-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
A no :) A na dodatek zamiast od dziadkow wracac autobusem to poszlam z Masajem z buta. Szlam ok. 40 min :cool1: Autobusem normalnie sie jedzie troszke mniej niz 15 min. Wiec Masaj mial dzis ruchu ze ho ho :multi: A pogoda super, na polanie jak wzykle byly wygwizdy ale jak sie poszlo w las to bylo bardzo przyjemnie :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Takie teraz na szybko mu wpadlo do glowy Black Sabbath :lol: Mam nadzieje ze nigdy takiego imienia nie bylo :roll: -
[quote name='Vectra']łest musi byc trymowany i do góry nogami wstawiany :cool1: i wtedy to jest łest :cool1: jeszcze mi może powiesz z jakiej hodowli jest ten biały piesek :razz: jeśli tak to na bank nie jest to rasowy łest bo rodowodowych łestów nie pamięta się nazwy hodowli :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::roflt: Na dalekie loty to najlepsze sa pilki na sznurku :jumpie:
-
Hahaaha zgadza sie. To byl moj pierwszy raz :cool1::cool1::evil_lol:
-
Boorkiii :loveu::loveu::loveu: Ale Sabinka szaleje!! :o :multi::cunao:
-
:bigok: Asiaczek, tak, takie mialam pracowite swieta, dzis jeszcze bola mnie kciuki :evil_lol: Po swiatecznym sniadanku tradycyjnie poszlismy do Lasku bielanskiego, psiaki uchachaly sie co nie miara :multi: Dawno tam nie byly.
-
[url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-3-14.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: Ulala, fajny woz :cool:
-
Pomysl z banerkiem naprawde udany :thumbs: Fajnie pomyslane. Ozzy ma urocza minke :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Bosh, ale ja zacofana jezzztem :shake::shake: Zmorka ciazarowka :cool2: -
:o [img]http://images21.fotosik.pl/154/e933c8e66c436ad0.jpg[/img] Upolowala go! cialko lezy bezwladnie... :sadCyber:
-
[quote]fajowy jest piechulek cio[/quote] Rewelacyjny!!! :ylsuper: Robi wrazenie. Ja tez sie zataczam :evil_lol: gdy wstane :evil_lol: [quote]hehehhe boshe błogosław photoshop[/quote] Buahahahaha :evil_lol::evil_lol:
-
W koncu przylecialas! :D Powiedz, co Cie tam zaciagnelo? Super zdjecia, ale prosze o wiecej i wiecej bo to co jest to za malo!! [img]http://img180.imageshack.us/img180/4744/afrykakenia465ct9.png[/img] Wow, swietne :cool3: Z tym zako troszke mnie uspokoilas ale i tak jak widze ta klatke to brrrrr
-
Widzialam go, widzialam tego laciatego :multi: Z autobusu :evil_lol: Wracal z panem z zakupow :evil_lol:
-
Dla mnie to komondor, ma wieksze dredy :evil_lol: Nooo...poszperalam i znalazlam, to na 100% komondor. http://www.komondor.org/ Puli :evil_lol:
-
Buahahhaha, to juz wiemy kto robi tajemnicze kregi [img]http://images20.fotosik.pl/200/44c18f092136ceb2.jpg[/img] :diabloti::megagrin:
-
Swietne foty!!:loveu::loveu: Paulinka, po fotach ktore kiedys, kiedys wstawialas nie wygladalas na 155 :razz: To moze ja sie pokaze, juz nie pamietam kiedy sie wklejalam :roll::evil_lol: Foty robila Carragarn na wystawie w Katowicach :) [img]http://img147.imageshack.us/img147/8088/zmalenstwemme1.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/4327/zmalenstwemiiibp8.jpg[/img] :eviltong:
-
Dzieki dziewczyny, swoje zyczonka dla dogomaniczek wstawilam do ogolnego watku z zyczeniami :)) U mnie ogolnie ok. Robilam dzis za ogrodnika :evil_lol: Wyrownywalam ziemie na naszym terenie i "troche" sie zmeczylam :lol::diabloti: Bable na lapkach mi sie porobily :diabloti: Wesolych Swiat!
-
O matko, tyle czasu mnie tu nie bylo a tu takie zmiany :multi: Justyna, gratuluje :multi: Czy juz wiesz czy to bedzie on czy ona?? A co do filmiku, Tamcia ma swietne predyspozycje do fresbee :happy1: Ach te ladowanie na cztery lapki :loveu:
-
Z przyjemnoscia obejrzalam Unowe i kwiatowe foty :loveu:
-
Allleee slodziak:loveu: Skubi, gratuluje cukiereczka :multi: Jak Vega go przyjela?
-
Stefan wyglada jakby ktos go trzymal za sznureczki, jak taka kukielke [img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-31-1.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Piekne foty :loveu:
-
Hahaha, no moze nawet sie spotkamy (bede z Masem)na moment bo jestem tam umowiona z Ronja na odebranie plyt ktore wylicytowalam na Bazarku :evil_lol: A ona konczy o 12. [quote]ale jak sie wyszalejemy tak jak dzisiaj to będziemy odpoczywac caly dzień[/quote] Czyli nici by byly ze spacerku? :( Jak ja przyjade to bedzie pewnie cos ok. 15. Tez bede musiaal odpoczac i dopiero pozniej nastepne wyjscie na dwor.
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
anetta replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
Fajnie, naprawde fajnie tereny masz. sliczny psiak, tak jakby troche bernenczyk:hmmmm: [img]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz451.jpg[/img] -
Buhahahaha, obejrzalam filmy! rewelacja :lol: smiesznie wygladaja gdy biegaja :lol: czy przed kreceniem drugiego filmu to dalas im cos? :lol: Ciegle sie przewracaly :roflt: Idzie, idzie i bach na trawke, potem nastepna to samo :roflt: Usmialam sie jak norka :lol: