Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Zagląda mu pod ogon? [url]http://images26.fotosik.pl/243/c99c9f6eb86e5f6b.jpg[/url] :evil_lol:
  2. :mdleje: Te foty Ewaf są rewelacyjne :o Gratuluje sprzetu. Czy to jest za ten konkurs filmowy?
  3. [url]http://img376.imageshack.us/img376/8550/saszetka001jk0.jpg[/url] Andevil, gdzie to kupiłaś? Powiem szczerze że po raz pierwszy widze taką saszetke. Duże to jest? Sporo się mieści?
  4. [img]http://images33.fotosik.pl/311/9cdde8cbcfb5d49c.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/242/93028a872212dd9b.jpg[/img] No i wszystko...Niestety.
  5. [img]http://images24.fotosik.pl/243/07ec3fefd9857077.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/242/506fd5ea3298d064.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/241/988225c5955855bb.jpg[/img] :roflt::roflt::roflt: [img]http://images31.fotosik.pl/310/706abc17e343e69f.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/241/f6c2eb9f29719a6f.jpg[/img]
  6. Mudik, znajome? raczej nie ;) Powiem wam tak. Nigdy więcej z trójką nie pójde na spacerek :evil_lol: Hardcore :cool3: Będę je dzielić. O! I jeszcze powiem tak...dla jasności. Zygmunt nie jest jedynakiem :razz: Ma "brata" i od niedawna "siostrzyczke" :evil_lol::evil_lol: I z całą watahą dziś poszliśmy na spaceros :cool1: Aha, zabieranie aparatu nie było dobrym pomysłem :evil_lol: Jakbym musiała jeszcze Z. trzymać na smyczy to bym p.i.e.r.d.o.l.c.a dostała :diabloti::diabloti: Dosłownie pare fotek bo ciężko mi było robić. A poza tym co to za atrakcja focić uczepione psy :cool1: [img]http://images30.fotosik.pl/242/95531d926d395543.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/241/aaa6aaa8bff093be.jpg[/img] :loveu: :loveu: [img]http://images30.fotosik.pl/242/e9f3ceb5a7b234a4.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/242/e7fa46fab2f2fe1d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/242/51a3aeece839a206.jpg[/img]
  7. [url]http://images28.fotosik.pl/242/a9d83c55eef6970d.jpg[/url] Jaki matrix :evil_lol: Furr, u mnie te foty są wielkie jak stodoła :evil_lol: [quote]mnie rano zdziwiło że nie ma opcji ukryj moją obecność na forum[/quote] Tego nawet nie zauwałyam. Dowiedziałam się jak ptzeczytałam na Administracji
  8. Piękne tereny!
  9. anetta

    zakoceni.pl

    Wega :mdleje: Na pierwszej focie jej nie widze za to oczy TAK. Jakoś obrabiasz te zdjęcia czy coooo?
  10. Nooooooooooo :-D
  11. Teresko :calus: :placz: Asher, jak to o Misi?!! :crazyeye: Co się stało? :placz::placz:
  12. Tylko JEDNA fota? :mad: Bawiły się ganianego czy jak to tam się nazywa :lol:
  13. Hej, przyszłam w odwiedzinkach zobaczyć zarośniętego sznupka :lol::loveu:
  14. Ale z was bazarówy, gadają i gadają :mad: Myślałam że nie dam rady. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/cfc50c93.jpg[/url] Fajne!! :lol::lol:
  15. A czego ona tam szuka i szuka? :lol:
  16. anetta

    Panda

    Adoptowałaś ją :multi: Pamiętam ją z PwP. Zapadła mi w pamięci przez jej umaszczenie. Bardzo się cieszę że ma domek :loveu: Wygląda wspaniale :loveu:
  17. Ona tam do 14 siedzi :mdleje: Diabeł przyjedzie tak zjarany że jej nie poznamy :evil_lol:
  18. Mati mnie przeniósł na FB :lol::lol: Yeah! [quote name='malgooska']No właśnie widzę, że pojawiłaś się w grupie IV... Kurde mogliby chociaż pytać czy ktoś chce być przeniesiony.... To ciekawe gdzie mnie przeniosa do beniów czy do spanielków... :roll: [url]http://1.1.1.5/bmi/images23.fotosik.pl/232/14336c00cdf3d605.jpg[/url] Prześliczna fotka :loveu::loveu::loveu::loveu: A kiedy będą fotki Kajeczki i Ucholka?[/QUOTE] Jak Cię przeniosą to uderz do moda danej grupy. Nie wiem jak Ty to robisz że za każdym razem gdy cytujesz fote to nie można jej później otworzyć? :lol: I nie wiem którą fotą się zachwycasz :evil_lol: Hmmm, trudne pytanie. Nie chce mi się robić :eviltong: [quote name='Cimi']:grin::eviltong: :evil_lol: A w ogóle to doczekać się obozu nie mogę :lol:[/QUOTE] No i czego się chichrasz? :diabloti: Ja też :cool3: Zastanawiam się jak to będzie gdy Uszaty zobaczy obce psy w jego stadzie :evil_lol: [quote name='deer_1987']ale Ty masz roznych - nie tylko Kaje![/QUOTE] Liczy się to co jest w temacie. [quote name='agaciaaa']Bez sensu z tym całym przenoszeniem... a skalowanie można wyłączyć, ja już to zrobiłam, bo wkurzało mnie niesamowicie :roll:[/QUOTE] A gdzie? :cool1: Teraz zauważyłam że już nie ma tych żółtych pól nad fotami. A nic nie robiłam :niewiem: [quote name='wiq']haha, no ładnie Cię posprzątali ;) ciekawe,co z moją zrobią, bo w sumie tak, jak Ty, powinnam zostać na FB:P ale mnie to w sumie ryba;)[/QUOTE] Lepiej jest na FB :p wszystko pod ręką :evil_lol: Dziś czeka mnie charci spacerek w pełnym składzie :multi: Ciekawe czy dam rade :evil_lol: Zabieram aparat!
  19. Jastrzębia Góra? A dalej się nie dało? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)
  20. anetta

    czarno-ruda galeria

    :o :mdleje: [url]http://img60.imageshack.us/img60/6258/slato187wh4.jpg[/url] osz w mordeczke :lol::lol: Idealny na tabliczke na brame :evil_lol:
  21. Wooow :-D Dobrze jej idzie!
  22. Aha! :lol::lol: My się będziemy agilitować pod koniec sierpnia :lol:
  23. [quote]cio?[/quote] Nicz :p :megagrin: niebiezpieczna bestia w kuchni.
  24. [url]http://i26.tinypic.com/2ujpj0w.png[/url] Nie mogła się zdecydować w którą strone biec :roflt: Świetne portrety Yumki. [quote]Megi jest prześliczna, ma super uszy i umaszczenie[/quote] No...uszy to po wujku :evil_lol: Z tym przeniesieniem waszych blożków na Kundelki to trzeba będzie się przyzwyczaić....
×
×
  • Create New...