-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Fajnie Ci to wychodzi :klacz: Na pewno dopracujecie technike.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Jak tam się czujesz poturbowana? :cool3: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Super ten wyżeł :o Podobało mi sie jak przeskoczył 3 hopki na raz :o [url]http://img132.imageshack.us/img132/2958/1001393es4.jpg[/url] :cool2: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote]No ja tez jednak nie zdecydowałam się na wzięcie aparatu. Po pierwsze w dzień za dużo ludków i tak jakoś niezręcznie przeciskać się między pomnikami i ludkami, po drugie - zdjęcia wieczorne = statyw a ja takowego (narazie) nie posiadam[/quote] Ka chowałam do torby gdy szłam od jednego miejsca do drugiego :evil_lol: :thinkerg: To dlatego z ponad 100 wyszło mi kilkanaście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przepiękna tęcza :o -
:klacz: Gratuluje stronki :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img474.imageshack.us/img474/1928/78472927dz7.jpg[/url] balony puszcza?:turn-l: Fajna ta norka 8) Jamnik by wam się przydał 8) -
[url]http://i15.tinypic.com/4q6839f.jpg[/url] :eek2::scared:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images23.fotosik.pl/106/2b3e5306b9b2cc55.jpg[/url] :lol::lol::iloveyou: -
[quote]nie widziałam jeszcze stringów z dwoma paskami[/quote] Cichaj! :mad: :evil_lol::evil_lol: wow wow [url]http://images33.fotosik.pl/31/99f1fad38d002103.jpg[/url] :happy1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:mdleje: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l71-2.jpg[/url] jacy zmęczeni :evil_lol: :roflt::roflt::roflt: genialne foty -
[url]http://img486.imageshack.us/img486/4121/dsc05006zq8.jpg[/url] co to? statek? słabo widać... Piękne podwodne foty, zazdroszcze :oops: Asiaczek, Gratki!!!! Savannah, wiesz że jak ja bym pisala o jakiejś subkulturze to bym nie wpadła na taki pomysł jak Ty ;) Zupełnie by mi to do głowy nie przyszło :lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Przeca widąc że boczki sie zaokrągliły :)))))))) Kręgosłup nie wystaje. Piekna panna :loveu: -
[url]http://images28.fotosik.pl/107/171934d235111897.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l: :hand:
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jestem :diabloti: Masz u mnie 200 str. :evil_lol: :drink1::laola::drink1::drink1: Ewelina, fajny av!!! -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witanko, obejrzałam foty, wczorajsze też :) Dobcia, ja tam żadnych zwierzaków nie widze :diabloti: :lol::lol: -
Aa to one już są u Ciebie...:oops: :lol: ;)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:hand: Prawidłowo! Przyjde później obejrzeć foty bo teraz nic nie widze....:lol: Ale to wina mojego łącza(?), nie mam pojęcia, czasami tak mi się robi. Może później już się pojawią. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
witanko :lol: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
anetta replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wchodze i co widze?! :multi: Bardzo, bardzo się ciesze że będzie mieć dom :multi: Panna w kapieli :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]no pewnie a co Ty nie wiesz?[/quote] :siara: Nie gustuje:eviltong: :evil_lol: [quote]hahhaahahhahaaha ja tam wole czworokaty a najlepiej sprzedaja sie pieciokaciki a najbardziej popularne to trojkat bez jednego boku[/quote] Szalejesz!!! -
:laola::laola: No to impra :cunao::popcorn: STO LAT dla BUŁKI :multi:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Uśmiech proszę!!! -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote]Obcych się bojasz[/quote] Tak. tak :lol: