Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Dobrze godosz Sota.
  2. Wow :o [url]http://images31.fotosik.pl/31/318c0f93a34cf824.jpg[/url] Jestem pod wrażeniem smyczy :fadein: Jak przeplotłaś? kółko przez smycz? bo widze że ona jest przedłużana.
  3. Dzięki za przedstawienie całej gromadki :multi: Teraz już wsio wiem :p Hektorek ma fajną maske:))))))) Atos jak bryka :o :multi:
  4. :( A jak Lupo? Jest smutny?
  5. Widziałam psa z liściem na głowie :biggrina:
  6. Ooo to nowy podgłówek albo podkotnik [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/11-1-9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  7. Fajne, z rodzyneczkiem [url]http://images31.fotosik.pl/31/ea740dfa060d4e4fmed.jpg[/url] :lol:
  8. [quote name='Wiedźma']PS: Nigdzie się nie ruszam bez aparatu. Takie różne rzeczy się dzieją, zwłaszcza znienacka![/QUOTE] O to, to, to!!!
  9. Ale gonitwy :multi::multi: Niestety nie wiem, a google? :razz:
  10. [url]http://img229.imageshack.us/img229/8489/dsc0084iu4.jpg[/url] :o Dobre!! :cool2: :multi: Tylko żeby się nie wystraszyli tymi złymi wiadomościami.... Mocno trzymam!!!
  11. Noo, urosła panna :))))))) [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1656/tn_zeta-013_0cc2e.jpg[/url] :loveu:
  12. "A coo tam masz?" [url]http://images32.fotosik.pl/31/c3c027fe113b08f9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Gratuluje obiektywu :multi: Ciekawe jakie cuda z niego wyciśniesz :)
  13. [quote]Ostatnio mam mały konflikt z "teściową", bo jak się okazuje jestem dziwna, bo mam psa w mieszkaniu i o zgrozo mówię do niego jak do dziecka [/quote] Ehhh, wiesz co, ja na Twoim miejscu jeszcze bardziej bym okazywała uczucia Bezie właśnie w obecności teściowej :diabloti::diabloti: "o tiu tiu, chodż Bezunia na kolanka, daj buziaczka" :lol::lol: Buhahahah już widze jej mine :diabloti: Co Cię tak zasmuciło?:lol::lol:
  14. Przyszłam się przywitać i zobaczyć tego kwiatka co jest pod ścisła ochroną :cool1:
  15. Piękna jesień, piękna :loveu::loveu: Szalejący Unik też :loveu:
  16. "Uzupełnić braki" dobrze powiedziane :lol::lol: Podoba mi się :lol:
  17. Mmmm, dawno ni ejadłam gruszki ;) :lol: Czy na krzesełko są kolejki? :lol:
  18. :lol: Genialnie śpią :lol:
  19. Cześc w tą deszczową pogode. "Kogo by tu dzisiaj zjeść...hmmm" [url]http://images32.fotosik.pl/30/99a9d390d1689cda.jpg[/url]
  20. [url]http://i3.tinypic.com/4lnhetf.jpg[/url] :scared::evil_lol:
  21. Ostatnia seria z Północnego. Był niesamowity zachód :o [img]http://img337.imageshack.us/img337/379/dscf8063xw0.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/2661/dscf8065oy5.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/9750/dscf8070jh1.jpg[/img] Co wam to przypomina?? :lol::lol: [img]http://img337.imageshack.us/img337/2765/dscf8071xs0.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/522/dscf8072ob7.jpg[/img]
  22. [img]http://img220.imageshack.us/img220/9821/dscf8039zw7.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/1996/dscf8046sg9.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/7940/dscf8050of8.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/2680/dscf8055lj8.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/7921/dscf8056nh1.jpg[/img]
  23. :grins::loveu::grins::loveu: O, nowa krew :diabloti: Witaj Kagra. Fuji 5600. [quote]Nio musze przyznac ze udaly Ci sie te foteczki[/quote] No dziękuje :lol::lol: Nie wstawiam wszystkich zdjęc "jak leci". Wybieram tylko te najładniejsze i które mi się podobają :) [quote]Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy[/quote] :multi: [img]http://img220.imageshack.us/img220/497/dscf8022mi8.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/2271/dscf8029vd1.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/8871/dscf8030qt6.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/9602/dscf8036ag8.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/5636/dscf8037wq4.jpg[/img]
  24. Pięknie wygląda wsród tych kwiatków :loveu::loveu::loveu:
  25. Obejrzałam, obejrzałam :cool3: [quote]Anettko, zbudować Ci taką?:lol:[/quote] Słuchaj, od przybytku głowa nie boli, z chęcią przyjme :lol: Może Masaj ze mną by tam spał :lol: [quote]...zdjęcie zrobione od ciekawej strony![/quote] Nooo to się zwie "robione od doopy strony" tak dosadnie :lol::lol:
×
×
  • Create New...