[quote name='Samturia']ooo akurat sama się zastanawiałam kiedy zmiana czasu będzie. Wchodzę do Asiaczka, patrzę-i odpowiedź na mnie czeka :lol:[/QUOTE]
I jaki z tego morał?
Gdy cie coś trapi wstąp do Asiaczka :lol::lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Tej to dobrze...
[url]http://img84.imageshack.us/img84/2058/resizeofwrzesien07027ge7.jpg[/url]
A co to za wilczarz?