-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Az mi sie ziiimno zrobilo na sami widok :lol: -
One sa przewspaniale :loveu::loveu::loveu: Rozplywam sie na ich widok...
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
anetta replied to Usia's topic in Foto Blogi
Jaka bidulka [url]http://images22.fotosik.pl/6/8cf39a9758c4ce0f.jpg[/url] ten wzrok... -
Widzicie te udko?:cool1: [url]http://images22.fotosik.pl/10/9e27d41cee02948f.jpg[/url]
-
[url]http://img208.imageshack.us/img208/4813/48100954el2.jpg[/url] :loveu::loveu: hej Ala :hand:
- 78403 replies
-
A gdzie reszta? :o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
BUHAHHAHHAHA nie moge :roflt: :roflt::roflt::roflt: Nugatowa, spadlam z krzesla buhahahahaha :roflt::roflt: Waszka gratuluje! :klacz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Suuuper :multi: I nawet jasne sa :evil_lol: Czekam na wiecej :)))
-
[url]http://images21.fotosik.pl/22/ad0451303ff29cd1.jpg[/url] :roflt: buhahahah swietna!! Do twarzy jej :cool1: Bardzo mi sie podoba ta fota [url]http://img150.imageshack.us/img150/5996/tnimg1582fs1.jpg[/url] Widzialam jego foty w dziale Pielegnacja, ladnie go odpicowali :cool1:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
anetta replied to Usia's topic in Foto Blogi
[quote]a ja jutro poznam Usię i jej stadko osobiście !![/quote] A ja juz poznalam :siara::hand: Dla Megan :buzi: -
Jaka malutka sie tutaj wydaje ;) [url]http://img341.imageshack.us/img341/6715/dsc00067ux7.jpg[/url] Switnie sie bawiliscie!:bigok:
-
Czy jedno z malychow ma niebieskie oczko? :) [quote]szczególnie przez te łaciate...[/quote] Hihihi prawda..? To bedzie zagadka nie rozwiklana :p Te laciate sa boskie, takie dwa rodzyneczki :iloveyou: Czy wiadomo co sie z nimi teraz dzieje? Jestem ciekawa czy tez sa takie kudlate jak mamusia z Jaszka :p
-
Cukierczki :sabber::loveu: Jestem ciekawa czy nowi wlasciciele beda miec takie same miny za pol roku gdy beda chcieli brac malenstwa na raczki :rolleyes: [url]http://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/Abisiajedziedodomu.jpg[/url] [url]http://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/Aurazpanem.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dziekuje!! :multi: :p Bylo tylu fotografow i jeszcze nie ma powstawianych fot :shake::( Trzeba byc cierpliwym :watpliwy: Ale zeby nie bylo pusto to jeszcze mam foty z wypadu do lasu 8) Latajaca Kaja :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/16/1c3e7787a2d7bbd3.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/16/b376bc5e74bb54c3.jpg[/img] Spotkalismy taka przepiekna modelke-bokserke [img]http://images21.fotosik.pl/16/45b0cfbc68269f19.jpg[/img] Nastepna zdjecie z ktorego jestem zadowolona :loveu::loveu::loveu: [img]http://images21.fotosik.pl/16/25e8bf80d2ba19f3.jpg[/img] Kiedys bylo tak... [img]http://images3.fotosik.pl/81/0527a96403aafa7e.jpg[/img] A teraz jest TAK :-D Razeeeem :p [img]http://images21.fotosik.pl/16/7f4a94e04134ca0e.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/16/77be763490231c75.jpg[/img] Szukam tego patyka co mi rzucilas... [img]http://images21.fotosik.pl/16/9ff6055cd6384cc1.jpg[/img] I to kuniec :(
-
Cudne, cudne, cudne [url]http://img85.imageshack.us/img85/5584/tndsc00025ww9.jpg[/url] Aniu, bardzo ladnie Ci w kubraczku :evil_lol: Kurcze, tam zywej duszy nie ma :o Oprocz was oczywiscie :p
-
[url]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/spacer/dr26.jpg[/url] ojjjj okropny ma dylemat :shake: tez bym sie zastanwiala :lol: Trzymala je tydzien w piwnicy bez wody to teraz takie sa efekty [url]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/imgd5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Zakochalam sie [url]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/Indywidualna%20sesja/rats12.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Ja tez ogladalam ta keskowke :lol: Tzn. kojarze ze widzialam, ale nie moge sobie przypomniec postac :eviltong: [quote]Lubią tak razem leżeć?[/quote] A nie widac? :evil_lol:
-
Swietna jest [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-25-11.jpg[/url] :loveu: Sklep GENIALNY! I jaki KOLOROWY!:megagrin::megagrin:
-
Bosh, jakie cudooowneeee i przepiekne!! [url]http://img92.imageshack.us/img92/4438/las0050alg8.jpg[/url] [url]http://img83.imageshack.us/img83/4278/widok0054auw4.jpg[/url] :placz::placz::placz::placz: Wasze zdrowie!! :drinking::drinking::drinking::drinking:
-
:-o to juz bazanty moga byc bezdomne....? :-o Ale ladny ptoszek, ladny :p
-
[quote]ale to nie ona jest zboczona no nie[/quote] Ale sie dała! :diabloti:
-
No wlasnie :crazyeye: Myslalam ze bede tu zasypana fotami a tu...:watpliwy:
-
Mi tez sie podobalo :multi: Brawo dla organizatorow :drinking: Vera, to prawda, ja tez nie odczuwalam ze jest tyle psow.
-
Jestesmy, oboje padnieci :mdleje::mdleje: Nawet nie mam sily przegladac waszych galerii , sorry :oops::oops: Musze sie polozyc, glowa mnie boli od szzczakania psow i zimna...:grab: Kciuki sie przydaly, mamy...[SIZE="1"][COLOR="Silver"]pierwsze miejsce...w klasyfikacji ogolnej w naszej kategorii. Nawet pucharek mamy[/COLOR][/SIZE]:cool3: :lol::siara: Moze jakies nasze foty beda na Agility :niewiem: Kamcia :calus:
-
Roslinnosc byla w 10 pokoleniu wstecz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: