-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Zagląda mu pod ogon? [url]http://images26.fotosik.pl/243/c99c9f6eb86e5f6b.jpg[/url] :evil_lol: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
:mdleje: Te foty Ewaf są rewelacyjne :o Gratuluje sprzetu. Czy to jest za ten konkurs filmowy? -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
anetta replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[url]http://img376.imageshack.us/img376/8550/saszetka001jk0.jpg[/url] Andevil, gdzie to kupiłaś? Powiem szczerze że po raz pierwszy widze taką saszetke. Duże to jest? Sporo się mieści? -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:o BRAWO Frania i Marysia :klacz: -
[img]http://images33.fotosik.pl/311/9cdde8cbcfb5d49c.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/242/93028a872212dd9b.jpg[/img] No i wszystko...Niestety.
-
[img]http://images24.fotosik.pl/243/07ec3fefd9857077.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/242/506fd5ea3298d064.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/241/988225c5955855bb.jpg[/img] :roflt::roflt::roflt: [img]http://images31.fotosik.pl/310/706abc17e343e69f.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/241/f6c2eb9f29719a6f.jpg[/img]
-
Mudik, znajome? raczej nie ;) Powiem wam tak. Nigdy więcej z trójką nie pójde na spacerek :evil_lol: Hardcore :cool3: Będę je dzielić. O! I jeszcze powiem tak...dla jasności. Zygmunt nie jest jedynakiem :razz: Ma "brata" i od niedawna "siostrzyczke" :evil_lol::evil_lol: I z całą watahą dziś poszliśmy na spaceros :cool1: Aha, zabieranie aparatu nie było dobrym pomysłem :evil_lol: Jakbym musiała jeszcze Z. trzymać na smyczy to bym p.i.e.r.d.o.l.c.a dostała :diabloti::diabloti: Dosłownie pare fotek bo ciężko mi było robić. A poza tym co to za atrakcja focić uczepione psy :cool1: [img]http://images30.fotosik.pl/242/95531d926d395543.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/241/aaa6aaa8bff093be.jpg[/img] :loveu: :loveu: [img]http://images30.fotosik.pl/242/e9f3ceb5a7b234a4.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/242/e7fa46fab2f2fe1d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/242/51a3aeece839a206.jpg[/img]
-
Piękne tereny!
-
Wega :mdleje: Na pierwszej focie jej nie widze za to oczy TAK. Jakoś obrabiasz te zdjęcia czy coooo?
-
Teresko :calus: :placz: Asher, jak to o Misi?!! :crazyeye: Co się stało? :placz::placz:
-
Tylko JEDNA fota? :mad: Bawiły się ganianego czy jak to tam się nazywa :lol:
-
Hej, przyszłam w odwiedzinkach zobaczyć zarośniętego sznupka :lol::loveu:
-
Ale z was bazarówy, gadają i gadają :mad: Myślałam że nie dam rady. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/cfc50c93.jpg[/url] Fajne!! :lol::lol:
-
A czego ona tam szuka i szuka? :lol:
-
Adoptowałaś ją :multi: Pamiętam ją z PwP. Zapadła mi w pamięci przez jej umaszczenie. Bardzo się cieszę że ma domek :loveu: Wygląda wspaniale :loveu:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ona tam do 14 siedzi :mdleje: Diabeł przyjedzie tak zjarany że jej nie poznamy :evil_lol: -
Mati mnie przeniósł na FB :lol::lol: Yeah! [quote name='malgooska']No właśnie widzę, że pojawiłaś się w grupie IV... Kurde mogliby chociaż pytać czy ktoś chce być przeniesiony.... To ciekawe gdzie mnie przeniosa do beniów czy do spanielków... :roll: [url]http://1.1.1.5/bmi/images23.fotosik.pl/232/14336c00cdf3d605.jpg[/url] Prześliczna fotka :loveu::loveu::loveu::loveu: A kiedy będą fotki Kajeczki i Ucholka?[/QUOTE] Jak Cię przeniosą to uderz do moda danej grupy. Nie wiem jak Ty to robisz że za każdym razem gdy cytujesz fote to nie można jej później otworzyć? :lol: I nie wiem którą fotą się zachwycasz :evil_lol: Hmmm, trudne pytanie. Nie chce mi się robić :eviltong: [quote name='Cimi']:grin::eviltong: :evil_lol: A w ogóle to doczekać się obozu nie mogę :lol:[/QUOTE] No i czego się chichrasz? :diabloti: Ja też :cool3: Zastanawiam się jak to będzie gdy Uszaty zobaczy obce psy w jego stadzie :evil_lol: [quote name='deer_1987']ale Ty masz roznych - nie tylko Kaje![/QUOTE] Liczy się to co jest w temacie. [quote name='agaciaaa']Bez sensu z tym całym przenoszeniem... a skalowanie można wyłączyć, ja już to zrobiłam, bo wkurzało mnie niesamowicie :roll:[/QUOTE] A gdzie? :cool1: Teraz zauważyłam że już nie ma tych żółtych pól nad fotami. A nic nie robiłam :niewiem: [quote name='wiq']haha, no ładnie Cię posprzątali ;) ciekawe,co z moją zrobią, bo w sumie tak, jak Ty, powinnam zostać na FB:P ale mnie to w sumie ryba;)[/QUOTE] Lepiej jest na FB :p wszystko pod ręką :evil_lol: Dziś czeka mnie charci spacerek w pełnym składzie :multi: Ciekawe czy dam rade :evil_lol: Zabieram aparat!
-
Jastrzębia Góra? A dalej się nie dało? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)
-
:o :mdleje: [url]http://img60.imageshack.us/img60/6258/slato187wh4.jpg[/url] osz w mordeczke :lol::lol: Idealny na tabliczke na brame :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Wooow :-D Dobrze jej idzie! -
Aha! :lol::lol: My się będziemy agilitować pod koniec sierpnia :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote]cio?[/quote] Nicz :p :megagrin: niebiezpieczna bestia w kuchni. -
[url]http://i26.tinypic.com/2ujpj0w.png[/url] Nie mogła się zdecydować w którą strone biec :roflt: Świetne portrety Yumki. [quote]Megi jest prześliczna, ma super uszy i umaszczenie[/quote] No...uszy to po wujku :evil_lol: Z tym przeniesieniem waszych blożków na Kundelki to trzeba będzie się przyzwyczaić....