Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]chciałam ją pogłaskać, a jak zabierałam rekę to mnie ugryzła dosyć mocno.[/quote]:crazyeye::crazyeye::shake:
  2. Są wiatropylne?:razz: Porozmawiaj ze mną o tym :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ile razy w ciągu roku jedna samica może złożyć jajka? Dziwne te stworzonka :evil_lol: Dzysis, 3000 :lol::mdleje: A jak rogate to mają różki?:evil_lol:
  3. Jaka księżniczka ;)))))
  4. Ugotuj jej ryż :)))))) Moja dostała z kurczakiem i było potem lepiej. Masz zajefajny banneros i av!
  5. A to się porobiło :roll: Jestem pewna że to minie. U mnie było podobnie z tym że bez warczenia. Jak Masaj do mnie podchodził to Kaja się odsuwała. To było 3 lata temu. Wczoraj rano spały na jednym posłaniu :mdleje::lilangel: Czyli Kaja przełamała się i sama musiała wejśc do leżącego Masaja czego wcześniej nie robiła :mdleje: Z moją pomocą się kładła ale tak żeby sama?! w życiu 8)
  6. [quote name='panienkabubu']:loveu: jesteś chętna na spacer w sobotę rano o 9:30 z anettą i ze mną i Franią? :cool3: Na Bielanach [b]w lesie gdzieś[/b] :p[/QUOTE] :roflt:buhahahah to sie uśmiałam :roflt::roflt: Tak to napisałaś jakbym Cie gdzieś wywiozła do lasu :diabloti: Podobni weekend ma być ładny :multi::multi:
  7. Przygnębiło mnie to zdjęcie ;) [url]http://images31.fotosik.pl/15/0ec66a809e8bc1d4.jpg[/url] Ale super będziesz mieć z nowa klatką, można powiedzieć że taka woliera, co?:multi: Mam nadzieję że się pochwalisz?:cool3: Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie :))
  8. [quote name='zuzolandia']a co z KAJUSIA? juz lepiej..........moja zuzola tw wymiotuje ...ale koopy robi normalneeee ..........[/QUOTE] Lepiej, lepiej :)))))))) A aparat fuji5600. [quote name='Eriu']Wooow, ale śliczny paw! I ogółem aż się tęskni za pogodą lepszą, a nie deszcz i deszz :roll:. Dzień dobry.[/QUOTE] Nooo dziś jest pięknie :multi: [quote name='agaciaaa']Super paw :loveu: i piękna jesień na tych fotkach :)[/QUOTE] :loveu:thx [quote name='bonita']Byłam oglądnąć kolejną porcją ślicznych foteczek :loveu: Witanko :multi:[/QUOTE] :multi: będzie jeszcze więcej porcji :evil_lol: [quote name='Miga']Widzę, że wycieczka sie udała :) Muzeum PRL-owskie ;) Pawik towarzysz ;) One chyba hałasu potrafią dużo narobić.[/QUOTE] Udała się:) Głośno krzyczą :evil_lol: [quote name='basia bonnie']sprzedali pawiowi? :) :evil_lol:[/QUOTE] Nie, obraził się i sobie poszedł :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) [url]http://img529.imageshack.us/img529/2772/dscf7623np9.jpg[/url] Piękny paw, piękne zdjęcia i na pewno udana wycieczka :loveu:[/QUOTE] Tak, tak :loveu: [img]http://img512.imageshack.us/img512/7271/dscf7641pa9.jpg[/img] [img]http://img512.imageshack.us/img512/2047/dscf7643tm0.jpg[/img] [img]http://img512.imageshack.us/img512/3324/dscf7647hy7.jpg[/img] [img]http://img512.imageshack.us/img512/9200/dscf7659ly8.jpg[/img] [img]http://img512.imageshack.us/img512/9586/dscf7660du1.jpg[/img] Za pół godziny wybywam, ale wróce :diabloti: wieczorkiem.
  9. Uczyłas już dziewczyne otwierać lodóweczke?
  10. [url]http://img89.imageshack.us/img89/333/obraz147smallzt7.jpg[/url] No rewelka :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote]przeciorałam po polu[/quote] Tak myślałam :evil_lol:
  12. Impra :multi: :new-bday::angel::new-bday::drinka::cunao: :drink1:
  13. anetta

    czarno-ruda galeria

    :mdleje: POWODZENIA :evil_lol::evil_lol:
  14. Rewelacyjnie wyglądają [url]http://images33.fotosik.pl/15/69762b1a53b85b52.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  15. :roflt: Basia nastepna :lol: Pinczerka, daj jej parke :evil_lol: A jak rozpoznajesz że to ON i ONA? 8) Zgadza się... Ja już się nauczyłam żeby nic nie planować...:( W takim razie trzymam kciuki abyś się dostała!
  16. No wiedziałam że któregos dnia to nastapi :diabloti: [url]http://images32.fotosik.pl/15/62b6beff15f6e0a9.jpg[/url] Teraz już wiadomo po co Ewie była potrzebna Klementyna :diabloti:
  17. To jak będzie dzwonić cichy wielbiciel to będziesz wiedzieć skąd ma Twój numer :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote]preziuch rzuca sie na ludzi, samochody i ludzi na rowerach[/quote] Uuu, nieciekawie :shake: Ale ciekawe skąd mu sie to wzięło..? :hmmmm: Wygląda jak prawdziwy pies policyjny 8)
  19. :mdleje: oooooooo Ale czarnulka, śliczna! No, opowiadaj! Fajne imię:)
  20. [quote]..nie no nie mów że nie widziałas takich cudów[/quote] Ojj ciichaj :evil_lol: Coś pusto tutaj :cool3:
  21. Miałeś dziś takie słońce? :o :placz:
  22. Cofnijmy się do socjalistycznych plakatów... [img]http://img529.imageshack.us/img529/7876/dscf7634av9.jpg[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/1331/dscf7635vw2.jpg[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/9909/dscf7636tq2.jpg[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/3793/dscf7637mh2.jpg[/img] W środku nie można było focić...dlatego takie poruszone, fota zrobiona na szybko :evil_lol: Za chwile było "prosze schować aparat" :evil_lol: [img]http://img90.imageshack.us/img90/3189/dscf7640ej5.jpg[/img]
×
×
  • Create New...