-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]Rydzewska wyjechała ...została sama Alicja[/quote] Wyjechała i nie wróci :evil_lol: [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:oglądałyście .....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.joemonster.org/filmy/5565/Mrrau[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :megagrin: ale cham :megagrin::megagrin::megagrin: super filmik buhahhaha:roflt:
- 78403 replies
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu::loveu::loveu: To wam niespodzianke zrobili, co? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://tinypic.pl/out.php/i49102_61.jpg[/url] [url]http://tinypic.pl/out.php/i49101_62.jpg[/url] idealne foty do powieszenia na bramie :lol: Sama bym nie umiała się zdecydować która lepsza więc pewnie by obydwie wisiały :evil_lol::evil_lol: Jedna na furtce a druga na bramie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Ale zieeew :loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] :scream_3: [quote name='basia bonnie']lodowato!! u nas grad był na chwile :/ ale ona ziewa :loveu: to jeszcze Ci chciałam przypomnieć, żebyś dresu nie zapomniała na aerobik :loveu:[/QUOTE] Jeszcze gradu by mi brakowało :mad: :diabloti: [quote name='zuzolandia']http://img87.imageshack.us/img87/9789/dscf7597zrb9.jpg oko i szkielko heeheeehheehehh ;-) fajny pomysł ;-) A kochaniutka nie wiesz co sie z Tenulkowa dzieje ????? bo jej ni ma i ni ma !!!!!!!!!!!!! buzioleeee[/QUOTE] Odbicie aparatu zobaczyłam dopiero przy obrabianiu :lol: A jakie było moje zdziwienie :lol: Tak zaczęłam się przyglądać, a tu patrze że odbijam się w oku :crazyeye: Nie wiem, nie wiem :sadCyber: [quote name='agaciaaa']ale zieeeeeeew :loveu:[/QUOTE] noooooo, aż samej chce mi sie ziewać :lol: [b]Eriu[/b], nie wiem co to było :crazyeye::crazyeye::evil_lol: Siedze w tym PF i sprawdzam na zdjęciu i nic nie pasuje :niewiem::crazyeye: Przez te sprawdzanie odkryłam że podobny efekt będzie z bańkami :evil_lol: 3 razy bańki z rzędu i będzie gut :lol: :evil_lol::evil_lol: Zjem was :evil_lol: [img]http://img153.imageshack.us/img153/2550/dscf7599zqe3.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/4126/dscf7600zub3.jpg[/img]
-
Samturia, jaki av ;-D Co przedstawia? Ja widze fryz z uśmiechniętą buźką i iksem zamiast oczu :lol::lol:
-
:o [url]http://i19.tinypic.com/6eupqmr.jpg[/url] to jakaś zmowa :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0[/url] :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
oooo jak miło znowu pooglądać kudłacze :multi:
-
Ale wlazł na drzewo :o Bez problemów zszedł? A żabeczk śliczna :lol:
-
:lol: Jaką ona ma kreske na udzie :lol: Jakby ją ktoś markerem maźdygnął :lol:
-
Tak sobie zaczęłam wspominać jak to Koma na smyczy chodziła bo bałaś się ją spuszczać, a teraz wszystkie foty bezsmyczowe :multi: Zgadzam się, portrecik jest przepiękny!
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-1118-24-54_0183.jpg[/url] no nie moge, ale Frania ma mine "Ale o so odzy?":roflt::roflt::roflt: Piekny banerek :loveu: -
[quote name='Madzik93']Gdzie ty go tam widzisz? :hmmmm:[/QUOTE] No coś Ty, nie widzisz go? Tam jest no, tam :cool1:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Śliczna ta suczka :)))))))) tylko czemu taka wystraszona? czyżby nie lubiła aparatu?:evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
No to czekamy! :lol: -
Aaaaaaaaaa, SUPER!!! :multi::multi: No właśnie, jak abyła jego reakcja jak Cie zobaczył? :multi::drinking:
-
Fajne to http://www.mfoto.pl/uploads/1633/dsc_4556_e9158.jpg :lol:
-
Co racja to racja ;)
-
Jestem i zabieram sie za PF :lol::lol: [quote]ej no, to musisz poćwiczyć w domu, bo Ci się mięśnie zastoją[/quote] Spoko, spoko, już tak słabo (jak na początku)to ze mną nie jest :eviltong: Pimpek, Agacia, prrosze :evil_lol::evil_lol: [img]http://img148.imageshack.us/img148/3499/dscf7598zyb8.jpg[/img] Czekałam na trampka 20 min :angryy: dopiero teraz jestem rozgrzana....Tak potwornie zimno że szok :mdleje:
-
[quote]fajnie się odbiłaś z aparatem w łoczku kiedy masz aerobik?[/quote] OOooo jedna dostrzegła!! Brawo! :klacz: :multi: A juz myślałam że będę musiała pisać o tym oku :evil_lol: Nawet specjalnie dałam tą "mgłe" żeby lepiej było widać :diabloti: Normalnie dziś powinien być ale nie ma, więc dopiero w środe :diabloti: Eriu, trudne pytanie zadałaś :diabloti: Nie potrafie teraz odpowiedzieć, musiałabym otworzyc PF i kombinować a niestety teraz musze wyjść, więc pobawie się jak wróce :lol:
-
[quote]Generalnie tak. A w zasadzie nie. Przecież tam jeździ traktor, na polu są tropy, więc jakieś czynniki pobudzające do biegania są [/quote] o, i o to mi chodzilo :lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images34.fotosik.pl/5/ec6d7ffd8d9e5079.jpg[/url] :evil_lol: bruuudasek -
[quote]Ostatnio śniło mi się ropomacicze....Nawet zaczęłam szukać u Idy objawówMuszę ją ciachnąć bo zwiaruję! Trzymajcie kciuki, zeby się udało![/quote] :o :mdleje: Jak najszybciej to zróbcie :lol: Trzymam :kciuki:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hej buhehhee hipnoza [url]http://tinypic.pl/out.php/i48675_47.jpg[/url] :lol: