-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Hhahahhaha :megagrin: ETAP 1... [img]http://images24.fotosik.pl/147/eda612d3215385db.jpg[/img] ...2... [img]http://images23.fotosik.pl/146/4316770f7ff7b247.jpg[/img] ...i 3....:lol: [img]http://images32.fotosik.pl/119/3255e9c647e3b6e8.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/147/6150db9f51dd0c5c.jpg[/img] Zaszył się w trafie ze swoim patykiem. [img]http://images33.fotosik.pl/119/6a3426b5b7439f7f.jpg[/img]
-
:-D [img]http://images26.fotosik.pl/147/870e1c8de2b3c85b.jpg[/img] Gdzie on tam lezie :mad: A to ciekawskie stworzenie no. [img]http://images28.fotosik.pl/147/dd59ab9f85bd2ed6.jpg[/img] Nooo dooobra, zawracam... [img]http://images31.fotosik.pl/119/c96b328c0498b8a9.jpg[/img] :siara: :roll: :shocked!: :tard: [img]http://images34.fotosik.pl/119/32b1dee44fbe1b35.jpg[/img] Złapał górny wiatr :lol: [img]http://images32.fotosik.pl/119/5142c55d4baeda08.jpg[/img]
-
Witanko wszystkim :p:p Wczoraj wieczorkiem już nie miałam siły zajrzeć na dogo...Masaj wykończył mnie na treningu :evil_lol: Zdjęć jeszcze nie koniec :multi::evil_lol: [quote name='Pimpek']Witanko [url]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/url] Zrobi wszystko by złapać patyk[/QUOTE] Zgadza się :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://images27.fotosik.pl/146/e6c2d9831f56950b.jpg zaraz zaraz... gdzie jego przednie łapy??!!![/QUOTE] :hmmmm: :PROXY5: Odleciały w otchłań. [quote name='Dobcia']Świetne zdjęcia:lol: [url]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/url] co za poświęcenie:loveu:[/QUOTE] Po trupach, tylko żeby dostać się do rzuconego patyka :lol::lol: [quote name='Katerinas']buahahaha :lol: ale mu się uszy fajnie zawinęły :lol: czy to była ostre hamowanie?[/QUOTE] Hamowanie nieeee, to był BIEG :evil_lol::evil_lol: [quote name='Bzikowa']Kolejne piękne fotki Co do tego kichania - sznaucer olbrzym kolegi kichając wali z całej siły nosem w ziemie :cool1: Ma już od tego rankę pod nosem :cool1:[/QUOTE] A o ciekawe :evil_lol: On ma "troszke" wyżej niż Kaja :evil_lol::evil_lol: To musiał być jakiś sadomaso :diabloti: [img]http://images27.fotosik.pl/146/d8a15f10eec397a8.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/119/1195e85a23ac1089.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/147/16d494fa22fb5337.jpg[/img] Niuch, niuch [img]http://images24.fotosik.pl/147/4e1a372fae779eea.jpg[/img] Ide dalej...Fajna ta fota :lol::lol::lol: [img]http://images30.fotosik.pl/147/29c683274f5b64b2.jpg[/img]
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Dobrze że jest OK. Trzymajcie się :) -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Hej, też się zastanawiałam co to za druty :lol: Na szczęście już wim! Już miesiąc..nooooo. -
W końcu Brutusa widze :cool3:
-
[url]http://images25.fotosik.pl/145/13459d7810eb8d18.jpg[/url] Wniosek wysuwa się sam, trza zmienić kuchnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
I jak imprezka?:cool3:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]Najlepsza Suczka Szczenię Wystawy Trencin 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :mdleje: o kurca!! :o Brawo dziołchy!! :klacz: :multi: :cool2: :cunao::popcorn: Wrażenia po wystawie przeczytałam. A to pani sędzina no :evil_lol: Tylko tulić i tulić [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG_0109.jpg[/url] :loveu: Super foty zamku!! Na Starówce coś mało ludków było. -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
:megagrin::megagrin::megagrin:goopool :megagrin: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Rzeczywiśćie podobne do siebie te podpalańce :roll: :shake: Ehhhh... [url]http://img166.imageshack.us/img166/5175/dsc0011oe3.jpg[/url] :lol::lol: Widze że Oli już bryka? Wyzdrowiała? [quote]Pepa się zlała na dywan tuż koło mojej mamy bo mama karmiła Oliwkę a Pepie nic nie dała[/quote] Bezczelna...Pepa :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
No i jak tam?:cool3: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Achhh, skąd ja to znam [url]http://img505.imageshack.us/img505/3414/dscf3537nv3.jpg[/url] :lol: -
Szarik, na kompocik się zebrało? :diabloti: :drinking::drinking: Sara umie pukać do drzwi :cool3:
-
:thumbs::thumbs::Cool!:
-
[quote]Do pracy mam bliziutko ,ale i tak wygodniej na rowerku[/quote] Nawet lepiej że blisko, przynajmniej się nie zmęczysz :evil_lol: Ale scur :turn-l::turn-l:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Śliczne :loveu::loveu::loveu: A co do egzaminów.... Niech moc będzie z Tobą :evil_lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://i28.tinypic.com/xoef4l.jpg To była poważna rozmowa o dobrym wychowaniu :diabloti: Dobrze że z ręką już lepiej. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:( przykro mi. -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Wow, ta perspektywa [url]http://img208.imageshack.us/img208/1654/im006924xf1.jpg[/url] :cool2: :iloveyou::iloveyou: -
Hhahaha te miśki wymiatają :evil_lol::evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
No! Jesteś! :multi: Czekam na foty ze studniówki :cool3: Miłej zabawy z TZem :cool3: Hyzio, Dyzio i Zyzio...to nic że to męskie imiona :evil_lol: :megagrin: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Prima aprilis za wcześnie :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ciekawe zdjęcie [url]http://img175.imageshack.us/img175/8860/dsc0142nn0.jpg[/url] :evil_lol: