-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Jakie lato, zimno jak cholera, zimowa kurtka, czapka z polaru :megagrin::megagrin: :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/img] Tutaj kichnął!!!! :lol::lol::lol: [img]http://images34.fotosik.pl/119/e47fe64599212011.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/146/c1fd67d9d4d915a4.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/146/f99b375aabd6a29a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/146/190eac72afdb3225.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oooooo!! Świetna wiadomość!! :multi: Hura!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ha, ja nie mam takich mebli a wiedziałam że to BRW :evil_lol::evil_lol: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Genialne :lol::lol: [url]http://img212.imageshack.us/img212/6772/im006885xm1.jpg[/url] Lubie białe koty. Jak ktoś mógł wyrucić takiego malucha :placz: -
:evil_lol::evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/146/baab136141265f45.jpg[/img] Kamufluje się :cool3: [img]http://images33.fotosik.pl/119/26a9ce80c162cdf4.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/119/487314ef6bd63df4.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/119/e4a02138df3c0d6c.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/147/d9ae3fe4b736e177.jpg[/img]
-
Zrobione :o Spaceros z Masajos :razz: Był taaaki zimny wiatr że głowy urywało :o Dobrze że założyłam czapke bo inaczej na mur beton byłabym chora :razz: Sory za przepalenia, ale nie wiem jak focić na ostrym słońcu żeby ich nie było...:roll: [img]http://images34.fotosik.pl/119/d6c295cac1ee0064.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/146/0cf784beceb4b11f.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/147/b8b87720a3d8f91a.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/119/c4d2e7f2f308e25e.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/147/4cd9f72b6ca97282.jpg[/img]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ło jeżuuuu [url]http://i15.tinypic.com/6ob19ft.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:razz::razz: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Oooo i to jest dobre pytanie!! Hm?? :hmmmm: [url]http://www.obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=47[/url] -
Też z wielką chęcią zobacze dziewczynke :p
-
Hhahaha dobre, dobre, u Waszki było podobnie :evil_lol: Jasiowi się nie udało odebrać pilota :evil_lol: Sarcia, śpij spokojnie.
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A no właśnie, jak ręka? -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurcze się boję ze jak nie obawiała się nikogo to może paść ofiarą jakieś dziczy :shake:[/QUOTE] Też prawda, albo jakichś dzikich psów. -
Nic nie zaszkodzi pójść.
-
Ta puchata kulka jest prześliczna. U kogo znalazła domek?
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
anetta replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Gut, jesteś super :lol::lol: -
Ale cudeńko :loveu::loveu::loveu: Sweet
-
Odpłynęła... [url]http://images24.fotosik.pl/147/33520ed7f2e7c9b1.jpg[/url] hahhaa
-
Hej, hej! Zuzole, 3,40 :o :mdleje: Mam, mam foty :multi: Swieżutkie, z dzisiejszego spacerku. Zmniejszają się :evil_lol: Taka piękna pogoda więc musiałam wziąć aparat. Bądźcie cierpliwi :o
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Tak jak Osłowi?:megagrin: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:megagrin::megagrin::megagrin: dalej. -
To jeszcz ja :lol: [img]http://img228.imageshack.us/img228/2319/schowek01oko2es6.jpg[/img] [img]http://img228.imageshack.us/img228/2118/schowek01oko3ra6.jpg[/img] :roflt::roflt::roflt: :drinking: [img]http://img228.imageshack.us/img228/1043/schowek01oko3rybieuv4.jpg[/img] Paulina, faaajneeee te na plaży :p
-
[quote]powstań koffana zaś ufocę jak będzie[/quote] Powstałam i czekam na następny :multi: A to budzika nie macie? :lol:
- 78403 replies