-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
No to jeszcze raz. [b]FRYC[/b] :cool3::loveu: [img]http://img148.imageshack.us/img148/7886/03310142sg4.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/4382/03310144is7.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/2752/03310145pd9.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/2250/03310148ur7.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/7513/03310149nk8.jpg[/img] Lupi, nie widać ogona :diabloti: Ola, a co się stało:(
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Ale ostatnio coś mi pożera czas[/quote] To pająki :evil_lol::evil_lol: To wszystko ich wina :placz: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l100-1.jpg[/url] te oczy :mdleje: :loveu: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma wyboru :evil_lol: TNIEMY :diabloti: [quote name='basia bonnie']a czemu one się bujają? :evil_lol: Bluesa czują :cool3::cool1: Antosia, no, mogłabyś w końcu zmienić fryzurke :lol: Taaa?!! :o :lol::lol: Czyli one są takie kontaktowe? a nie wyglądają :evil_lol: One rozpoznają "swego"? Celina, a gdzie Ty masz swojego blożka, he? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
I na dodatek Ocipiały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]Nie, to nie ja rozmawiałam o Szajence z behawiorystą, tylko Basia (od niej wzięłam Szajenkę).[/quote] Kapiszi. [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]...........[/COLOR][/SIZE] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']:multi::multi::multi: to super :loveu: no bo mnie wywieziesz :evil_lol::evil_lol: A NIE? :cool3:[/QUOTE] Będę tylko robić za pilota :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]W weekend będzie Frania, będzie Piratka, będzie Tassu, będzie Ben, będzie Halszka[/quote] Zaraz, zaraz :lol: Ale tylko Frania będzie z nami na spacerku, tak? :lol: Ahh, zapomniałam Ci pokazać [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8156896#post8156896[/url] :cool3: -
I ja teeeeż:multi::modla:
-
:niewiem::lol::oops:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Metoda na głoda [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Genialny film :lol::lol::lol: Obróżki bardzo ładne, ta pierwsza jest OK, chociaż te drugie też ale wydają mi się za delikatne :evil_lol::evil_lol: Jak ona ładnie wygląda na tle tych (ni wim co to :lol:)....liści :diabloti: [url]http://images34.fotosik.pl/17/b308d9244312828e.jpg[/url] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[url]http://images33.fotosik.pl/19/12ff39bb56c66cd1.jpg[/url] uuuuuuuuuuuuuuuu :lol: czy ja dobrze widze?? w banerku masz drzewa w śniegu?? :mdleje: -
Co to znaczy "kiedyś"??!!! :mad: Jestem dumna z Sary że udało jej się tyle wytrzymać :lol: [quote]krowy akurat facet zabierał więc miałyśmy w końcu łąke dla siebie[/quote] :megagrin: teraz wam się udało, ale nastepnym razem weź numerek żeby nikt wam się nie wtrynił :megagrin: Porządek musi być, no :cool1:
-
Pewnie :lol: Ale fajnie te kotecki wyglądają ze świaniaczkiem :lol:
-
Hahah jaki on dla nas miły :loveu:
-
ŁAaaa:mdleje: jestem po Zagubionych :lol: Zawsze po tym filmie mam kwadratową głowe i pęłną niewiadomych :lol::lol: Bzikowa, nie mam pojęcia czemu tak wolno się ładują:niewiem: Witam Werka :cool3: [img]http://img153.imageshack.us/img153/4403/dscf7700hz3.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/3629/dscf7705zb3.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/7317/dscf7709jt5.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/1231/dscf7710us4.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/608/dscf7711nn9.jpg[/img]
-
Jeden dostawal KARNITYNE a drugi to co Ty piszesz. To były próbki z paroma tabletkami w środku, więc nie potrafie Ci powiedzieć czy były jakieś efekty:(
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Prawie się wyrobił na zakręcie:evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/17/5b1bb8a367d432f8.jpg[/url] Obróżka ładnie kontrastuje z ciemną sierścią :loveu::loveu: -
Witaj Honey :multi:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol: Nie chciałabym być patyczakiem :evil_lol::evil_lol: Przekichane ma taka samica, a jak ona nie chce że mieć jajeczek, hm?:evil_lol::evil_lol: Buhahha wyobraziłam sobie taki dom. Otwieram drzwi a tam patyczaków jak mrówków :crazyeye: Jak w horrorze :cool1: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
CZyli rozmawiałaś już z behawiorystą? A co mówili na temat Ginger? -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Po nocach będą mu się śnić :evil_lol::evil_lol: -
Hej :hand: :lol: Z pelikana też się usmiałam :lol: [quote]ooooooooooooo moja kulezanka z roboty na fote sie zalapala heheeheh ta to wszedzie tego pychola wcisnie heehheehh[/quote] :evil_lol::haha::haha: Pan paw po tym jak się obraził że mu browca nie dano poszedł pod drzwi i czekał aż ktoś mu otworzy :lol: Słowo daje :lol: Stał do tej pory aż mu ktoś otworzy :lol: [img]http://img507.imageshack.us/img507/4428/dscf7688nc4.jpg[/img] [img]http://img507.imageshack.us/img507/817/dscf7693eo0.jpg[/img] Eeeee, chałupa się pali....:siara: [img]http://img507.imageshack.us/img507/4950/dscf7695rm2.jpg[/img] [img]http://img507.imageshack.us/img507/8850/dscf7696ah9.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/9229/dscf7699pf5.jpg[/img]
-
Wow:o :mdleje: super, super!!! Stronka też robi wrażenie :multi: jedynie co to bym czcionke zmieniła :eviltong:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
:new-bday::tort: Stooo laaaaat :cunao: