Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Bajerandzkie to rzeczy na stronce :razz: [img]http://img209.imageshack.us/img209/115/schowek02lc0.jpg[/img] Bez lampy bo już baterie siadały. [img]http://img209.imageshack.us/img209/4893/dscf9419zpn5.jpg[/img] Ksiązki nie robiłam bo co tu pokazywać, książka jak książka.
  2. No, jesteś ;) Pokaż jak wygląda Zakopane :evil_lol:
  3. Pocieszny szczenior ;) A Logan jak fika :lol:
  4. Bardzo się cieszę!! :multi:
  5. [quote name='zuzolandia'][URL]kochana sentyment sentymentem ale po co sie meczyc? dla swojej zdrowotnosci zmien se numerek;-)[/QUOTE] No taak, ale...:roll: Na szczęście dziś nic nie było. [quote name='Marta_Ares']ale zapytac mozna, moze uda jakos zablokowac ten numer, po co sie meczyc z takim psycholem:roll: A Masaj jak gdyby nigdy nic sobie lezy:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie że tak, wczoraj wysłałam maila i czekam na odpowiedź. Edit: mam już odpowiedź. Nie oferują czegoś takiego ale mogą w moim imieniu złożyć sugestię odnośnie wprowadzenia takiej usługi :cool1: Jacy mili :cool1: Zaraz im odpisze. Tiaaa, też to zauważyłam :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://img262.imageshack.us/img262/3042/dscf9315zbm5.jpg to ma być ziewnięcie? :evil_lol:[/QUOTE] Yhy :evil_lol::evil_lol: Ostatni etap :evil_lol: [quote name='Pimpek']Witanko :multi: http://img262.imageshack.us/img262/3042/dscf9315zbm5.jpg Ten ziew jest przerażający! :evil_lol::-o[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Viz']Aneta, trzymam kciuki, żeby coś się wyjaśniło. Znam to z autopsji, wyjątkowo paskudna sprawa... :angryy: A uszate cudne. :loveu:[/QUOTE] Dzięki:) Nie wiem jak było u Ciebie, u mnie jest tak, że ja tej osoby nie znam i w życiu na oczy nie widziałam... :roll: :roll: [quote name='deer_1987']Ale klase jamniczkowa pokazala.. ziewnela i poszla..[/QUOTE] Dama :evil_lol: [img]http://img164.imageshack.us/img164/8200/dscf9320zae5.jpg[/img] [img]http://img164.imageshack.us/img164/2936/dscf9323zae0.jpg[/img] :loveu: [img]http://img164.imageshack.us/img164/6669/dscf9324zke1.jpg[/img]
  6. Nastrojowo :cool3:
  7. Dobre!! hihihh [url]http://img441.imageshack.us/img441/2505/img8066sd5.jpg[/url] Zdrówka!
  8. Latająca Bangi wymiata :multi: Super miejsce, zero ludzi i staw :loveu::loveu:
  9. Ślicznie!!
  10. A no przykro...Jakiś nawiedzony i tyle :roll: Pajaców w stolycy nie brakuje :shake:
  11. Hej. Masz zajefajny av i banerek!! :thumbs: Byłaś w Afryce?:cool3: [url]http://images23.fotosik.pl/152/d11e6bd567646402.jpg[/url] Co mu się stało w łape? Rozcięte?? to jest pod czy nad łapą?
  12. genialne! [url]http://photos69.nasza-klasa.pl/dev112/0/105/246/0105246118.jpg[/url] :roflt::roflt:
  13. Jak miło że wróciłaś :))))))))
  14. Ten pluszowy jamnik jaki śmieszny!! Ja mam figurke, książke i po kalendarzu został taki stojak(?) w kształcie jamnika :siara::evil_lol: Więc przykleiłam tam dwa zdjęcia z Kają.
  15. Albo Duke taki duży albo Reja taka mała [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol3kopia-4.jpg[/url] :lol:
  16. Nooo, to macie sporo czasu na obeznanie się z rasą :lol:
  17. Siemanko. :placz: przeczytałam o szczeniakach....Co za *^$## je podrzucił....
  18. Prosiaczki :loveu::loveu: Fajnie że je wzięłaś.
  19. Woww, porażająca ilość zdjęć :lol: Są świetne. Rzadko się zdarza długowłosa weimarka, co? Genialne :lol::lol: Kangur :turn-l: [url]http://images34.fotosik.pl/130/fa0ed45c0f4af1a9.jpg[/url]
  20. Hejka, Ale drzewo :cool3:
  21. Ale dlaczego jutro? :mad:
  22. [quote]A Zmorka i Szelmusia to nie?[/quote] No też, też!!! Wszędzie te cukiereczki nooo :loveu: Ress, gratuluje maluchów!
×
×
  • Create New...