-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='deer_1987']Zaczelam czytac caly watek i jestem na 24 stronie, Kaja wiem ze miala jakies problemy. Jak ona sie czuje`?[/QUOTE] O rany;) Kiepsko...Katar ma, czasami jak kichnie to wali w podłoge aż dudni. Aż dziwne że nos jest cały... [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Pasują do siebie... z takiej odległości mają prawie takie same rozmiary... :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Prawie :evil_lol: [quote name='deer_1987']tak sobie ogladam i widze ze brakuje mi tutaj terenow gdzie mozna psy nauczyc chodzic bez smyczy... Niunia jest rzadko spuszczana i prze to lubi sobie daleko odejsc.. Sherry przychodzi i nad nia sie skupimy tez zeby nauczyc. ale wlasnie jakis park, las cokolwiek.. znaczy parki sa ale dla ludzi i tam powinien pies miec smycz[/QUOTE] Zakazy są po to aby je łamać :evil_lol: Kiepsko się czuje, niewyspanie daje o sobie znać...Wstawie jeszcze te i ide spać... :roll::roll: [img]http://images34.fotosik.pl/23/78b543bbe1657bac.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/50424794532cb8eb.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/f6a3db571c26ac32.jpg[img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/dcf2180613436217.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/95aa3b1ef13c9389.jpg[/img]
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Pewnie że tak :multi: Fajne są! -
[quote]uż wróciłam...! Do czego ty mnie namawiasz...? do WAGARÓW?[/quote] :siara::siara: Ale widze że się opłacało :cool3:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Czeka cie chłosta [url]http://images33.fotosik.pl/21/4e4d4c65f5113b2a.jpg[/url] :diabloti: Rewelacyjnie uchwycony moment:lol: Wschód przepiękny!!! -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Bardzo jest podobna do Logana :o :( Gratuluje zrobienia jadalnej pizzy :lol: -
Obiecała i co?! Ni mo nic!
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:mdleje: [img]http://images34.fotosik.pl/23/2b49003e908574b4.jpg[/img] Franca jedna :mad::evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/194f827ac3b4855d.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/dcf2180613436217.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/95aa3b1ef13c9389.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/2fd24cb7ad0066f0.jpg[/img] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Sztuka kamuflażu 8) [img]http://images32.fotosik.pl/23/a1f8e2bce3722399.jpg[/img] A teraz sobie wyobraźcie takie tudum, tudum, tudum!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images34.fotosik.pl/23/3d8db62e9cd9eb0d.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/ecf9e131e9af9b79.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/cf6e695798e5dfdd.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/237e41c9fc30992a.jpg[/img] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jestem bardzo ciekawa jak tam spotkanko u Piratki :razz: [img]http://images31.fotosik.pl/23/7da7d73618b8bb59.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/5d45197450658e9a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/01dc23b3f1cd3fac.jpg[/img] Szuka, szuka...wiatru w polu :evil_lol::evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/00add21c5b9384da.jpg[/img] :mdleje: :loveu: [img]http://images34.fotosik.pl/23/0bff7ff5a44301e4.jpg[/img] -
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Piękne foty..[/COLOR] [COLOR=royalblue]hm:hmmmm: teraz powinnaś WSTAĆ[/COLOR][/QUOTE] Wstałam, o 8 :multi::evil_lol: [quote name='furciaczek']Piekne zdiecia[/QUOTE] :p:p [quote name='Marta_Ares']hehe ja tez dzisiaj na imprezke do dziadka sliczne te chmurki:loveu: :loveu:[/QUOTE] No czytałam, imieninki :))))) U mnie były urodzinki :) [quote name='deer_1987']Mozna napisac, tylko: wow, co za cudowne kolory i w ogole[/QUOTE] :loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) [url]http://img265.imageshack.us/img265/5166/dscf7720rl3.jpg[/url] Jakie nieboooo[/QUOTE] fajne, fajne :loveu: [quote name='deer_1987']Atmosfera przy ogladniu zdjec jest ciekawa[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='chester07']Jacie ale ci zazdroszczę ! jak ja kocham welsche ;) to są chyba najpiękniejsze psy ;* ślicznego masz Masa(?) :) inne psiaki tez śliczne ale jestem zakochana w welschach więc na niego najbardziej zwróciłam uwagę xD jak już tu jestem to zapraszam na moją galerię :P [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94111[/url] :p[/QUOTE] Witam Cię :)))) Na swój sposób są sliczne :loveu::lol: Tak, wołam na niego Masa lub normalnie, pełnym imieniem. Miło że welshe Ci się podobają :multi: Wpadne do Cię :p Na razie foty z Kozłówki odstawiam na bok a za nie będzie dzisiejszy spacerek po Kampinosie z Panienkąbubu i Franią :cool3::loveu: [img]http://images31.fotosik.pl/23/7da7d73618b8bb59.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/5d45197450658e9a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/ecf9e131e9af9b79.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/e84d7ed54807de56.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/237e41c9fc30992a.jpg[/img]
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Hahahah super :lol::lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images32.fotosik.pl/22/b7eb6296bc35438e.jpg[/url] slycnie :loveu::loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Pisał przeca że do ndz. tam siedzi :diabloti: -
Wolne od dogo :evil_lol::evil_lol:
-
Filozofią powinna się zająć :evil_lol::evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Czeeeść :razz: -
Jak tu miło...:loveu::lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
No i jestem, zmniejszam foty :cool3: Aleee zmęczona dziewczynka :loveu: Ranyyy, jak on wygląda w tym kagancu :shake: Tragedia...Niestety musiał go mieć na początku...Ale później się przekonał że Franca nie jest taka zła i mogłam mu zdjąć :) Eria, sznaucia nie było :diabloti: Było stado bajgli, bokser, afgan, ale brodacza niet. -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
:shake:ehhh Pisałaś na Wychowaniu? -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Noo baaa, oczywiście że tak :p Uszatemu nie straszne mokre chodniki ;) Ale dobrze że nie pada;) -
O matko :angryy: Ja pierdziele, co za &^$$###@# Wrrrrrrrr :talker::2gunfire: W głowie się nie mieści!!!!!!!!!!!!!! 122050 Signatures Total
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Jak tak można! [url]http://i24.tinypic.com/snp64j.jpg[/url] :nono: :loveu::loveu::loveu: -
To nie ja :lol!: Powinnam iśc spać :hmmmm: