img3281bi5.jpg[/url] Zmniejsz zdjecia do 500x500. -
Akurat nie pisalam o Zakli, bo sama napisala ze juz wszystkie foty wstawila ;) Pisze o innych fotografach ktorzy byli na hali. Ale widze ze to byli jacys "obcy" :placz::placz::placz:
-
Asiaczku, u mnie jest normalny ;) Tzn. od razu kieruje mnie na Twoja www. Pangea, ale animowane banerki sa zabronione ;)
-
Jestem pod wrazeniem fot. Super uchwycone :cool1: [url]http://images22.fotosik.pl/8/856737dcfe3c54d8.jpg[/url] dwa wegry z jedna glowa :errrr:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
BUhahaha, dbsst "ooooooooooooooooooolaLlalalal to Ci sie TZ włosiem zapuscił" :roflt::evil_lol: -
Cooolaa! :))))) Do Francji?! Woow :cool3: [url]http://img151.imageshack.us/img151/3497/200610170081ud0.jpg[/url] OMG :mdleje: