Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i58229_tnIMG3372.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: jaka poza Fikcji :roflt: A co było w lesie? 8)
  2. [quote]Prezio kiepsko trafil, dzisiaj caaaala noc maja byc pokazy sztucznych ogni w naszym parku w domu jak jest to sie nie stresuje bardzo ale na spacerku panikowal.[/quote] Ooo, no to rzeczywiście....
  3. A umowa adopcyjna przygotowana? :diabloti: Żeby później nie było jakichś niedomówień na dogo :diabloti::evil_lol:
  4. Yyy, szybka zmiana decyzji? [url]http://images24.fotosik.pl/106/3c52ed172829fd56med.jpg[/url] :lol::lol:
  5. [quote name='Rinuś'][I][B]śpicie razem ? :razz:[/B][/I][/QUOTE] [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hahaha... prawie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='Rinuś'][I][B]a mogę się przyłączyć ? :razz:[/B][/I][/QUOTE] :mdleje::mdleje: Moda na trójkąty? :cool1: :scared: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Jeszcze pare. :lol: [img]http://img514.imageshack.us/img514/98/gert1stplcby5.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/74/rollstuhlcu7.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/4808/rollwagenqv5.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/7083/zeek2yi6.jpg[/img] Aksa również ma wypasiony wózeczek :cool3:
  7. HURA!! :Cool!: HURA :Cool!::sweetCyb: :bigcool:
  8. [img]http://img132.imageshack.us/img132/648/dscf8193ts3.jpg[/img] Podobała mi sie konstrukcja :lol::lol: Powyżej to jest to samo. [img]http://img132.imageshack.us/img132/5853/dscf8197ls7.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/6227/dscf8204qg5.jpg[/img] Taniec światła :megagrin: [img]http://img228.imageshack.us/img228/8159/dscf8223iu1.jpg[/img] I koniec maratonu :lol:;) Jutro dam z dzisiejszego spacerku z Masajem, dla tych co sie domagali :eviltong: Nie będę wytkać palcami :diabloti:
  9. :) Nooo, to sobie teraz powspominasz ;) I widzisz jak to wygląda nocą :cool3: [img]http://img239.imageshack.us/img239/5986/dscf8178qw5.jpg[/img] Tadeusz Łomnicki [img]http://img239.imageshack.us/img239/1760/dscf8179oa8.jpg[/img] [img]http://img239.imageshack.us/img239/501/dscf8183we4.jpg[/img] [img]http://img239.imageshack.us/img239/8233/dscf8186hq0.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/8542/dscf8188ex7.jpg[/img]
  10. Ciekawy pomnik :) Skała przepołowiona na pół. [img]http://img136.imageshack.us/img136/9797/dscf8170qz2.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/1710/dscf8171tq3.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/2973/dscf8172cm1.jpg[/img] [img]http://img239.imageshack.us/img239/9936/dscf8174rk6.jpg[/img] [img]http://img239.imageshack.us/img239/7113/dscf8177td9.jpg[/img]
  11. Przed grobem było bardzo dużo światełek [img]http://img443.imageshack.us/img443/463/dscf8155vn5.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/9005/dscf8159pu8.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/4751/dscf8162si1.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/4778/dscf8163ea0.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/4759/dscf8165ki6.jpg[/img]
  12. Ciesze się że przypadły do gustu ;) Julian Tuwim w Aleji Zasłużonych. [img]http://img443.imageshack.us/img443/4818/dscf8144qb0.jpg[/img] Oraz światełka przed grobem Jacka Kuronia [img]http://img132.imageshack.us/img132/2721/dscf8214wg1.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/2060/dscf8217vx5.jpg[/img] Foty z Tzw. Aleji Profesorskiej [img]http://img443.imageshack.us/img443/2940/dscf8153rl3.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/8733/dscf8154nr2.jpg[/img]
  13. O nie!! Ominęły mnie urodziny! Benku, wszystkiego najlepszego, nie fochaj się :lol: :tort::BIG::new-bday:
  14. Robi wrażenie. Fota przez i po. super łaźnia :lol:
  15. [url]http://images29.fotosik.pl/106/e25e09c1ace0848f.jpg[/url] buhahhahaa :roflt::roflt: [quote name='agaciaaa']No czemu kuku :roll: przecież prawde napisałam :razz: Stringi :roflt: chyba jakiś nowy rodzaj :evil_lol: haha, ale sie uśmiałam :evil_lol:[/QUOTE] Gadasz głupstwa, o! :lol::lol: to wszystko przez te dwie cienkie linki w szelkach :evil_lol:
  16. anetta

    bzik

    A co ona tam za muchomora trzyma w paszczy:evil_lol:
  17. Ło jezu, zobaczyłam dopiero te zdjęcia, brrrrrrrrrrrrrr. Współczuje. Co zrobiłaś z kołem? A może Ares Ci zablokował :evil_lol:
  18. :loveu::loveu:
  19. :multi: Super że już jesteście w domku. Jak Prezio w nowym miejscu? widział się już z innymi psami? :lol:
  20. :shake::shake: Ja rozumiem, dzieciak 9 czy 10 letni, ale 16latka żeby wypisywała takie bzdury??? :o
  21. [img]http://img229.imageshack.us/img229/4392/dscf8119mg2.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/2112/dscf8127ca0.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/7120/dscf8130bl4.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/844/dscf8131ff0.jpg[/img] [img]http://img164.imageshack.us/img164/6816/dscf8136sc4.jpg[/img]
  22. Furr :loveu: Mati :multi: :evil_lol: Celina, :multi: Pinczerka, e tam talent ;) Akurat byłam w odpowiednim miejsu i czasie :p Z racji że już ciemno to można wstawić wczorajsze nocne foty z Powązek :cool3: Bardzo ciężko było focić w takich warunkach ;) I na dodatek było zimno... [img]http://img229.imageshack.us/img229/2585/dscf8096mz3.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/3641/dscf8099vl3.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/6341/dscf8102eq7.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/2521/dscf8109ku3.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/7688/dscf8112tk8.jpg[/img]
  23. [quote]a tam od razu jajca ucinac jeszcze nie teraz... podwozie mu podcielam bo jak to jamnik cioral wlosami po ziemi i bruudny wiecznie byl poza tym troche mu tym optycznie nogi wytluzylam[/quote] :lol: To się nazywa operacja plastyczna bez skalpela :lol::lol: A czemu Logan skacze na beton?:nono:
×
×
  • Create New...