Ilu gości ;) :)
Witam wszystkich!
Jakiś lenowy dzień mam, nie chce mi sie pisać....;) Miło że foty się podobają :multi:
Basia, prawda? :) Chyba sobie drukne bo też mi się podoba :)
Bzikowa, to Franczeska Panienkibubu :p :loveu:
[img]http://images33.fotosik.pl/23/1451c76a8f649eec.jpg[/img]
Spotkałyśmy afgana. Chyba musiał byc strzyżony...
[img]http://images33.fotosik.pl/23/91d6211e9de17394.jpg[/img]
Zeszli nam z drogi. Ciekawe czemu :siara::niewiem:
[img]http://images31.fotosik.pl/23/e4edd6c2baee7088.jpg[/img]
[img]http://images33.fotosik.pl/23/e17ee938bdd6a17b.jpg[/img]
[img]http://images31.fotosik.pl/23/874f358a76bdc1b1.jpg[/img]
[url]http://images34.fotosik.pl/23/3e2a9f63ca64f8c9.jpg[/url]
[url=http://media.putfile.com/Frania-][b]FILM[/b][/url] :loveu:
I to koniec :(