Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Tam jak w raju :cool3:Stado psów, konie, piękny teren...czego chcieć więcej...
  2. [quote name='Matusz']http://images23.fotosik.pl/146/190eac72afdb3225.jpg [COLOR=Navy][B] już do Ciebie leceeem:loveu::loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] :loveu::loveu: Niewyraźny ale leeeciiii :multi::multi: [quote name='Bzikowa']Jaki słoneczny Masajoooo :loveu: Kichnięcie super - i się tak fajnie potargał na grzbieciku ;)[/QUOTE] Jeszcze widać że kichał bo ma zmarszczke na pysku :lol: Ale on przynajmniej nie wali nosem w ziemie. Kaja jak kicha w domu to uderza w podłoge aż dudni :evil_lol::evil_lol: I się zastanawiamy że to jej nie boli:evil_lol: :razz: Wklejam bo fajny moment :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/146/e6c2d9831f56950b.jpg[/img] Aż go zarzuciło :lol: [img]http://images31.fotosik.pl/119/0e5a2cbc22bea2cd.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/119/7923ab8931c988b5.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/145/c360a4a7611f321b.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/119/9fdd6bf3a296b83e.jpg[/img]
  3. Czy można się źle czuć od takiego wiatru?? :-( [img]http://emoty.klimacik.pl/mini/201.gif[/img] Od rana kiepsko się czuje... [quote name='Celina12']http://images27.fotosik.pl/146/baab136141265f45.jpg...aleś się zaczajnikował Masajos :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :cool1: [quote name='Pianka']http://images26.fotosik.pl/147/4cd9f72b6ca97282.jpg ślicznie wygląda na tym słoneczku:loveu:[/QUOTE] Nooo, a jaki przypalony, dobrze że się nie poparzył od samego siebie :hmmmm: :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg hihi to jest świetne :loveu:[/QUOTE] [quote name='Katerinas']Śliczne zdjęcia :-) :loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/url] A cóż on tutaj taki znudzony spacerem? ;)[/QUOTE] [quote name='Asia & Ginger']http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg Widzę, że ktoś tu jest znudzony spacerkiem. :-o :shake: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry ;) [url]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/url] Panciaaaaaaaaa!!!!!!! Nie rób więcej zdjęć!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='furciaczek']Swietne ujecie:loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/147/a38166e29813a1f8.jpg[/url][/QUOTE] Hhhahahahaah, spodobało się wam :evil_lol::evil_lol: Bo pancia kucała i nic nie robiła, czekała na jakiś moment :evil_lol: No i w końcu Uszatemu się znudziło to stanie i zaczął ziewać a za chwile kichnął :lol::lol:
  4. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. Mi też się bardzo podoba :oops: :siara:
  6. :loveu::loveu: Ale tereny...
  7. Ufff, warto było iść do takeigo weta :))) Teraz będzie tylko lepiej.
  8. O kurna, ale jazda. [url]http://images24.fotosik.pl/147/02315d6114a155cd.gif[/url] :placz: Właśnie, a Ty gdzie się kąpałaś?:evil_lol:
  9. [quote name='Mysia_']Freja kiedy trafiła do schroniska była jednym wielkim, brudnym, dredem :shake: A do tego jest suczka nie pierwszej młodości :roll: Ludzie sią nią interesowali, ale z reguły nic z tego nie wychodziło.....[/QUOTE] Aha. A nie macie jej fotek ze schronu?
  10. [url]http://img166.imageshack.us/img166/6608/tata014gu2.jpg[/url] :evil_lol::cool2: Niki, a spróbuj na smyczy. Najpierw z jednym a potem z drugim.
  11. A dlaczego on nam pokazuje język?? He???:p Te z Tobą fajnie wyszły :lol:
  12. [quote]u dobrych ludzi ktorzy mieszkaja niedaleko mnie[/quote] Ciesze się! Przynajmniej będziesz mogła widzieć jak rośnie :multi:
  13. O!!! I to jest dobry pomysł- foty z Wawy!! Jestem ZA :cool1: [quote]Wydało się, Sara jest jamnikiem tylko Agatka ją sterydami skarmiła, żeby urosła taka duuuża ![/quote] Nie sterydami tylko Eukanubą :razz::evil_lol::evil_lol:
  14. :loveu::loveu::loveu: [url]http://img139.imageshack.us/img139/8465/p1260119sa4.jpg[/url] uważaj bo cie porwie :evil_lol::evil_lol:
  15. [url]http://www.capri-restauracja.com.pl/i/galeria/ptysie_d.jpg[/url] :mdleje: mmmmmmmmm Dumcia i Atosik jacy słoneczni :multi: A u mnie ponuro...
  16. I co, i co??
  17. Freja siedziała w schronie?! :mdleje: :o hmmm...:cool1:
  18. anetta

    Brązowa sucz

    Nadrobiłam zaległości :cool3: Co to był za biały pieso w lesie? :iloveyou: miał pana? Mistrzostwo :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/142/b6b3744633c40a0e.jpg[/url]
  19. BUHHAHAHA no nie moge :roflt:: świetne :megagrin::roflt::roflt:
  20. Przepiękne i zgadzam się z Waszką, balsam dla duszy :loveu::loveu::loveu:
  21. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeśli dobrze widze to mam taką samą piłke tylko że czerwoną, ona jest typu jeżyk?
  22. [quote]Anettko czy Twoja Kaja śpi razem z Masajem???[/quote] Niestety nie, ale zdażyło się że razem leżeli na posłaniu :loveu::loveu: Z resztą takie foty są gdzieś u mnie w blożku :loveu:
×
×
  • Create New...