Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='deer_1987']Zaczelam czytac caly watek i jestem na 24 stronie, Kaja wiem ze miala jakies problemy. Jak ona sie czuje`?[/QUOTE] O rany;) Kiepsko...Katar ma, czasami jak kichnie to wali w podłoge aż dudni. Aż dziwne że nos jest cały... [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Pasują do siebie... z takiej odległości mają prawie takie same rozmiary... :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Prawie :evil_lol: [quote name='deer_1987']tak sobie ogladam i widze ze brakuje mi tutaj terenow gdzie mozna psy nauczyc chodzic bez smyczy... Niunia jest rzadko spuszczana i prze to lubi sobie daleko odejsc.. Sherry przychodzi i nad nia sie skupimy tez zeby nauczyc. ale wlasnie jakis park, las cokolwiek.. znaczy parki sa ale dla ludzi i tam powinien pies miec smycz[/QUOTE] Zakazy są po to aby je łamać :evil_lol: Kiepsko się czuje, niewyspanie daje o sobie znać...Wstawie jeszcze te i ide spać... :roll::roll: [img]http://images34.fotosik.pl/23/78b543bbe1657bac.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/50424794532cb8eb.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/f6a3db571c26ac32.jpg[img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/dcf2180613436217.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/95aa3b1ef13c9389.jpg[/img]
  2. Pewnie że tak :multi: Fajne są!
  3. [quote]uż wróciłam...! Do czego ty mnie namawiasz...? do WAGARÓW?[/quote] :siara::siara: Ale widze że się opłacało :cool3:
  4. Czeka cie chłosta [url]http://images33.fotosik.pl/21/4e4d4c65f5113b2a.jpg[/url] :diabloti: Rewelacyjnie uchwycony moment:lol: Wschód przepiękny!!!
  5. Bardzo jest podobna do Logana :o :( Gratuluje zrobienia jadalnej pizzy :lol:
  6. Kurna, ale historia :shake::shake: Co za konował z tego weta!!! :angryy: Biedna Furcia, biedba Ty, niech to się już w skończy :placz:
  7. Obiecała i co?! Ni mo nic!
  8. :mdleje: [img]http://images34.fotosik.pl/23/2b49003e908574b4.jpg[/img] Franca jedna :mad::evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/194f827ac3b4855d.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/dcf2180613436217.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/95aa3b1ef13c9389.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/2fd24cb7ad0066f0.jpg[/img]
  9. Sztuka kamuflażu 8) [img]http://images32.fotosik.pl/23/a1f8e2bce3722399.jpg[/img] A teraz sobie wyobraźcie takie tudum, tudum, tudum!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images34.fotosik.pl/23/3d8db62e9cd9eb0d.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/ecf9e131e9af9b79.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/cf6e695798e5dfdd.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/237e41c9fc30992a.jpg[/img]
  10. :hand: Jaka kula :lol: :mdleje: Będzie pięknym psem!:loveu:
  11. Jestem bardzo ciekawa jak tam spotkanko u Piratki :razz: [img]http://images31.fotosik.pl/23/7da7d73618b8bb59.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/5d45197450658e9a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/01dc23b3f1cd3fac.jpg[/img] Szuka, szuka...wiatru w polu :evil_lol::evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/00add21c5b9384da.jpg[/img] :mdleje: :loveu: [img]http://images34.fotosik.pl/23/0bff7ff5a44301e4.jpg[/img]
  12. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Piękne foty..[/COLOR] [COLOR=royalblue]hm:hmmmm: teraz powinnaś WSTAĆ[/COLOR][/QUOTE] Wstałam, o 8 :multi::evil_lol: [quote name='furciaczek']Piekne zdiecia[/QUOTE] :p:p [quote name='Marta_Ares']hehe ja tez dzisiaj na imprezke do dziadka sliczne te chmurki:loveu: :loveu:[/QUOTE] No czytałam, imieninki :))))) U mnie były urodzinki :) [quote name='deer_1987']Mozna napisac, tylko: wow, co za cudowne kolory i w ogole[/QUOTE] :loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) [url]http://img265.imageshack.us/img265/5166/dscf7720rl3.jpg[/url] Jakie nieboooo[/QUOTE] fajne, fajne :loveu: [quote name='deer_1987']Atmosfera przy ogladniu zdjec jest ciekawa[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='chester07']Jacie ale ci zazdroszczę ! jak ja kocham welsche ;) to są chyba najpiękniejsze psy ;* ślicznego masz Masa(?) :) inne psiaki tez śliczne ale jestem zakochana w welschach więc na niego najbardziej zwróciłam uwagę xD jak już tu jestem to zapraszam na moją galerię :P [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94111[/url] :p[/QUOTE] Witam Cię :)))) Na swój sposób są sliczne :loveu::lol: Tak, wołam na niego Masa lub normalnie, pełnym imieniem. Miło że welshe Ci się podobają :multi: Wpadne do Cię :p Na razie foty z Kozłówki odstawiam na bok a za nie będzie dzisiejszy spacerek po Kampinosie z Panienkąbubu i Franią :cool3::loveu: [img]http://images31.fotosik.pl/23/7da7d73618b8bb59.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/5d45197450658e9a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/ecf9e131e9af9b79.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/e84d7ed54807de56.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/237e41c9fc30992a.jpg[/img]
  13. Hahahah super :lol::lol:
  14. [url]http://images32.fotosik.pl/22/b7eb6296bc35438e.jpg[/url] slycnie :loveu::loveu:
  15. Pisał przeca że do ndz. tam siedzi :diabloti:
  16. Wolne od dogo :evil_lol::evil_lol:
  17. Filozofią powinna się zająć :evil_lol::evil_lol:
  18. Jak tu miło...:loveu::lol:
  19. No i jestem, zmniejszam foty :cool3: Aleee zmęczona dziewczynka :loveu: Ranyyy, jak on wygląda w tym kagancu :shake: Tragedia...Niestety musiał go mieć na początku...Ale później się przekonał że Franca nie jest taka zła i mogłam mu zdjąć :) Eria, sznaucia nie było :diabloti: Było stado bajgli, bokser, afgan, ale brodacza niet.
  20. :shake:ehhh Pisałaś na Wychowaniu?
  21. Noo baaa, oczywiście że tak :p Uszatemu nie straszne mokre chodniki ;) Ale dobrze że nie pada;)
  22. O matko :angryy: Ja pierdziele, co za &^$$###@# Wrrrrrrrr :talker::2gunfire: W głowie się nie mieści!!!!!!!!!!!!!! 122050 Signatures Total
  23. Jak tak można! [url]http://i24.tinypic.com/snp64j.jpg[/url] :nono: :loveu::loveu::loveu:
  24. To nie ja :lol!: Powinnam iśc spać :hmmmm:
×
×
  • Create New...