-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Dobrze godosz Sota.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Wow :o [url]http://images31.fotosik.pl/31/318c0f93a34cf824.jpg[/url] Jestem pod wrażeniem smyczy :fadein: Jak przeplotłaś? kółko przez smycz? bo widze że ona jest przedłużana. -
:( A jak Lupo? Jest smutny?
-
Widziałam psa z liściem na głowie :biggrina:
-
Ooo to nowy podgłówek albo podkotnik [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/11-1-9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
-
Fajne, z rodzyneczkiem [url]http://images31.fotosik.pl/31/ea740dfa060d4e4fmed.jpg[/url] :lol:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='Wiedźma']PS: Nigdzie się nie ruszam bez aparatu. Takie różne rzeczy się dzieją, zwłaszcza znienacka![/QUOTE] O to, to, to!!! -
Ale gonitwy :multi::multi: Niestety nie wiem, a google? :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img229.imageshack.us/img229/8489/dsc0084iu4.jpg[/url] :o Dobre!! :cool2: :multi: Tylko żeby się nie wystraszyli tymi złymi wiadomościami.... Mocno trzymam!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Noo, urosła panna :))))))) [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1656/tn_zeta-013_0cc2e.jpg[/url] :loveu:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
"A coo tam masz?" [url]http://images32.fotosik.pl/31/c3c027fe113b08f9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Gratuluje obiektywu :multi: Ciekawe jakie cuda z niego wyciśniesz :) -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[quote]Ostatnio mam mały konflikt z "teściową", bo jak się okazuje jestem dziwna, bo mam psa w mieszkaniu i o zgrozo mówię do niego jak do dziecka [/quote] Ehhh, wiesz co, ja na Twoim miejscu jeszcze bardziej bym okazywała uczucia Bezie właśnie w obecności teściowej :diabloti::diabloti: "o tiu tiu, chodż Bezunia na kolanka, daj buziaczka" :lol::lol: Buhahahah już widze jej mine :diabloti: Co Cię tak zasmuciło?:lol::lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Przyszłam się przywitać i zobaczyć tego kwiatka co jest pod ścisła ochroną :cool1: -
Piękna jesień, piękna :loveu::loveu: Szalejący Unik też :loveu:
-
"Uzupełnić braki" dobrze powiedziane :lol::lol: Podoba mi się :lol:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Mmmm, dawno ni ejadłam gruszki ;) :lol: Czy na krzesełko są kolejki? :lol: -
:lol: Genialnie śpią :lol:
-
Cześc w tą deszczową pogode. "Kogo by tu dzisiaj zjeść...hmmm" [url]http://images32.fotosik.pl/30/99a9d390d1689cda.jpg[/url]
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[url]http://i3.tinypic.com/4lnhetf.jpg[/url] :scared::evil_lol: -
Ostatnia seria z Północnego. Był niesamowity zachód :o [img]http://img337.imageshack.us/img337/379/dscf8063xw0.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/2661/dscf8065oy5.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/9750/dscf8070jh1.jpg[/img] Co wam to przypomina?? :lol::lol: [img]http://img337.imageshack.us/img337/2765/dscf8071xs0.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/522/dscf8072ob7.jpg[/img]
-
[img]http://img220.imageshack.us/img220/9821/dscf8039zw7.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/1996/dscf8046sg9.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/7940/dscf8050of8.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/2680/dscf8055lj8.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/7921/dscf8056nh1.jpg[/img]
-
:grins::loveu::grins::loveu: O, nowa krew :diabloti: Witaj Kagra. Fuji 5600. [quote]Nio musze przyznac ze udaly Ci sie te foteczki[/quote] No dziękuje :lol::lol: Nie wstawiam wszystkich zdjęc "jak leci". Wybieram tylko te najładniejsze i które mi się podobają :) [quote]Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy[/quote] :multi: [img]http://img220.imageshack.us/img220/497/dscf8022mi8.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/2271/dscf8029vd1.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/8871/dscf8030qt6.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/9602/dscf8036ag8.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/5636/dscf8037wq4.jpg[/img]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Pięknie wygląda wsród tych kwiatków :loveu::loveu::loveu: -
Obejrzałam, obejrzałam :cool3: [quote]Anettko, zbudować Ci taką?:lol:[/quote] Słuchaj, od przybytku głowa nie boli, z chęcią przyjme :lol: Może Masaj ze mną by tam spał :lol: [quote]...zdjęcie zrobione od ciekawej strony![/quote] Nooo to się zwie "robione od doopy strony" tak dosadnie :lol::lol: