-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Obcięłaś mu nogi :mad::evil_lol:
-
[url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/10-21-12.jpg[/url] :loveu: Jeszcze raz gratki, teraz za odebranie papierka :cool3:
-
[url]http://img402.imageshack.us/img402/8583/sspacer131007063ne3.jpg[/url] zapasy ;) tez mi się podoba ta fota [url]http://img120.imageshack.us/img120/4575/sspacer131007038vq0.jpg[/url]
-
Już jestem :cool3: UFO powiadacie...:hmmmm::evil_lol: Ja też chce takie słonko ;) Na wycieczce był seterek, Mati, zobacz :cool3: [img]http://img155.imageshack.us/img155/9695/dscf7564aq7.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/2287/dscf7568dm5.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/6369/dscf7570di0.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/4821/dscf7572po2.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/72/dscf7573an2.jpg[/img] the end
-
Jest niesamowity!
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wszystkie zajebiostyczne :mdleje: [img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] Napad na Franka w biały dzień:megagrin: [url]http://images34.fotosik.pl/12/84b26d95d4f6389e.jpg[/url] -
PIF PAF [url]http://images32.fotosik.pl/7/d185fa86e4df9d3f.jpg[/url] :evil_lol:
-
[quote]Anetta, ten dalmat w Twoim śnie to napewno była Azowa hihihi[/quote] Kto to wie, kto to wie ;)))))) :question::shake: Musisz drzewo ściąć :diabloti: Chociaż ja tam drzewa nie widziałam :diabloti::evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]A patrz jaka ona zadowolona, ladacznica![/quote] No właśnie widze :oops: [quote]Dlatego też zdjęć moich z wesela nie będzie[/quote] Szkoda :watpliwy: Bielany?! To u mnie :lol::lol: -
[url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010107-2.jpg[/url] a gdzie ty tam zaglądasz :razz: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Aż trudno mi uwierzyć że Sara jest po Tinie[/SIZE][/COLOR]:lol:
-
Cudowna :mdleje:[img]http://emoty.blox.pl/resource/wub.gif[/img] Ma jakiś niebieski kolorek w oku, dobrze widze?
-
Mały macho się z niego robi :cool1:
-
[quote name='Niki-lidka']ze szczeniaczkami to jest tak...szybko znajda dom albo szybko padna...zbliza sie zima:placz:[/QUOTE] A czy jest strona adopcyjna tych terierów? Na Pwp kiedyś był temat poświęcony rasowym psom do adopcji, trza by było zobaczyć czy są tam "skaje".
-
Booreczki :loveu: Oczywiście że lepsze z komóry niż żadne ;) [img]http://emoty.blox.pl/resource/smutek.gif[/img] Sabinka :calus:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Po co założyliście drzewu kaganiec?:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przycupnęłam sobie i cierpliwie czekam na Tebel. -
Szpila też szykuje się do odlotu :evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/10/de372a885c842f73.jpg[/url]
-
Hej [img]http://emoty.blox.pl/resource/boisie.gif[/img] [url]http://images33.fotosik.pl/10/d873501e4c2819fb.jpg[/url]
- 78403 replies
-
Przykro mi:( To młoda swinka była.... [']
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Dorkaa']Bo następnym razem przyjedzie do ciebie :evil_lol:[/QUOTE] Zła odpowiedź :diabloti: A co do Olsztyna to zapomniałam że byłam tam jeszcze dwa razy(wcześniej), więc w sumie 4 :mdleje: :lol: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=-GRP8caoUqg[/url] :scared: -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
anetta replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Aż u siebie poczułam tą świeżość :cool3: -
Też mam ten plakat :) Ale troszke jest za chaotyczny jak dla mnie. Mam małe porówanienie bo kiedyś w Focusie też był plakat z psami i tam ładnie pogrupowali rasy.
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Biedny border :evil_lol: Szkoda mi go ;) A z Hackera to niezłe ziółko :cool1: -
[quote]polecam klarin czego Wy sie boicie w tylnych kopytach?[/quote] A cóż to? Bo ja mam taką schize i widze jak mnie konik pieści kopytkiem :cool1: