Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Nie rozrabiajcie :evil_lol: :hand: Świetne miejsce tych zawodów.
  2. Eeeee :cool3: Fajna sprawa z tym rekuperatorem.
  3. Cześć wszystkim! Betty, to musiał być jakiś inny :) My się nie zapuszczamy do Centrum. Rudzia :evil_lol: ;) Odfoliwałam dziś worek i ku mojemy zdziwieniu wypadł gryzak dołączony do karmy :multi: A tak się zastanawiałam czy coś dali, (przy odbieraniu wora rzuciłam tylko okiem, nie przyglądałam mu się dokładnie), do ręki nic nie dostałam jak to było ostatnim razem, a tu prosze, załączyli do worka i całość zafoliowali :multi: Mili są bardzo :)
  4. :lol: Wszystkiego najlepszego!!! :tort: :new-bday:
  5. Agga, ale mieszkanko :o Ale to w Opolu czy P-niu bo już się pogubiłam :roll: :evil_lol:
  6. Ale piękne! [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA13.jpg[/url] Ale Fruzol przebija wszystko [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA15.jpg[/url]
  7. No nie, i to o g....mowa :evil_lol::evil_lol: Piszesz że autkiem musiałaś z nią jechać. A co byś zrobiła jakbyś musiała autobusem? :cool3: :siara: :evil_lol: Achhh, ileeee miejsca byś miała :sweetCyb:
  8. anetta

    czarno-ruda galeria

    :mdleje: no musiałaś wstawiać tutaj te gołe nogi jak ja akurat jem? [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/img]
  9. Hhahhaha widze że baaaardzo wam się nudzi w pracy [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] Fajna :cool1: [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] Super!!! :klacz: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/94087/00000007.jpg[/url]
  10. :mdleje: rewelka [url]http://images26.fotosik.pl/245/4e431e9989d05047med.jpg[/url] :lol::lol:
  11. Mati, chodź na FB. Tutaj o Tobie zapominam i 3 strony do nadrobienia :evil_lol: Przepiękne :loveu::loveu: te kolory :loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1020.jpg[/url]
  12. O ranyyy, TAKIE miny to tylko jamnik potrafi :-D [url]http://images27.fotosik.pl/241/126975daf7f752be.jpg[/url] Atosik biedny, żony mu brak i szuka...szuka :placz:
  13. [quote name='Cerber']mojego? :razz: czy ogólnie mówisz?:cool3:[/QUOTE] Ogólnie :)
  14. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/92239/00000042.jpg[/url] No jak pirania :crazyeye: [b]Szpilka, odbierz pw[/b] :cool1: Zrobiłabym już dawno przelew a nie mogę.
  15. [quote name='marymek']Ale na MP ocenia się prezentera, nie psa ;)[/QUOTE] :roll: Aha :lol: Równie dobrze mógłby biegać z kotem :evil_lol::evil_lol:
  16. Więcej, więcej :multi: No prosze jakie to proste, półeczka i wszyscy zadowoleni.
  17. Właśnie sobie przypomniałam że pisałam tutaj jakiś czas temu posta z pytaniem :evil_lol: Cofnęłam się a posta wessało. Pytałam się co to jest rekuperator. No nie mów że do trzymania tego trzeba mieć uprawnienia :lol::lol::lol: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_2106164.jpg[/url] Genialne [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_2106195.jpg[/url] :roflt: Domek pod ziemią
  18. [quote name='Justa']hej wszystkim :loveu: dziś miałam straszny dzień w pracy :placz:[/QUOTE] Hej. Spadł Ci kotlet na podłoge? :evil_lol:
  19. Fajne :-D ....
  20. Gratuluje! A co to za karma, Ciuffcoś tam :mdleje: :megagrin: Mogli dać coś porządniejszego...
  21. [url]http://i151.photobucket.com/albums/s158/miroszki/maj20080751024x768.jpg[/url] Jak bracia :evil_lol: U mnie to samo co u Bzikowej :shake: Dobrze że te dwa znalazły swoich opiekunów! Kiedyś w 03r. bardzo mroźną zime do mojego brata przybłąkał się piesek, mix amstaffa (śliczny był). Z Siekierek (jeśli dobrze pamiętam) przyszli na piechote do domu-Bielany :mdleje: Kaja jest bezproblemowa więc brat mógł sobie pozwolić na przyniesienie psa do domu. Po ogłaszaniu w GW i na Wocie po 3 tyg. znalazł nowy dom :) Ciężko było, brat nie chciał go oddawać, nawet imię mu dał....:roll: A jakie było zdziwieniu rodziców jak przyszli do domu z iimienin (był to akurat okres świąteczno-noworoczny) a tu COŚ nowego stoi w drzwiach :evil_lol:
×
×
  • Create New...