Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Widziałam smoka, niesamowity!! brawo!! :klacz: Przeczytałam o faflach :mdleje: hmmmm....tiaaaaa....:roll: To interesujące... :evil_lol: :evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/122/030bf06c65c71fbf.jpg[/url] jakie fajowski czerwony kubas, z jamnikiem? :cool3:
  2. Ewelina, kiedy mi prześlesz fote? :cool3: :o noo taaak, wos i biologia to takie podobne przedmioty :razz: Chapsio dziadek [url]http://images33.fotosik.pl/71/d8f0c6561600dd67.jpg[/url] :evil_lol:
  3. Heeejoooo :hand: Asia :o 3.31 :mdleje: :diabloti:
  4. Dowód na to że Brutus potrafi poradzić sobie bez pani :diabloti:
  5. [url]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/Hajdasz352-1.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: dzysis :crazyeye: :lol::lol:
  6. Zwiały?? :turn-l::turn-l: A pytałaś się Bonnie czy je widziała? :siara: Jak nam żółw gdzieś polezie i nie możemy jej odszkać to mówimy "Kaja/Masaj szukaj" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='agaciaaa']Nic nie robiłam. Mgła była. Łapy miała brudne, nie widzisz błotka w wannie? :razz: nie kąpałam jej wtedy całej, tylko łapy i podwozie ;) A po co jej ogonek? :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] :p:loveu: Te okruszki?!! :turn-l: Jej nie potrzebny ale tamtemu :placz: Czym będzie teraz machać? :evil_lol::evil_lol:
  8. Ni mo już śniegu :placz: Masz roślinożerów w domu :turn-l:
  9. Surykatka jest the best :-D 4 h popylać za darmo....:shake: :angryy: A nie możesz im wyperswadować że tak nie ładnie wykorzystywać? :evil_lol::evil_lol: Ja jakoś na stacji bym nie chciała pracować...:roll:
  10. Ile tu ciekawych informacji jest :cool3: Mówisz 40 dyszki za kalendarz? Dziękujeeeeeeeeee :lol: Niesamowity!! [url]http://i209.photobucket.com/albums/bb128/MudiVictor/albino_mudi.jpg[/url] Nie widziałam nagrania :placz: Czekam na film. Co do pasienia to jak też kiedyś o tym myślałam ;))) Owce są rewelacyjne, te ich rogi :razz:, wow, wow :lol: [quote]ie ćwiczę ale może od wiosny da radę popaść w Hopsie?[/quote] Czy ja czegos ni wim? :hmmmm: :cool3: Ma coś być?
  11. Nie widze :lol::lol::lol: Ślepa jezzzzztem. Ok, wierze Ci :p Cieszkam się że schudła :multi:
  12. [url]http://images25.fotosik.pl/116/6906b1614e94d8b4.jpg[/url] Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o :loveu::loveu: Robiłaś coś z tym zdjęciem? takie ma troche wyblakłe kolory. W którym miejscu ona jest brudna? [url]http://images34.fotosik.pl/53/53c1149ead0126a4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ładnie, pieskowi ogonek amputowała :mad: :placz: [url]http://images29.fotosik.pl/117/4ec24431c135fd3f.jpg[/url]
  13. ['] :( Śliczną czekoladką była...
  14. Dawno nie widziałam Ery i Sharon :)))) A jak z Sharoną? troszke schudła? Po focie troche słabo widać :eviltong:
  15. Małe bernasieeeeeeeeeee :loveu::loveu::loveu: Gratuluje :loveu:
  16. Apetycznie wygląda te ciacho :cool3: Dzieki za przepis!! Nawet wydaje się łatwe do wykonania ;) Ja to mam dwie lewe ręce w kuchni. [size=1]nie przenna tylko pszenna[/size];)
  17. A fuuuuuuuuu, nie dość że wymyją to gratis iskanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Widziałam foty z toru :multi: :loveu: Jaka zajefajna klatka!!
  19. Jakie ładne imionka. Ale czemu po angielsku?
  20. Ło matko :lol::lol: Dobrze że nie wybił wam okien ;) A strażak przynajmniej przystojny? :lol::lol::siara::evil_lol:
  21. Myślałaś o bechawioryście?
  22. Hhahaha fajne, lubie małe kózki, są rozkoszne ;)) :loveu:
  23. Z czyszczenia uszu najbardziej pewnie był zadowolony :multi:
  24. Ten nie śmierdział :hmmmm: Mati, mówisz o [url=http://www.zoologiczny.sklep.pl/images/Hilton/hilton_paleczki_cienkie_mieszane_dla_psa_125x7mm.jpg]tym[/url]? Na spacerze zepsuliśmy piłke na sznurku :placz: Jednyną jaką mieliśmy :placz: Tak ciągnęliśmy w swoje strony że sznurek przeszedł przez piłe :nonono2: Będę musiałą mu zrobić zabawke na trening...:shake: :biggrina: :thumbs: [img]http://tvnturbo.pl/_i/galeria/2007/11/raport/56.jpg[/img] [url]http://tvnturbo.pl/_i/galeria/2007/11/raport/57.jpg[/url] [size=1]fot.Zbyszek Pielka[/size] :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/70/cbf108c9c3f93699.jpg[/img] Takich kolorowych oczu to u niej jeszcze nie widziałam :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/122/d24307dc4a346b49.jpg[/img]
×
×
  • Create New...