Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Coś mu na nosie wyrosło [url]http://img522.imageshack.us/img522/3724/tnauto2kv5.jpg[/url] :evil_lol: A wiesz że ja tez miałam taką rozmowe na temat zalożenia hodowli :lol::lol: Tylko nie z rodzicami a z siostrą cioteczną. Buhahaha oni NIC nie wiedzą :shake: Dochodowe, smiech na sali. A jak juz o hodowlach mowa to poczytaj o Del Orte 8)
  2. Ależ piekne [url]http://images11.fotosik.pl/97/6bfb4d18428df11dmed.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: W ogóle tak swojsko :rolleyes: :loveu: Duże brawa dla was :klacz: :klacz: Gratuluje
  3. Ustawią się :roll: Musi być dobrze!!! [quote]wg dokumentów jakie dali do Klementyny ,urodziła się ona 9.11.2006 Franio urodził się 6.11.2006 Ajda 16.11.2006 a Lala przybyła do mnie 24.11.2003 czyli niebawem potrójne pierwsze urodziny[/quote] Wiedziałam że to jakaś sekta :evil_lol: Dolicz jeszcze 27.11 ----> ur. Masaja :roflt::roflt::roflt:
  4. Podobno jak się nie spadnie to się nie nauczy, czy jakoś tak :evil_lol: Ja nie spadłam do tej pory...:evil_lol: więc nie powinnam tego pisać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobcia, żeby było widać Bonnie? :hmmmm::lol: Ale ona się chowa! :lol::lol:
  5. [quote]nie wiedzialam, ze to takie grzejące bestyje, doslownie kaloryferek![/quote] Ojjj taaak :-D w zimie jak znalazł :cool3: [quote]Co robi Tobiasz?[/quote] Masz cos do jedzenia w łapce? :lol:
  6. No nie mogę się na niego napatrzeć :lol: Jak on dumnie siedzi!! :crazyeye: Jakby wiedział że robisz zdjęcia :lol: [url]http://images22.fotosik.pl/182/6c001dc51ebfd164.jpg[/url] :loveu::loveu: Nadrzewny Cerberek :happy1: Nie każ wymawiać obcokrajowcowi nazwy rzeczki(?) :megagrin::megagrin::megagrin:
  7. [quote]trzymałam słoik przez szmatke[/quote] Też dobry pomysł ale to raczej dla tych co sie im ręce nie trzęsą na widok pająka :lol::lol: Znając mnie pewnie by mi sie taki słoik owinięty szmatką wyślizgnął z łapek :evil_lol::evil_lol: Czerwony liść mnie urzekł :cool3:
  8. Kasztana je? bleeeeeeee [quote]anetta Ty z Hopsy.. o to dobrze.. Przygotuj sie![/quote] :scared: zabrzmiało groźnie :lol: A na co lub do czego?? :razz:
  9. Ojjj napracowała się [url]http://lh6.google.com/AnetkaT/Rwz97aHM1EI/AAAAAAAAAtk/VW-QQKQJLtY/000_0084.jpg?imgmax=512[/url] :lol:
  10. [quote]Bo mają tylko taki tam nie ma wyboru a ponieważ nie mogą zaryzykować, że jakiś zdający nie da rady wciśnąć kasku na głowę, więc mają na wyposażeniu jeden - wielkości telewizora marki Rubin [/quote] :lol::lol: W sumie lepszy duży niz za mały :lol::lol:
  11. Ło rany, zapalenie płuc, nieciekawie to brzmi... Wracaj szybko do zdrówka :drinking:
  12. No i co ja mam dzołchy z wami teraz zrobic?? :evil_lol::evil_lol: Bije się w....pierś :diabloti: że dałam te foty ;) [quote name='furciaczek']Nie masz serca kobieto:placz:[/QUOTE] wybacz mi :evil_lol: [quote name='Cambel']Hej ;) A zostawiłaś nam choć trochę?! Takiego smaka nam narobiłaś, teraz każdemu po trochę wyślij pocztą :evil_lol:[/QUOTE] Wszystko zeżarli :diabloti: [quote name='Sznaucerka-Balbina']głodna chodzę od rana [/QUOTE] O o o o prosze, następna :diabloti: Same niejadki na tym forum :shake: Czy wy wiecie o której musiałam wstać?? Nie wiecie, to wam powiem. W środku nocy...7.40 pobudka :mdleje::evil_lol::evil_lol: Tak mnie wypiź.....wywiało :cool1: że do teraz jeszcze czuje jak mi szumi w głowie :evil_lol: Na treningu byłam :cool1: A Masaj do teraz leży na posłaniu :evil_lol: Zmęczyło się biedaczysko :cool1: [img]http://img149.imageshack.us/img149/7108/dscf7440xi3.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/8283/dscf7443ka8.jpg[/img] Fota kiepawa ale tak te słońce mi się spodobało... [img]http://img136.imageshack.us/img136/9682/dscf7445rr6.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/2971/dscf7447qg0.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/7515/dscf7450sx7.jpg[/img] Wyprzedzając wasze pytanie :evil_lol: Nie, to nie są aktualne foty :cool1: Z tydzień temu robione.
  13. [url]http://img402.imageshack.us/img402/8836/dsc01727ke1.jpg[/url] :loveu::loveu:
  14. [url]http://images23.fotosik.pl/93/f85813c3bffa5e0c.jpg[/url] ::o :mdleje: Klara łapie myszki? 8)
  15. Ulala, ale się wyplażował :lol:
  16. :hand: [url]http://images29.fotosik.pl/101/66fb7c328d9496c0.jpg[/url] :scared: :evil_lol:
  17. Gadają i gadają....dobrze że nie przy świecach :evil_lol: [quote]No widzisz, nie ma to jak własne łóżko tylko dla siebie no i dla psa ewentualnie[/quote] O nie nie nie :nono: Nie ma to jak własne łóżko dla siebie, psa i ewentualnie Tz'a :evil_lol::evil_lol: (jeśli jest :evil_lol:) Właśnie to przed chwilą wymyśliłam :evil_lol::evil_lol: Czy jak wstała został odciśnięty ślad? [url]http://images29.fotosik.pl/96/631768b6bfb71c99.jpg[/url] :lol::lol::evil_lol:
  18. Cześć :) Przeczytałam wszystkie 3 strony :cool3: Wibrysek jest piękny :loveu: Czy on was wybrał czy wy jego? 8) Strasznie dużo się u Ciebei dzieje:lol: Jak tam test w pierwszej pomocy?
  19. A spróbuj nie :diabloti: Baw sie dobrze :hand:
  20. [quote name='Pysia']Zapomniałam Wam opowiedzieć o pełnej grozy walce o OOOGRROMNYYMM pająkiem, który przyszedł wyssać mą krew i zrobić ze mnie pożywke dla dalszych pajęczych istnień.... Zauwazyłam go kątem oka jak zakradał się po cichu od tyłu. Nie wiem kompletnie jak to się stało, ale udało mi się zachować zimną krew :crazyeye: Jako że wielkie, czarne pająki wykazują nadprzeciętną inteligencje musiałam wykazać się wielkim aktorstwem i udać że gada nie widzę. Wstałam i jakby nigdy nic wyszłam z pokoju:multi: Biegałam po całym domu nagle spocona obmyślając morderczy plan. Jak wspominałam wcześniej w mym domu nie ma ani jednego męskiego osobnika ( Tommy przecież jest bez jaj, więc zmuszona byłam radzić sobie sama. Miałam w ręce nóż.....Ale chyba by się nie sprawdził :shake: Siekiera w mej delikatnej dłoni jakoś tak dziwnie leżała Już miałam wziąść buta - ale wyobraziłam sobie flaki wychodzące z pająka i .....but wrócił na swoje miejsce a ja musiałam napić się odrobiny domowej nalewki :diabloti: Przerzucajac przeróżne narzędzia zbrodni przez mój umysł przebiegały przeróżne scenariusze horrorów :cool3: Trochę kryminałów też sie zapisało w mych szarych komórkach ale nigdy nie lubiłam tego typu czytadeł więc szybko zostały wyparte z myśli ;) W pewnym momencie uświadomiłam sobie, że w pokoju na dole zostawiłam niewinną Zmoreczke :placz: Juz widziałam oczami wyobraźni jej cudne kudłate ciało otoczone nierozerwalną nicią pajęczą I wtedy przestałam myśleć a zaczęłam działać :mad: Nie oddam Zmoreczki !! Wzięłam słoik, miesięcznik Przyjaciel Pies i dalej na pająka :angryy: Bez pardonu i bez sumienia złapałam wielkiego paskude do słoika, podsunęłam Mojego Psa i na zimno z nim :diabloti: A masz ty paskudny stworze czyhający na życie mojej biednej psiny :angryy:[/QUOTE] BUHAHHAHAHA [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Wyobraziłam sobie to :roflt::roflt: Zwłaszcza wypływające flaki :lol: Hhhahahahah. Przyjaciela Psa w to wciągnęłaś :lol::lol: A słoik głęboki był? Ja to zawsze biore jak najbłębszy bo mam taką schize że pająk wyjdzie i popełźnie mi po dłoni brrrrrrrrrrrrrrrrrr :nerwy: :mdleje: Albo jeszcze tak mam że nawet słoikiem go nie potrafie potraktować bo moja dłoń będzie za blisko pająka :mdleje: Ostatnio nawet odkurzaczem nie chciałam zgarnąć takiego jednego bo....był za duzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zgarnięcie spadło na mamuśke chociaż ta też nie chciała się do niego zbliżyć :evil_lol::evil_lol: A ojca nie było więc był pomysł żeby iść po sąsiada :lol::lol::lol::evil_lol: No ale jakoś dała rade :evil_lol: A ile smiechu było buhahahahah
  21. Gdzie??:mdrmed:
  22. O jakie sarenki [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-1118-21-27_0152.jpg[/url] :lol::lol: [quote]Tylko współczuje dziewczynie, jak będzie musiała przestawić łapkę Halszce. Jak ktoś nigdy nie miał do czynienia z bernardynami, to to naprawdę trudne wyzwanie.[/quote] :lol: czy masz na myśli jakiś podnośnik? :lol:
  23. Dobrze że napisałaś że to z lata bo już myślałam ze to teraz wlazł do wody brrrrr :nerwy: [url]http://images21.fotosik.pl/401/f83e373f01056726.jpg[/url] super! :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/44/95dfe9bb9a77ab28.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: za noge go, za noge :lol: Zabawa z kłodą rewelka :lol: Skojarzył mi się z niedźwiedziem którego widziałam w zoo. Też tak się bawił :lol::lol: A foty z agility bardzo fajne, w ogóle Viris świetne foty trzaska:cool1:
  24. :roflt::roflt: "Jaja sprzedaje, jajaaaaa" :roflt:
  25. anetta

    czarno-ruda galeria

    Nie zazdraszczam przepukliny....Bedzie dobrze!!! :kciuki: A tak się zastanawiam, jak można gubić smycze, obroże itp. I to na dwóch spacerach :o :lol: :niewiem:
×
×
  • Create New...