Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :shake: nie wesoło...:calus:
  2. Zjedz pączka :lol: Od razu będzie Ci lepiej :lol:
  3. Złapał syfka :( Współczuje. [url]http://images32.fotosik.pl/124/eb154dfbfbf22e1e.jpg[/url] rzucił się na Justyne! :evil_lol: [quote name='Szarik']Chętny sponsor? :razz: :evil_lol:[/QUOTE] To nie mnie się pytaj :lol: Ja tylko zaproponowałam :evil_lol:
  4. Jest imponujący!!! [url]http://images31.fotosik.pl/120/4e20a2ae16c18696.jpg[/url] śliczna, i ta plamka na pysku... :lol: Wygląda jakby właśnie skończyła pić mleko. A Snoopy ile ma latek? Dziadzio taki :( i musi znosić zaczepki Barrego :evil_lol:
  5. Rany, prepanacji czaszki mu zrobiła [url]http://images24.fotosik.pl/147/3dbd0a412a3ebf58.jpg[/url] :shocked!: A co to, dzieci kwiaty? :evil_lol:
  6. :roflt::roflt::roflt: Świetna :roflt: A z wczasów coś masz? :cool3:
  7. Dzień pełen wrażeń ;) Konkurs rosyjskiej piosenki :lol:... myslisz żę wygrasz? :diabloti: Fajnie że Tz go zabrał ze sobą :multi:
  8. Zuzia ma gumeczke pod kolor pościli :o :lol::lol: Zajadają się pączkami...? Ale jakoś nie widać zapału :evil_lol::evil_lol:
  9. Urosła, urosła :)))))
  10. Noo noo, fajne gniazdko :cool3:
  11. Jak dobrze że oczy jej się świecą [url]http://i29.tinypic.com/2lw7jex.jpg[/url] :diabloti: Doobra kosteczka, dobra.
  12. [url]http://img301.imageshack.us/img301/5667/img7884nk3.jpg[/url] :mdleje: widze jego przegrode nosową :lol:
  13. Witajcie w Tłusty Czwartek :cool3: Ile zjedliście pączków? Przyznać się :diabloti: Ja na razie jednego, pewnie jeszcze ze dwa zjem :siara: I na tym koniec. Przynosłam wam coś [img]http://www.nasztomaszow.pl/dane/strony/srednie/74.jpg[/img] A dla tych co nie lubią pączków jest chrust :evil_lol: [img]http://www.jarkubiz.pl/images/faworki-big.jpg[/img] Czy wam też muli Dogo?? Czekam ze 4 min. na załadowanie!! :angryy: To nie dla mnie. Poodwiedzam was jak dogo przestanie mulić. [quote]i to jest niby ten sadysta[/quote] Ale dlaczego sadysta? ;) :oops:
  14. No ładne :mad: Za dużo trenuje! A wiesz że już nie długo będziesz z nami w grupie? :multi: Nie będę sama skakać :evil_lol:
  15. No udało Ci się Tygra :lol::lol: Powinnaś w lotto zagrać :evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/147/9c9c7e554f200c05.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/119/5581c56646019e90.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/119/3ad6aca5d67f799d.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/146/3c882ecbab9f8de7.jpg[/img] Nad jeziorem :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/119/94b2150df4cea7dc.jpg[/img]
  16. [img]http://images29.fotosik.pl/146/497dbf862dd096fb.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/146/ddecea1f4f27affd.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/119/93abbea9cad2746e.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/146/e726edcdb8a37c80.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/147/a6346960fecb830f.jpg[/img]
  17. Hej!! Fajnie że coś się wam podoba :lol::lol: [quote name='Celina12'] a gdzie spadochron??? [url]http://images24.fotosik.pl/147/eda612d3215385db.jpg[/url][/QUOTE] odpiął się :haha: Małgoosia, witaj w mych skromych progach ;) [img]http://images31.fotosik.pl/119/f9fbd18fa93b1a5f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/147/b96bddbf0d3ab6c9.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/147/395f474c02b57d31.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/147/a713e0514277c5a7.jpg[/img] :loveu: [img]http://images30.fotosik.pl/147/7944ccb75292150d.jpg[/img]
  18. Pysia, zdrówka życze. Czytałam że maja być zdjęcia Upiora...?:diabloti: Co to łałok?
  19. Hej Marzena :multi: Tyle czasu Cię nie było... Koma ma buziaka w nochala :kiss_2:
  20. [quote]czarnule? tzn? mowisz na zywo? bo ja tez Masaja widzialam nieraz na zawodach agility[/quote] Nieee, na zdjęciach :lol: :p Bardzo mozliwe że my was też ale na zawodach jest tyle psów że nie jestem w stanie spamiętać wszystkich.
  21. Ula, na podwórku między blokami przy Andersena :p
  22. Cześć. Domysliłam się po tych zdjęciach :lol: Pisałaś coś o fryzjerze :diabloti:
  23. [quote name='Celina12']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:-MAsaj też tak ma????[/QUOTE] Nieeee, Kaja :lol: Widziałam czarnule :loveu:, ale kaganiec mi się nie podoba :eviltong: O kształt mi chodzi :eviltong:
×
×
  • Create New...