-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Banda z Osanny, czyli moje ca de bou [ i nie tylko ]
anetta replied to R.J.Osanna's topic in Galeria
Tam jak w raju :cool3:Stado psów, konie, piękny teren...czego chcieć więcej... -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cześć, cześć :hand: -
[quote name='Matusz']http://images23.fotosik.pl/146/190eac72afdb3225.jpg [COLOR=Navy][B] już do Ciebie leceeem:loveu::loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] :loveu::loveu: Niewyraźny ale leeeciiii :multi::multi: [quote name='Bzikowa']Jaki słoneczny Masajoooo :loveu: Kichnięcie super - i się tak fajnie potargał na grzbieciku ;)[/QUOTE] Jeszcze widać że kichał bo ma zmarszczke na pysku :lol: Ale on przynajmniej nie wali nosem w ziemie. Kaja jak kicha w domu to uderza w podłoge aż dudni :evil_lol::evil_lol: I się zastanawiamy że to jej nie boli:evil_lol: :razz: Wklejam bo fajny moment :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/146/e6c2d9831f56950b.jpg[/img] Aż go zarzuciło :lol: [img]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/119/7923ab8931c988b5.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/145/c360a4a7611f321b.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/119/9fdd6bf3a296b83e.jpg[/img]
-
Czy można się źle czuć od takiego wiatru?? :-( [img]http://emoty.klimacik.pl/mini/201.gif[/img] Od rana kiepsko się czuje... [quote name='Celina12']http://images27.fotosik.pl/146/baab136141265f45.jpg...aleś się zaczajnikował Masajos :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :cool1: [quote name='Pianka']http://images26.fotosik.pl/147/4cd9f72b6ca97282.jpg ślicznie wygląda na tym słoneczku:loveu:[/QUOTE] Nooo, a jaki przypalony, dobrze że się nie poparzył od samego siebie :hmmmm: :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg hihi to jest świetne :loveu:[/QUOTE] [quote name='Katerinas']Śliczne zdjęcia :-) :loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/url] A cóż on tutaj taki znudzony spacerem? ;)[/QUOTE] [quote name='Asia & Ginger']http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg Widzę, że ktoś tu jest znudzony spacerkiem. :-o :shake: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry ;) [url]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/url] Panciaaaaaaaaa!!!!!!! Nie rób więcej zdjęć!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='furciaczek']Swietne ujecie:loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/url][/QUOTE] Hhhahahahaah, spodobało się wam :evil_lol::evil_lol: Bo pancia kucała i nic nie robiła, czekała na jakiś moment :evil_lol: No i w końcu Uszatemu się znudziło to stanie i zaczął ziewać a za chwile kichnął :lol::lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Mi też się bardzo podoba :oops: :siara:
-
:loveu::loveu: Ale tereny...
-
Ufff, warto było iść do takeigo weta :))) Teraz będzie tylko lepiej.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
O kurna, ale jazda. [url]http://images24.fotosik.pl/147/02315d6114a155cd.gif[/url] :placz: Właśnie, a Ty gdzie się kąpałaś?:evil_lol: -
galeria psiaków z Polski które znalazły dom w Niemczech :)
anetta replied to eria's topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_']Freja kiedy trafiła do schroniska była jednym wielkim, brudnym, dredem :shake: A do tego jest suczka nie pierwszej młodości :roll: Ludzie sią nią interesowali, ale z reguły nic z tego nie wychodziło.....[/QUOTE] Aha. A nie macie jej fotek ze schronu? -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[url]http://img166.imageshack.us/img166/6608/tata014gu2.jpg[/url] :evil_lol::cool2: Niki, a spróbuj na smyczy. Najpierw z jednym a potem z drugim. -
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
A dlaczego on nam pokazuje język?? He???:p Te z Tobą fajnie wyszły :lol: -
[quote]u dobrych ludzi ktorzy mieszkaja niedaleko mnie[/quote] Ciesze się! Przynajmniej będziesz mogła widzieć jak rośnie :multi:
-
O!!! I to jest dobry pomysł- foty z Wawy!! Jestem ZA :cool1: [quote]Wydało się, Sara jest jamnikiem tylko Agatka ją sterydami skarmiła, żeby urosła taka duuuża ![/quote] Nie sterydami tylko Eukanubą :razz::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Świetny :lol::lol::grins: -
:loveu::loveu::loveu: [url]http://img139.imageshack.us/img139/8465/p1260119sa4.jpg[/url] uważaj bo cie porwie :evil_lol::evil_lol:
-
I co, i co??
-
galeria psiaków z Polski które znalazły dom w Niemczech :)
anetta replied to eria's topic in Foto Blogi
Freja siedziała w schronie?! :mdleje: :o hmmm...:cool1: -
Nadrobiłam zaległości :cool3: Co to był za biały pieso w lesie? :iloveyou: miał pana? Mistrzostwo :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/142/b6b3744633c40a0e.jpg[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
BUHHAHAHA no nie moge :roflt:: świetne :megagrin::roflt::roflt: -
Przepiękne i zgadzam się z Waszką, balsam dla duszy :loveu::loveu::loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeśli dobrze widze to mam taką samą piłke tylko że czerwoną, ona jest typu jeżyk?