Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hhahahhaha :megagrin: ETAP 1... [img]http://images24.fotosik.pl/147/eda612d3215385db.jpg[/img] ...2... [img]http://images23.fotosik.pl/146/4316770f7ff7b247.jpg[/img] ...i 3....:lol: [img]http://images32.fotosik.pl/119/3255e9c647e3b6e8.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/147/6150db9f51dd0c5c.jpg[/img] Zaszył się w trafie ze swoim patykiem. [img]http://images33.fotosik.pl/119/6a3426b5b7439f7f.jpg[/img]
  2. :-D [img]http://images26.fotosik.pl/147/870e1c8de2b3c85b.jpg[/img] Gdzie on tam lezie :mad: A to ciekawskie stworzenie no. [img]http://images28.fotosik.pl/147/dd59ab9f85bd2ed6.jpg[/img] Nooo dooobra, zawracam... [img]http://images31.fotosik.pl/119/c96b328c0498b8a9.jpg[/img] :siara: :roll: :shocked!: :tard: [img]http://images34.fotosik.pl/119/32b1dee44fbe1b35.jpg[/img] Złapał górny wiatr :lol: [img]http://images32.fotosik.pl/119/5142c55d4baeda08.jpg[/img]
  3. Witanko wszystkim :p:p Wczoraj wieczorkiem już nie miałam siły zajrzeć na dogo...Masaj wykończył mnie na treningu :evil_lol: Zdjęć jeszcze nie koniec :multi::evil_lol: [quote name='Pimpek']Witanko [url]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/url] Zrobi wszystko by złapać patyk[/QUOTE] Zgadza się :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://images27.fotosik.pl/146/e6c2d9831f56950b.jpg zaraz zaraz... gdzie jego przednie łapy??!!![/QUOTE] :hmmmm: :PROXY5: Odleciały w otchłań. [quote name='Dobcia']Świetne zdjęcia:lol: [url]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/url] co za poświęcenie:loveu:[/QUOTE] Po trupach, tylko żeby dostać się do rzuconego patyka :lol::lol: [quote name='Katerinas']buahahaha :lol: ale mu się uszy fajnie zawinęły :lol: czy to była ostre hamowanie?[/QUOTE] Hamowanie nieeee, to był BIEG :evil_lol::evil_lol: [quote name='Bzikowa']Kolejne piękne fotki Co do tego kichania - sznaucer olbrzym kolegi kichając wali z całej siły nosem w ziemie :cool1: Ma już od tego rankę pod nosem :cool1:[/QUOTE] A o ciekawe :evil_lol: On ma "troszke" wyżej niż Kaja :evil_lol::evil_lol: To musiał być jakiś sadomaso :diabloti: [img]http://images27.fotosik.pl/146/d8a15f10eec397a8.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/119/1195e85a23ac1089.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/147/16d494fa22fb5337.jpg[/img] Niuch, niuch [img]http://images24.fotosik.pl/147/4e1a372fae779eea.jpg[/img] Ide dalej...Fajna ta fota :lol::lol::lol: [img]http://images30.fotosik.pl/147/29c683274f5b64b2.jpg[/img]
  4. :( buuuu
  5. Dobrze że jest OK. Trzymajcie się :)
  6. Hej, też się zastanawiałam co to za druty :lol: Na szczęście już wim! Już miesiąc..nooooo.
  7. W końcu Brutusa widze :cool3:
  8. [url]http://images25.fotosik.pl/145/13459d7810eb8d18.jpg[/url] Wniosek wysuwa się sam, trza zmienić kuchnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. I jak imprezka?:cool3:
  10. [quote]Najlepsza Suczka Szczenię Wystawy Trencin 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :mdleje: o kurca!! :o Brawo dziołchy!! :klacz: :multi: :cool2: :cunao::popcorn: Wrażenia po wystawie przeczytałam. A to pani sędzina no :evil_lol: Tylko tulić i tulić [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG_0109.jpg[/url] :loveu: Super foty zamku!! Na Starówce coś mało ludków było.
  11. :megagrin::megagrin::megagrin:goopool :megagrin:
  12. Rzeczywiśćie podobne do siebie te podpalańce :roll: :shake: Ehhhh... [url]http://img166.imageshack.us/img166/5175/dsc0011oe3.jpg[/url] :lol::lol: Widze że Oli już bryka? Wyzdrowiała? [quote]Pepa się zlała na dywan tuż koło mojej mamy bo mama karmiła Oliwkę a Pepie nic nie dała[/quote] Bezczelna...Pepa :mad:
  13. Achhh, skąd ja to znam [url]http://img505.imageshack.us/img505/3414/dscf3537nv3.jpg[/url] :lol:
  14. Szarik, na kompocik się zebrało? :diabloti: :drinking::drinking: Sara umie pukać do drzwi :cool3:
  15. :thumbs::thumbs::Cool!:
  16. [quote]Do pracy mam bliziutko ,ale i tak wygodniej na rowerku[/quote] Nawet lepiej że blisko, przynajmniej się nie zmęczysz :evil_lol: Ale scur :turn-l::turn-l:
  17. Śliczne :loveu::loveu::loveu: A co do egzaminów.... Niech moc będzie z Tobą :evil_lol:
  18. http://i28.tinypic.com/xoef4l.jpg To była poważna rozmowa o dobrym wychowaniu :diabloti: Dobrze że z ręką już lepiej.
  19. Wow, ta perspektywa [url]http://img208.imageshack.us/img208/1654/im006924xf1.jpg[/url] :cool2: :iloveyou::iloveyou:
  20. Hhahaha te miśki wymiatają :evil_lol::evil_lol:
  21. No! Jesteś! :multi: Czekam na foty ze studniówki :cool3: Miłej zabawy z TZem :cool3: Hyzio, Dyzio i Zyzio...to nic że to męskie imiona :evil_lol: :megagrin:
  22. Prima aprilis za wcześnie :evil_lol:
  23. Ciekawe zdjęcie [url]http://img175.imageshack.us/img175/8860/dsc0142nn0.jpg[/url] :evil_lol:
×
×
  • Create New...