Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Nie widze psa, nie widze psa!!!:lol!::lol!: tylko samo futro :scared: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/2Z.jpg[/url]
  2. Aaaa, jakie kluchy!! Sporo ich :o Gratuluje :klacz: Niesamowita klata [url]http://images32.fotosik.pl/5/6e8b2a415993acee.jpg[/url]
  3. Ale tajemnicze miejsce [url]http://img87.imageshack.us/img87/9097/niemodlin200710202176do0.jpg[/url] :loveu: A co z fotami z Zoo?? tylko goryle były?:evil_lol:
  4. Wow, czaderskie :cool3:
  5. [quote name='Samturia']ooo akurat sama się zastanawiałam kiedy zmiana czasu będzie. Wchodzę do Asiaczka, patrzę-i odpowiedź na mnie czeka :lol:[/QUOTE] I jaki z tego morał? Gdy cie coś trapi wstąp do Asiaczka :lol::lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tej to dobrze... [url]http://img84.imageshack.us/img84/2058/resizeofwrzesien07027ge7.jpg[/url] A co to za wilczarz?
  6. [img]http://img87.imageshack.us/img87/7214/dscf7498me9.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/1745/dscf7499xa7.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/8984/dscf7502kc2.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/6100/dscf7513yr5.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/8403/dscf7516vr8.jpg[/img] Na dziś koniec, jutro musze wcześnie wstać :roll: więc dogobranoc ;)
  7. Hej dziewczyny:) [quote]i widze dalszą część kolekcji[/quote] Buhehheheehe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wrzucam zeszłotygodniowe foty z Puszczy Kampinoskiej. Jeszcze bylo ładnie :evil_lol: [img]http://img87.imageshack.us/img87/2956/dscf7475te3.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/4972/dscf7476if8.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/5263/dscf7481mn2.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/1396/dscf7482qk5.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/9199/dscf7486zp2.jpg[/img]
  8. :o [url]http://www.youtube.com/watch?v=VgE1MBXS_3Q[/url] ale sie usmiałam gdy te małe piranie biegną za człowiekiem :lol::lol: Skubane dobre są!!! [url]http://images34.fotosik.pl/8/5f1e1213a03aaa63.jpg[/url] :evil_lol:
  9. [quote]Ja też obstawiam, że ostatniego. Jak ostatni załatwi swoje potrzeby można wracać do domu[/quote] Tak samo myślałam ;) Ale teraz Asiaczek naprowadziła i juz wiem że to będzie najwyższe;)
  10. No prosze Cie, oczy bolą od tych zdjęć :diabloti::diabloti::diabloti: Ja też zawsze miałam problemy (bałam się) z czyszczeniem tylnych kopyt:roll: Tylko jeden raz udało mi sie przezwyciężyć strach i wyczyściłam jedno kopyto :evil_lol::evil_lol:
  11. :lol: Jakie było moje zaskoczenie gdy zobaczyłam film kręcowny przezemnie :megagrin: Rewelka [url]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/spacerwWielkSobot2007123.jpg[/url] :mdleje:
  12. anetta

    czarno-ruda galeria

    Serio dredy smierdzą? :lol:
  13. Co było dalej? Jestem bardzo ciekawa :lol:
  14. Ooo to niesamowicie ciekawa ta lekcja musiała być :diabloti:
  15. Jaki fajny ten jeż :lol: Okrąglutki taki :lol:
  16. Ona chyba lubi trzymać nas w niepewności :lol::diabloti:
  17. Hhhahaha gdzie kota nie ma tam myszy.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Cześć :p Zauważyłyście? zmienili znaczek odpowiedzi, cytowania i edycji :lol::lol: Dziś będę mieć jakieś foty (mam nadzieje) z okolic Lublina :cool3: Starsi pojechali na wycieczke ;) A tymczasem [img]http://img517.imageshack.us/img517/760/dscf7603zre5.jpg[/img] :megagrin::megagrin::megagrin: Ktoś mi się w kadr wcisnął :megagrin:
  19. [url]http://i21.tinypic.com/mm4oix.jpg[/url] :mdleje: Trzymam kciuki za przyszłego psiaka :kciuki: :multi: Cieszę się że suczka pojechała do domu:))))))
  20. A to....krowy!!!!! :mad: Jak one śmiały!
  21. :lol::lol: Ja tez nie razumiem :lol: Ale mówie że ostatniego:lol:
  22. No i jak, no i jak? :razz: Major oszalał na jej punkcie :lol:
  23. [quote]tylko, że ja nie mam ani bramy ani furtki....[/quote] Ooo taaam, na wejściowych drzwiach przyczepisz :evil_lol::evil_lol:
  24. Gut ma zajefajny bumerang :megagrin:
  25. Życze spokojnej podróży:bye: dogobranoc :sleeping:
×
×
  • Create New...