Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Znalazłam was :roll: Miłego wypadu :))))
  2. I was też przenieśli.... :mdleje: http://www.briardy.com.pl/galeria/albums/userpics/10002/100_0160.JPG nie chciałabym go spotkać w ciemnej uliczce :evil_lol::evil_lol: Poka te kociambry, wszystkie bure?
  3. Noo nieeee, i ja mam teraz latać i szukać po tym forum jakbym nie miała co do roboty, qwa! Zuzole noooo
  4. :mdleje: Wow, Poświata :lol::lol: Noooo....gratuluje! Pierwszy raz takiego widze :o Synek jaki podobny do tatusia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.hodowlaleo.republika.pl/images/jerryportret.jpg[/url] :loveu::loveu: Kirk, imię idealne do miaukuna.
  5. Te 3 ostatnie :o Asiaczek, przystanek to Obrońców Tobruku :)
  6. Bazyl chińczyk [url]http://images25.fotosik.pl/246/6de0affe7572877a.jpg[/url] :turn-l::turn-l:
  7. [quote]Dziękuje super niebo wyszło, prawda?[/quote] Prawda, prawda :loveu:
  8. Chciałam pisać miss mokrego podkoszulka :hmmmm: ..... ale chyba by nie pasowało [url]http://img504.imageshack.us/img504/8636/dsc0096za0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Buhhahaah no co za UŚMIECH [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/Bobik3/7aabdbde.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  10. Diabły :diabloti::mad: Są emoty :multi: Vectra, odczytałaś gg? :cool3:
  11. [img]http://images24.fotosik.pl/247/843eeea6309b44d2.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/247/02d5aae23ff56144.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/246/71e34cf8bd36dd2b.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/246/986a5af05d132b27.jpg[/img] [b]Koniec "mojej" soboty.[/b]
  12. [img]http://images25.fotosik.pl/246/fb84272f7e09db5c.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/71bf17ce53357268.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/60136e9461d8189f.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/410b727fd52a4e5b.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/321/8b251b0feafac558.jpg[/img]
  13. [img]http://images25.fotosik.pl/246/ea55e3c665b4ec39med.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/ec2f645b7b88babd.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/168d5987c71c7d9b.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/246/3d17cef564dc7d9f.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/cf02d7d72ed13ce8.jpg[/img]
  14. [img]http://images27.fotosik.pl/246/e3c1b2ea75bf5895.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/2eec5c7cab5269eb.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/247/bdb18c16f4361398.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/049a77fc691a6899.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/870b1c8b7742775a.jpg[/img]
  15. Piękne te zdjęcia :cool3: [img]http://images31.fotosik.pl/320/18b2d1247071c411.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/4e16b58eb5357ad9.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/c929fa909e924d94med.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/321/d16b77219c7e8a88.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/247/739cc88d807162d4.jpg[/img]
  16. [img]http://images27.fotosik.pl/246/b77bb03007752e36.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/9d07594391943ba8.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/320/8a577037d7f8f0b1.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/1bb8f1056abef9b8.jpg[/img] Nie mam siły do fotosika, na razie koniec! :angryy:
  17. A Ewa nic nie pisze, pewnie zapija smutki...
  18. Gratuluje :-D
  19. Beata, nie mam ani jednego...:( [img]http://images29.fotosik.pl/247/9aa978ae09c78171.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/88a622896db7b8e9.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/eeb90d3e2d761c76.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/247/79d377b98009460d.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/61a4be2da6c5811c.jpg[/img]
  20. [img]http://images29.fotosik.pl/247/81303d1ec9b18592.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/246/7c0fcb240cad793c.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/247/2f6f4f2432d561c6.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/8462e69a2b2907fe.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/320/70fb53ed2795a3fc.jpg[/img]
  21. [quote name='Agnes']masz szanse zmiescic ;) ale to wiadro to nie jest typowo psie rozumiem? w psich pojemnika jet to dobre ze sa bardzo szczelne[/QUOTE] Zgadza się, ale gość powiedział że jest szczelne. Ale chyba nici z wiadra bo się nie odzywa...
  22. [img]http://images28.fotosik.pl/247/811068201c1a7ec3.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/b4092c9cb58c0efe.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/247/798efa0f9d40f1e8.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/6f6a4bf03912ac52.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/17099d9d5ed6b69c.jpg[/img]
  23. Aha :)))))) [img]http://images33.fotosik.pl/320/2e8426416c06a63d.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/246/1bd51a97dbb868f2.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/6e38b7bd9aa7ccd6.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/320/551fca1755d4051d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/247/e64a937963f90bfe.jpg[/img]
  24. [img]http://images30.fotosik.pl/247/a98cc7fbb8b78fcb.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/ee4cd902afbffcb9.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/320/a8ee11dfa1408219.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu: [img]http://images31.fotosik.pl/320/f4b3dea21f56468c.jpg[/img] Należy do niego... [img]http://images27.fotosik.pl/246/3624316b6bb80536.jpg[/img]
×
×
  • Create New...