Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jakie lato, zimno jak cholera, zimowa kurtka, czapka z polaru :megagrin::megagrin: :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/img] Tutaj kichnął!!!! :lol::lol::lol: [img]http://images34.fotosik.pl/119/e47fe64599212011.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/146/c1fd67d9d4d915a4.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/146/f99b375aabd6a29a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/146/190eac72afdb3225.jpg[/img]
  2. Ha, ja nie mam takich mebli a wiedziałam że to BRW :evil_lol::evil_lol:
  3. Genialne :lol::lol: [url]http://img212.imageshack.us/img212/6772/im006885xm1.jpg[/url] Lubie białe koty. Jak ktoś mógł wyrucić takiego malucha :placz:
  4. :evil_lol::evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/146/baab136141265f45.jpg[/img] Kamufluje się :cool3: [img]http://images33.fotosik.pl/119/26a9ce80c162cdf4.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/119/487314ef6bd63df4.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/119/e4a02138df3c0d6c.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/147/d9ae3fe4b736e177.jpg[/img]
  5. Zrobione :o Spaceros z Masajos :razz: Był taaaki zimny wiatr że głowy urywało :o Dobrze że założyłam czapke bo inaczej na mur beton byłabym chora :razz: Sory za przepalenia, ale nie wiem jak focić na ostrym słońcu żeby ich nie było...:roll: [img]http://images34.fotosik.pl/119/d6c295cac1ee0064.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/146/0cf784beceb4b11f.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/147/b8b87720a3d8f91a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/119/c4d2e7f2f308e25e.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/147/4cd9f72b6ca97282.jpg[/img]
  6. Ło jeżuuuu [url]http://i15.tinypic.com/6ob19ft.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  7. Oooo i to jest dobre pytanie!! Hm?? :hmmmm: [url]http://www.obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=47[/url]
  8. Też z wielką chęcią zobacze dziewczynke :p
  9. Hhahaha dobre, dobre, u Waszki było podobnie :evil_lol: Jasiowi się nie udało odebrać pilota :evil_lol: Sarcia, śpij spokojnie.
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurcze się boję ze jak nie obawiała się nikogo to może paść ofiarą jakieś dziczy :shake:[/QUOTE] Też prawda, albo jakichś dzikich psów.
  11. Nic nie zaszkodzi pójść.
  12. Ta puchata kulka jest prześliczna. U kogo znalazła domek?
  13. [url]http://images31.fotosik.pl/119/c4586167b22ee41c.jpg[/url] Faffeeeellll :loveu::loveu::loveu:
  14. Gut, jesteś super :lol::lol:
  15. Ale cudeńko :loveu::loveu::loveu: Sweet
  16. Odpłynęła... [url]http://images24.fotosik.pl/147/33520ed7f2e7c9b1.jpg[/url] hahhaa
  17. Hej, hej! Zuzole, 3,40 :o :mdleje: Mam, mam foty :multi: Swieżutkie, z dzisiejszego spacerku. Zmniejszają się :evil_lol: Taka piękna pogoda więc musiałam wziąć aparat. Bądźcie cierpliwi :o
  18. :megagrin::megagrin::megagrin: dalej.
  19. To jeszcz ja :lol: [img]http://img228.imageshack.us/img228/2319/schowek01oko2es6.jpg[/img] [img]http://img228.imageshack.us/img228/2118/schowek01oko3ra6.jpg[/img] :roflt::roflt::roflt: :drinking: [img]http://img228.imageshack.us/img228/1043/schowek01oko3rybieuv4.jpg[/img] Paulina, faaajneeee te na plaży :p
  20. [quote]powstań koffana zaś ufocę jak będzie[/quote] Powstałam i czekam na następny :multi: A to budzika nie macie? :lol:
×
×
  • Create New...