-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Widziałam, widziaaałaam :multi: Lalke w różu :megagrin: Trzy szatany na polach :multi: A Lalce należy się pstryczek w ucho, o! :mad: Brawo dla Kano :))))) Ja sobie tłumacze że te pomyłki z postami to nadchodzący koniec świata :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roflt: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
buhehhehhhe :evil_lol::evil_lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ale Ci sie upiekło z egzaminem :evil_lol::evil_lol:;) Ale kędzierzawy :lol::lol: [url]http://img84.imageshack.us/img84/9503/t1vx4.jpg[/url] Nie masz już fot ze spaceru? Niu, niu, niu [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-10-2912-14-18_0138.jpg[/url] :loveu::loveu: Wołają Cię na Bazarek :lol: -
Pamiętam go z PwP :o :mdleje: jest dropiaty lub dereszowaty (wsio jedno) :o WOW! Niesamowity :loveu: [quote]Pytanie czy L dobre na owczarka.........i ile to kosztuje.......[/quote] Są tam podane wymiary. Nie wiem ile na nasze będzie 45.90E. :niewiem:
-
Widze że też macie taki problem z wchodzeniem do slalomu jak my ;) Nie wiem z czego to się wzięło. Od początku Masa jest uczony wchodzić lewym barkiem a zdarza się że o tym zapomina :diabloti:
-
Jaki piękny garniturek :biggrina: [url]http://images31.fotosik.pl/20/97efc22114ec2681.jpg[/url]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
:mdleje::mdleje: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Hhahha no dokładnie, wstydniś :lol: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Wstaw je :p Mój zegar też szwankuje ;) Nadal ma stara godzine. Edit, o są już:lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć Pysiu na zwiariowanym Dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej, hej :lol: :lol: [url]http://i24.tinypic.com/vmrn9i.jpg[/url] A liście boskie! -
OOo jak dobrze że nie tylko mi posty wkleja między inne ;) Nie mówiłaś że masz diabła tasmanskiego [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i54800_hejjj.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img]
-
Coś mi sie dzieje z moimi odpowiedziami :angryy: Zamiast pojawiać się na końcu tematu wtryniają się między inne posty które już są :o :angryy: Akurat na Metamorfozach jest dobrze ale wcześniej było jak wyżej napisałam :angryy: Nie wiem co tu się wyrabia :angryy: [quote]hahahahaha, dobre! ja zazwyczaj spotykam borostwory[/quote] :lol: Ja 1 i 7 :lol: Cześc Ewa :lol: Tak, już to słyszałam kilkanaście razy :lol: Najpierw widać uszy a potem reszte :lol::lol::lol: Deer, to umyj ją ;) Szukaj aż znajdziesz :cool1:, pisałam. [img]http://images31.fotosik.pl/23/3c0e5e107636cb6a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/a738ace77e06e8d0.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/8382626341796f98.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/1062fd17c06c8cd8.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/677147636c3564bf.jpg[/img]
-
Co za uśmiech :loveu: Znalazłam szelki które Urwisek ma na sobie :cool3: [url]http://62.75.177.102/outdoordog-h53-Brustgeschirre.htm[/url]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobcia, nie przejmuj się :)) Ciekawa jestem co to za niespodzianka...:cool3: Jak nie brunet to może blondas :evil_lol: Arggggggg!! Co tu się dzieje?? Moje posty pojawiaja się między innymi :diabloti::angryy: Powinien być po BBcie.. -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
anetta replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nadal kibicuje pięknej zielonookiej :multi::loveu: ps. a to ciekawe, mój post jest przed postem Szpilki23 :hmmmm: :lol: -
:calus: Asia, jesteśmy z Tobą.
-
[quote]na biebie[/quote] tak :diabloti::diabloti: właśnie tak Z jeżem spać w jednym łóżku...hmmm....zastanowiłabym się:evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']I wtedy daje jej szanse sie "rozwinac" i wolam zwijacac sama smycz i daje nagrode jak przyjdzie? Dzieki, na moich nie widze, mysle ze predzej w zoologicznym takie cos dostane, rozejrze sie jutro[/QUOTE] yes :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Masaj sie stęsknił za gonią :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/23/ab1870e495ae54b8.jpg[/url][/quote] Bardzo!!! :loveu: [quote]O Jesssu... Poplakalam sie ze smiechu :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] [quote name='an_bzik']Rodzaje babć - :biggrina::biggrina:[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol: Nie potrafie wybrać najlepszych, wszystkie są zaj.....:lol::lol:
-
To dybrze :) Może za dużo dostaje?
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]taka pokraczka moja[/quote] :mad: :nono: [quote]boze jaka kompromitacja[/quote] Gdzie? To tylko biegnący sceniacek bernardynka :angel: :loveu::loveu: Pewnie :multi: Zaraz Ci prześle :)))) Oglądałaś "Moja macocha jest kosmitką"? :lol::lol: Przyłóż ręke do otwartej ksiązki i powino być OK :lol::lol: Zapomniałam że mam coś jeszcze 8) [url=http://media.putfile.com/Frania-]Aportująca Franczeska[/url] Słyszycie ten dźwięk gdy Franca biegnie po patyk? :lol::lol::lol: -
O ja niedowidząca....;) Dzięki.
-
Nie myśleliście żeby ją odchudzić troszke ;) ze względów zdrowotnych.
-
Moja jeszcze sterydy dostawała.