Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Fajnie Ci to wychodzi :klacz: Na pewno dopracujecie technike.
  2. Jak tam się czujesz poturbowana? :cool3:
  3. Super ten wyżeł :o Podobało mi sie jak przeskoczył 3 hopki na raz :o [url]http://img132.imageshack.us/img132/2958/1001393es4.jpg[/url] :cool2:
  4. [quote]No ja tez jednak nie zdecydowałam się na wzięcie aparatu. Po pierwsze w dzień za dużo ludków i tak jakoś niezręcznie przeciskać się między pomnikami i ludkami, po drugie - zdjęcia wieczorne = statyw a ja takowego (narazie) nie posiadam[/quote] Ka chowałam do torby gdy szłam od jednego miejsca do drugiego :evil_lol: :thinkerg: To dlatego z ponad 100 wyszło mi kilkanaście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przepiękna tęcza :o
  5. :klacz: Gratuluje stronki :multi:
  6. [url]http://img474.imageshack.us/img474/1928/78472927dz7.jpg[/url] balony puszcza?:turn-l: Fajna ta norka 8) Jamnik by wam się przydał 8)
  7. [url]http://i15.tinypic.com/4q6839f.jpg[/url] :eek2::scared:
  8. [url]http://images23.fotosik.pl/106/2b3e5306b9b2cc55.jpg[/url] :lol::lol::iloveyou:
  9. [quote]nie widziałam jeszcze stringów z dwoma paskami[/quote] Cichaj! :mad: :evil_lol::evil_lol: wow wow [url]http://images33.fotosik.pl/31/99f1fad38d002103.jpg[/url] :happy1:
  10. :mdleje: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l71-2.jpg[/url] jacy zmęczeni :evil_lol: :roflt::roflt::roflt: genialne foty
  11. [url]http://img486.imageshack.us/img486/4121/dsc05006zq8.jpg[/url] co to? statek? słabo widać... Piękne podwodne foty, zazdroszcze :oops: Asiaczek, Gratki!!!! Savannah, wiesz że jak ja bym pisala o jakiejś subkulturze to bym nie wpadła na taki pomysł jak Ty ;) Zupełnie by mi to do głowy nie przyszło :lol:
  12. Przeca widąc że boczki sie zaokrągliły :)))))))) Kręgosłup nie wystaje. Piekna panna :loveu:
  13. [url]http://images28.fotosik.pl/107/171934d235111897.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l: :hand:
  14. Jestem :diabloti: Masz u mnie 200 str. :evil_lol: :drink1::laola::drink1::drink1: Ewelina, fajny av!!!
  15. Witanko, obejrzałam foty, wczorajsze też :) Dobcia, ja tam żadnych zwierzaków nie widze :diabloti: :lol::lol:
  16. Aa to one już są u Ciebie...:oops: :lol: ;)
  17. :hand: Prawidłowo! Przyjde później obejrzeć foty bo teraz nic nie widze....:lol: Ale to wina mojego łącza(?), nie mam pojęcia, czasami tak mi się robi. Może później już się pojawią.
  18. Wchodze i co widze?! :multi: Bardzo, bardzo się ciesze że będzie mieć dom :multi: Panna w kapieli :loveu:
  19. Wzruszające foty :loveu: Takie ciepło od nich bije :loveu:
  20. [quote]no pewnie a co Ty nie wiesz?[/quote] :siara: Nie gustuje:eviltong: :evil_lol: [quote]hahhaahahhahaaha ja tam wole czworokaty a najlepiej sprzedaja sie pieciokaciki a najbardziej popularne to trojkat bez jednego boku[/quote] Szalejesz!!!
  21. :laola::laola: No to impra :cunao::popcorn: STO LAT dla BUŁKI :multi:
  22. [quote]Obcych się bojasz[/quote] Tak. tak :lol:
×
×
  • Create New...