Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. To poka jeszcze neonki i prętniki :cool3:
  2. Zrobiłaś to co uważałaś za słuszne. Trzymaj się i cieszę się że relacje z Ginger tak szybko wracają do normy :multi::multi:
  3. [url]http://images25.fotosik.pl/104/5c342e3a947b4604.jpg[/url] rewelka :evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/104/ffbbe6ff50e43d7e.jpg[/url] :loveu: piękne kolorki
  4. Forma sportowa to jest to :cool2::cool2:
  5. Oooooooooooo [url]http://img225.imageshack.us/img225/6217/dsc02905sj5.jpg[/url] :loveu: A jak się ma podhalanka? Masz jakiś kontakt z nowym domkiem?
  6. Super są :multi: Czy te nocne zdjęcia były robione na Plantach?:)
  7. :o [url]http://images32.fotosik.pl/28/f8dca32270736f77.jpg[/url] :mdleje: Co on widział w pierzu?! bleeeeeeeee Furr, spróbuj napisac na Podróżach, albo poszukaj. Może jakiś podobny temat był.
  8. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]węgorz! :lol:[/COLOR][/QUOTE] elektryczny :diabloti:
  9. [url]http://lh5.google.com/AnetkaT/Rxzm0KHM1OI/AAAAAAAAAvM/DLoCEeeF-Vc/100_2563.jpg?imgmax=512[/url] :megagrin: Z czym paluszki? [url]http://lh4.google.com/AnetkaT/RxzmN6HM1HI/AAAAAAAAAuQ/WivKYKyHq98/100_2468.jpg?imgmax=512[/url] :mdleje:
  10. Ale spaceros miałyście :multi: Laluś oczywiście w gustownym wdzianku :)))))) A to chyba inne jest niż kiedyś widziałam, tamte chyba w czerwoną krate było? :hmmmm:
  11. Piękne kolorki, bardzo mi sie podobają [url]http://i4.tinypic.com/4l71iyo.jpg[/url] :loveu: I Ploterek jaki zadowolony :loveu: A te konie to mnie zwaliły z nóg, cudo!!!
  12. Rozpłynęłam się....
  13. Ło mamo, musiałam spojrzeć na tytuł czy do odpowiedniej galerii weszłam :evil_lol::evil_lol:
  14. Zdjęcia z Elbląga są super :multi:
  15. Nieeee, o wiele wcześniej ;) 93'
  16. Ilu gości ;) :) Witam wszystkich! Jakiś lenowy dzień mam, nie chce mi sie pisać....;) Miło że foty się podobają :multi: Basia, prawda? :) Chyba sobie drukne bo też mi się podoba :) Bzikowa, to Franczeska Panienkibubu :p :loveu: [img]http://images33.fotosik.pl/23/1451c76a8f649eec.jpg[/img] Spotkałyśmy afgana. Chyba musiał byc strzyżony... [img]http://images33.fotosik.pl/23/91d6211e9de17394.jpg[/img] Zeszli nam z drogi. Ciekawe czemu :siara::niewiem: [img]http://images31.fotosik.pl/23/e4edd6c2baee7088.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/e17ee938bdd6a17b.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/874f358a76bdc1b1.jpg[/img] [url]http://images34.fotosik.pl/23/3e2a9f63ca64f8c9.jpg[/url] [url=http://media.putfile.com/Frania-][b]FILM[/b][/url] :loveu: I to koniec :(
  17. Malutkie jamniczki są takie piękne i rozkoszne :loveu::loveu: Foty nie są takie złe :) Masz jakąś pamiątke. My możemy policzyć na palcach jednej ręki foty z tego okresu jak Twoja Kaja na fotach :( Moja 7 czerwca sie urodziła :lol:
  18. Cudowne ptaki:loveu::loveu::loveu:
  19. [quote]Toż to jeszcze szczeniak, to na razie może[/quote] No to jak może to dobrze :lol::lol: Zajrzałam na www. Ale bosko wyglądali :multi:::multi: Brawo :klacz: Ale potężny pies z AMIRA Nescaland ::mdleje: Niesamowity! Rosołek jest doobryyyyyyyy :p
  20. Wow, a makieta kolejki wymiata ;) brawo!
  21. Piekne :loveu:
  22. O widze że macie te szelki, jak one się sprawuja? :) Skuteczne?
×
×
  • Create New...