Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Mi też :roflt::roflt: Czy Ty wiesz ile tam jest stron?! Mam podnad 300 str. :diabloti:
  2. [url]http://images31.fotosik.pl/19/8478dfd0162ffbef.jpg[/url] ten róż :biggrina:
  3. :scream_3: ale spiąca...
  4. Uczysz ją załatwiać się do kuwety? :evil_lol:
  5. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  6. Halo, halo, daj znać co tam słychać między dziewczynami.
  7. Ja znam to zdjęcie hahahah Pasuje jak ulał ;)
  8. [url]http://images32.fotosik.pl/19/55a3f327c1c15912.jpg[/url] no, no, no, dasz radeeee!! :lol::lol:
  9. Hej dziołchy! :-D Werka, oj tak :p Tam słońce było, zresztą kawałek widać. A co najfajneijsze, mam jeszcze jedno identyczne zdjęcie ale z innym drzewem :crazyeye: [img]http://img265.imageshack.us/img265/3916/dscf7712jg9.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/782/dscf7717mo5.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/5166/dscf7720rl3.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/41/dscf7723rx3.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/4869/dscf7724wv3.jpg[/img] Jutro widze się z Kasią i Franią :multi: hura :lol: A potem na bibke do dziadka :lol::lol:
  10. W piąteczek? :diabloti:
  11. Ale fajowskie ta aqwa :cool3: Sama z chęcią bym tam pływała :lol:
  12. [url]http://img135.imageshack.us/img135/9895/dsc0013xe5.jpg[/url] achhhh :loveu::loveu: Żyrandol pierwsza klasa!! :happy1: One są treendiii, moja górna sąsiadka też taki ma :cool1:
  13. Niewybaczalne skasować jesienne foty z nowego sprzetu :shake:;)
  14. [quote name='panienkabubu']Ale Major mieszka w warszawie:lol:[/QUOTE] :lol::lol:hmmm:roll::lol::lol::eviltong: Jutrzejsza pogoda ma być znośna :lol:
  15. To się cieszkam :cool3: Spojrzałaś na nie krytycznym okiem?:evil_lol::evil_lol: [quote]wow[/quote] Ładne prawda, też mi się podoba :lol::lol: Uciekam rozruszać kości:evil_lol:, wrzuce cykadła jak wróce.
  16. Nie wiem czy nie za późno pisze ;) Jak Major jest gwałcicielem to go nie zabieraj :evil_lol:;)
  17. Widze że jakiś skurcz ją złapał w okolicach otworu gębowego [url]http://images31.fotosik.pl/19/26e9c30d4bb451bb.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Coś się pospieszyłaś z tą zimą :diabloti:
  19. CZeśc, uśmiałam sie z Ajdy, z koteczka i już mam dosyć :loveu::evil_lol:
  20. Przeglądam właśnie Twoją stronke :mdleje: Przodujesz w ilości psów na dogo :lol::lol: Przepiękne tereny do wybiegania:loveu:
  21. Koteczkom czegoś brakuje......irokeza :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote]ooo radiowóz! dobrze, że go ni było jak wjeżdżałam - nagle moje pole widzenia się poszerzyło i patrzę a tam SAME RADIOWOZY!!!! buuahahahah a Angela noo bo tu jest komisariat hahaha[/quote] :crazyeye::megagrin: buhahahaha. Genialne jesteście :biggrina:
×
×
  • Create New...