Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]Pozmniejszałam zdjecia. Taka wielkość jest chyba dobra[/quote] Az za :lol: Foty moga byc 500x500 :p Korek mniej je bo pewnie sie zakochal :lol: A Ben Gay jest paskuuuudnyyyy :tard: Moj brat go stosowal, gdy smarowal sie na wieczor to smierdzialo az na klatce schodowej :lol::lol::lol:
  2. Ale mialyscie swietny spacer z tyloma seterami :loveu::loveu: Nugacik piekny :loveu:
  3. Nowe szczurki :o:lol: Nooo, blizniaczki :lol: [img]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/slonops2.jpg[/img] Fajnie :lol:
  4. Jestem :lol: Skladam spoznione ale szczere zyczonka urodzinkowe [COLOR="Sienna"][b]Sukcesżw w życiu, szczęscia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. [/b][/COLOR] :drink1: Tak sie zlozylo ze ja dzis mam urodzinki :lol::lol::megagrin: Bardzo ladny inentyfikatorek :razz: :razz: Oooooo, cukiereczek :loveu: [img]http://img444.imageshack.us/img444/5415/img8725gd8.jpg[/img]
  5. Czesc :p Mialam gosci w postaci trzech ludziow :eviltong: Przyjechala do mnie Alcia z rodzicami. Ala wita dogomaniakow :) [img]http://img233.imageshack.us/img233/1897/beznazwy1ks3.jpg[/img] Fot futer ni mo, a poki co wstawiam takie interesujace zdjatka dla ozywienia tamatu :razz: Te wszystkie stwory, postacie i figury powstaly z puszek po konserwach. [img]http://img233.imageshack.us/img233/131/bulb1tn0.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/1271/canjurycq5.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/2668/cobrapl3.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/4600/ducktc9.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/843/image2fj5.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/3238/image4yt9.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/37/image7eg2.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/8025/lotusxq5.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/3466/mermaiddg0.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/8774/phcans2lhp9.jpg[/img] Niezle nie??:razz::razz:
  6. A corgi? gdzie corgi? :cry: Cudne zdjecie Michalka z Dorcia :loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Och, piekny zastep, piekny :p:loveu: [url]http://img178.imageshack.us/img178/4868/galeriapn3.jpg[/url] Tylko czemu foty takie wielkie? :razz:
  8. Debesciaku, wiesz ze te foty to sa rewelacjne? Zwlaszcza ta:razz: [img]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/img] :thumbs:
  9. Rewelacyjne foty!!!:loveu: Biedna Zuzia, ktos ja wykopal z tego tunelu :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img184.imageshack.us/img184/4834/agilitywroclaw037so4.jpg[/url] A co to jest za seterek?:razz:
  10. anetta

    .:: A X E L ::.

    Gosiu :mdleje: Twoje zdjecia...:mdleje: achhh :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  11. [img]http://images21.fotosik.pl/169/c1517a30751c576bmed.jpg[/img] Cuudoowne :loveu:
  12. W bialej bluzce? :crazyeye:
  13. [quote]Powinnam ją wystawiać?[/quote] Nooo baa :cool1:
  14. Stooo laaat, stoooo laaat!!! :drink1::cunao::drink1: A co to bedzie za suka?:cool3:
  15. Aaaa, ciemnosc widze, widze ciemnosc :loveu::loveu::loveu: [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/14kw9.jpg[/img]
  16. Co na ma zamiast jezyka? :cool1: [img]http://images20.fotosik.pl/231/71a4a2b9b0ad5152.jpg[/img]
  17. Boshhh, czy to jest ten pan z ktorym ostatnio rozmawialysmy?? ten od chlopca z rowerem? Niech on go najpierw zlapie a pozniej sie pyta o kase, wrr :angryy: A jak juz go bedzie miec to nie wiem co z ta kasa, chyba nie mamy innego wyboru, co? A moze buteleczke....?:cool3::evil_lol:
  18. Ojjej, toz to pozycja jak wystawowa :cool1: [img]http://images22.fotosik.pl/90/56bc342279da1088.jpg[/img]
  19. Dusza chce a cialo strajkuje [img]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_IMGP1717.jpg[/img] :lol::lol::lol:
  20. Bosh, nabijac pieski na galezie... [img]http://images21.fotosik.pl/171/35c9358c2ff9b8d2.jpg[/img] :shake::shake::diabloti:
  21. :mdleje: uffffffff, to juz na szczescie za Wami!!! Bylo goraco...:roll: Dziewczyny, wielkie brawa dla was!! [COLOR="LightBlue"][SIZE="1"]Cos w tym jest ze sny sie czasami sprawdzaja.[/SIZE][/COLOR]
  22. [quote name='panienkabubu']no ona lubi sado maso :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Tak tez myslalam :evil_lol: [quote]jak podpaniesz i nie przyniesiesz ciasteczka i nie wymiziasz za uchem i nie połaskoczesz po faflach to nawet zje Cie w calosci :evil_lol: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Benuuus, Benuuus, zobacz co mam [img]http://www.ewet.pl/images/animallover.gif[/img] :cool3: :cool3:
  23. Tak, tak, ja juz jestem i potwierdzam ze jade ;) KWL, po ile skladamy sie na paliwko? Mysle ze nie bede miec problemow z odnalezieniem tego przystanku. Nigdy tamtedy nie chodzilam :oops: Jakby co, allcia ma moj tel. Jakas kielbache przydalo by sie wziac, no nie?:cool3:
×
×
  • Create New...