Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :-o:mdleje: A co tam bedziesz robic? Lapac lwy? :evil_lol:
  2. Agamtb, uuuwieeelbiam Twoje foty :loveu: Sa niesamowite :loveu:
  3. Och, genialne! [img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-10-26.jpg[/img] Leonie Ty :cool1: A koty bombowe:loveu:
  4. Wcale nie wyglada ja sztucera:evil_lol: [img]http://images22.fotosik.pl/40/e7a18a2f0cc09aab.jpg[/img] Ta druga okolica bardziej mi sie podobuuje :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  5. Komeczka :loveu: No rzeczywiscie "slabe" te foty :evil_lol:
  6. Wow, ale teren :o z calych sil trzymam kciuki aby wszystko sie udalo :thumbs: [url]http://img249.imageshack.us/img249/4590/tnimg0016eb4.jpg[/url] to jest paszkot :p U mnie takie lataly gdy mielismy winorosl za oknem :evil_lol:
  7. [img]http://img151.imageshack.us/img151/5994/87bdfd9319a9e2c6copyye4.jpg[/img] :mdleje::mdleje: Ozzy, jak dobrze ze nie wiesz co one ci zrobily :evil_lol:
  8. Z przyjemnocia obejrzalam sobie wszystkie foteczki :p :loveu: Swietne! A maluszek jest slodkiem cukiereczkiem :loveu: [img]http://img251.imageshack.us/img251/3372/p1010005rh4.gif[/img] [img]http://img92.imageshack.us/img92/9575/p1010009mb1.gif[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/1260/p1010022ss4.gif[/img] Backowi cos sie do portek i do ucha przyczepilo :evil_lol: Wujek Buck jest bardzo cierpliwy :cool3:
  9. [quote]Nie - nie połamały nawet jednej gałązki:multi:[/quote] Jedym slowem...Obeszly sie z nia jak z jajkiem :evil_lol:
  10. Cuudenkaaa :loveu:
  11. [url]http://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/Allegrapedzi.jpg[/url] Rewelacjaaaa:loveu:
  12. Agnes, ten kun jest boski :o:loveu::loveu::loveu: Ja tez mowilam ze bede trzymac konia na balkonie :evil_lol:
  13. [quote name='paula_z']Buhahahha :roflt:Ale polewa :grin: Wale w kimono, ledwo lukam przez matrixy, narta :evil_lol:[/QUOTE] :-o buhahhahah :roflt::roflt: boskie :roflt: Z poczatku nie kapnelam o so chodzy z lukaniem przez matrixy :roflt: Swietne foty :lol:
  14. Och! Co za klimat, swieze powietrze, nic tylko pakowac sie, psa pakowac i jaaazdaaa [img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-1-12.jpg[/img] Obrazek bardzo zachecajacy :evil_lol:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/28/1981b5a966b0ceef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/28/e08bc2b5ab8d6ded.jpg[/IMG][/URL] Co mu sie stalo??:o Probujesz mu postawic uszy?:evil_lol: Nie wiem, nie wiem, ale mam takie wrazenie ze ten NUDNY pies uczyl sie stawac na glowie :hmmmm: [img]http://images21.fotosik.pl/55/8365089eaad199aa.jpg[/img] :cool1:
  16. [quote name='moon_light']Nie znam takich głOMbóF co to zamiast spać RZeby mieć w szkole trzeŚwy ómysł siedzOM pSZed kĄpÓterem...:roll::eviltong:[/QUOTE] Lo matko :mdleje: Jakie to proste do przeczytania :evil_lol: Nastepny dozio bedzie :mdleje:
  17. BUhaaha, no prosze was! :roflt: Ja dzis i tak za duzo sie smialam, a teraz jeszcze tu :roflt::roflt::roflt: HAHhahahaah
  18. To jest Kazarka rdzawa :)))) Piekne lozko Lunce sprawilas, tylko bez baldachimu :mad:
  19. Nic ;) tylko ostatnia wiadomosc od Asi byla 23-go a dzis juz czwarty.
  20. Cos jej na pysiu wyskoczylo :evil_lol::evil_lol:
  21. Zaba :evil_lol: :angel: wiedzialam Teklunia ze Ci sie spodoba :evil_lol:
  22. :roflt: I pojechala, lozko kupowac :placz: Bez nas.... :placz: :obrazic: [img]http://images21.fotosik.pl/45/3551728b89aed6b0.jpg[/img] :roflt::roflt:
×
×
  • Create New...