Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :multi: brawo Hala go przytłoczyła ale przyzwyczai sie chłopak :) [quote]DIS na ostatnim hopku[/quote] to jest chyba najgorsze co może się przytrafić ;)
  2. Tak, tak, czekam :p
  3. :roflt::roflt::roflt::roflt: brak słów :roflt::roflt:
  4. Wow :)) Gratki :klacz: Poka jej więcej :multi:
  5. Ja też uwelbiam te opowiastki o sąsiadach :evil_lol: A z sąsiadami często jest tak że wiedzą więcej o tobie niż ty sama :diabloti: Av jest bowski :loveu: Taki mrrroczny :cool3:
  6. Aaa no to dobrze mi się wydawało że to Warmia;) Za pierwszym razem pojechałam z dwiema koleżankami do gospodarstwa agroturystycznego (takie bardziej na uboczu miasta), a za drugim już do samego Olsztyna do znajomej którą poznałyśmy za pierwszym razem w tym gospodarstwie (była tam instruktorką jazdy konnej) :evil_lol:
  7. Bry wieczór :p Co do Mazur to ja byłam w Olsztnie dwa razy pod rząd, ale Olsztyn to chyba Warmia jest? :evil_lol: W każdym bądź razie też pięknie :loveu: Nie zapomne tego jak jechałam autobusem a za oknem wielkie jezioro widziałam, niesamowity widok dla mieszczucha :lol:;)
  8. Hejka :hand: Nadrobiłam zaległości w czytaniu :evil_lol::evil_lol: Coo ja to miałam powiedzieć....:hmmmm: kurcze, za dużo informaci jak na jeden raz :evil_lol::evil_lol: Aaaaaaa :lol: PKSem to chyba by było ciężko przewieźć Negra, no nie? Ja pamiętam jak kierowca nie chciał wpuścić Kaji która była trzymana na rękach przez moją mam...:shake: Porażka...
  9. http://i21.tinypic.com/20fxeae.jpg oooooooooo tiu tiu tiu, spodeczki rózowiutkie :loveu:
  10. Interesujące to co piszesz o wrogości obydwu panienek do siebie ;) Zawsze się zastanawiałam czemu do drzew psy są przywiązyane a tu takie zasady są :razz:
  11. Jestem:loveu: Chciałam być orginalna i powiedzieć "atak!" ale Pimpkowa mnie wyprzedziła :diabloti: [url]http://images33.fotosik.pl/9/9d763dc7cb8c821b.jpg[/url] A co to takie wsio otwarte?
  12. O jaka bidulka, szybkiego powrotu życze dziewczynom :)))))))) [quote]Chodzi chyba o to, że teraz biedactwo, ale po sterylce nie będzie dzieci[/quote] Wyjęłaś mi to z ust :cool1:
  13. [url]http://img228.imageshack.us/img228/4573/zdjcie038fe1.jpg[/url] :scared:
  14. Poprawiny nadal w toku? :lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-1917-08-17_0125.jpg[/url] hmmm :oops:
  15. Ło matko, puchy :o Wiem!! Klementyna pokazała swoje prawdziwe oblicze :diabloti::diabloti:
  16. Oooo następna która COŚ wie :diabloti:
  17. [quote]no no no...tylko spokojnie...ja tutaj pilnuje[/quote] Tak pilnujesz że całe towarzystwo rozpiłaś :diabloti::evil_lol::evil_lol: :drinking::drinking::drinking: Genialne spawozdanie :thumbs::thumbs::lol: Biedni ci ludzie byli co siedzieli wokół niej, oj biedni....:evil_lol: Siedzieć tyle godzin w autokarze to tragedia, można ześwirować :lol: Furr, na pewno już jestes w domciu :)))) :multi:
  18. :multi::multi::lol: No nie mogłaś sie oprzec:diabloti: [url]http://img230.imageshack.us/img230/8726/zoo059wy2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Dobrze odżywione te zebry :evil_lol::evil_lol: 5 nóg powiadasz, a to atrakcja ;) [url]http://img337.imageshack.us/img337/6679/zoo114yh5.jpg[/url] :evil_lol:
  19. Cześć Miga :multi: Nie zapadajcie w sen :( ;)
  20. I jak, i ii jaaaak? :)))))))))
  21. Widać że mu tam przyjemnie....:rolleyes: [url]http://i22.tinypic.com/20u1pw9.jpg[/url] Czemu chcesz zostać z chrypką? :razz:
  22. Hrrrrr....hrrrrrrrr :evil_lol:
  23. :placz: ale bidoki :placz: Moje pierwsze wrażenie skye terrier [url]http://img137.imageshack.us/img137/4816/tterier1qp0.jpg[/url] Dobrze widze, czy on ma ciemne, stojące uszy?
  24. [img]http://img249.imageshack.us/img249/6804/dscf7533co8.jpg[/img] Na dolnym lewym zdjęciu widać jak to wyglądało [img]http://img249.imageshack.us/img249/7453/dscf7534eu3.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img249.imageshack.us/img249/5296/dscf7547od9.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/2143/dscf7553xe7.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/1962/dscf7560db0.jpg[/img]
  25. Hello [quote]A ja właśnie wcześnie wstałam[/quote] :mdleje: spać nie możesz?;) Deer, witam :multi: Oczywiście że zajrze do was :))))))) Ciesze się że foty się podobają (mimo że bez psów :evil_lol:) A tereny super, szkoda że mnie tam nie było :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo uwielbiam chodzić po lesie :loveu::loveu: [img]http://img204.imageshack.us/img204/8482/dscf7519vd3.jpg[/img] Ciekawostka, jakiś czas temu nad lasem przeszedł huragan i dosłownie zmiótł drzewa ale tylko w na pewnym obszarze.... [img]http://img204.imageshack.us/img204/5064/dscf7527br5.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/3072/dscf7529gb8.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/6486/dscf7530rw0.jpg[/img] Pozostałości... [img]http://img204.imageshack.us/img204/4421/dscf7532gy5.jpg[/img] Kajek ma dziś gorszy dzień...wymiotowała i nie mogła kooopy zrobić a jak już, to na rzadko...:(
×
×
  • Create New...