Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Widziałam, widziaaałaam :multi: Lalke w różu :megagrin: Trzy szatany na polach :multi: A Lalce należy się pstryczek w ucho, o! :mad: Brawo dla Kano :))))) Ja sobie tłumacze że te pomyłki z postami to nadchodzący koniec świata :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roflt:
  2. Ale Ci sie upiekło z egzaminem :evil_lol::evil_lol:;) Ale kędzierzawy :lol::lol: [url]http://img84.imageshack.us/img84/9503/t1vx4.jpg[/url] Nie masz już fot ze spaceru? Niu, niu, niu [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-10-2912-14-18_0138.jpg[/url] :loveu::loveu: Wołają Cię na Bazarek :lol:
  3. anetta

    Metamorfozy

    Pamiętam go z PwP :o :mdleje: jest dropiaty lub dereszowaty (wsio jedno) :o WOW! Niesamowity :loveu: [quote]Pytanie czy L dobre na owczarka.........i ile to kosztuje.......[/quote] Są tam podane wymiary. Nie wiem ile na nasze będzie 45.90E. :niewiem:
  4. anetta

    bzik

    Widze że też macie taki problem z wchodzeniem do slalomu jak my ;) Nie wiem z czego to się wzięło. Od początku Masa jest uczony wchodzić lewym barkiem a zdarza się że o tym zapomina :diabloti:
  5. Jaki piękny garniturek :biggrina: [url]http://images31.fotosik.pl/20/97efc22114ec2681.jpg[/url]
  6. Hhahha no dokładnie, wstydniś :lol:
  7. Wstaw je :p Mój zegar też szwankuje ;) Nadal ma stara godzine. Edit, o są już:lol:
  8. Cześć Pysiu na zwiariowanym Dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Hej, hej :lol: :lol: [url]http://i24.tinypic.com/vmrn9i.jpg[/url] A liście boskie!
  10. OOo jak dobrze że nie tylko mi posty wkleja między inne ;) Nie mówiłaś że masz diabła tasmanskiego [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i54800_hejjj.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img]
  11. Coś mi sie dzieje z moimi odpowiedziami :angryy: Zamiast pojawiać się na końcu tematu wtryniają się między inne posty które już są :o :angryy: Akurat na Metamorfozach jest dobrze ale wcześniej było jak wyżej napisałam :angryy: Nie wiem co tu się wyrabia :angryy: [quote]hahahahaha, dobre! ja zazwyczaj spotykam borostwory[/quote] :lol: Ja 1 i 7 :lol: Cześc Ewa :lol: Tak, już to słyszałam kilkanaście razy :lol: Najpierw widać uszy a potem reszte :lol::lol::lol: Deer, to umyj ją ;) Szukaj aż znajdziesz :cool1:, pisałam. [img]http://images31.fotosik.pl/23/3c0e5e107636cb6a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/a738ace77e06e8d0.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/8382626341796f98.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/1062fd17c06c8cd8.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/677147636c3564bf.jpg[/img]
  12. anetta

    Metamorfozy

    Co za uśmiech :loveu: Znalazłam szelki które Urwisek ma na sobie :cool3: [url]http://62.75.177.102/outdoordog-h53-Brustgeschirre.htm[/url]
  13. Dobcia, nie przejmuj się :)) Ciekawa jestem co to za niespodzianka...:cool3: Jak nie brunet to może blondas :evil_lol: Arggggggg!! Co tu się dzieje?? Moje posty pojawiaja się między innymi :diabloti::angryy: Powinien być po BBcie..
  14. Nadal kibicuje pięknej zielonookiej :multi::loveu: ps. a to ciekawe, mój post jest przed postem Szpilki23 :hmmmm: :lol:
  15. :calus: Asia, jesteśmy z Tobą.
  16. [quote]na biebie[/quote] tak :diabloti::diabloti: właśnie tak Z jeżem spać w jednym łóżku...hmmm....zastanowiłabym się:evil_lol:
  17. [quote name='deer_1987']I wtedy daje jej szanse sie "rozwinac" i wolam zwijacac sama smycz i daje nagrode jak przyjdzie? Dzieki, na moich nie widze, mysle ze predzej w zoologicznym takie cos dostane, rozejrze sie jutro[/QUOTE] yes :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Masaj sie stęsknił za gonią :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/23/ab1870e495ae54b8.jpg[/url][/quote] Bardzo!!! :loveu: [quote]O Jesssu... Poplakalam sie ze smiechu :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] [quote name='an_bzik']Rodzaje babć - :biggrina::biggrina:[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol: Nie potrafie wybrać najlepszych, wszystkie są zaj.....:lol::lol:
  18. To dybrze :) Może za dużo dostaje?
  19. [quote]taka pokraczka moja[/quote] :mad: :nono: [quote]boze jaka kompromitacja[/quote] Gdzie? To tylko biegnący sceniacek bernardynka :angel: :loveu::loveu: Pewnie :multi: Zaraz Ci prześle :)))) Oglądałaś "Moja macocha jest kosmitką"? :lol::lol: Przyłóż ręke do otwartej ksiązki i powino być OK :lol::lol: Zapomniałam że mam coś jeszcze 8) [url=http://media.putfile.com/Frania-]Aportująca Franczeska[/url] Słyszycie ten dźwięk gdy Franca biegnie po patyk? :lol::lol::lol:
  20. anetta

    Metamorfozy

    O ja niedowidząca....;) Dzięki.
  21. Nie myśleliście żeby ją odchudzić troszke ;) ze względów zdrowotnych.
  22. Moja jeszcze sterydy dostawała.
×
×
  • Create New...