-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='anetta']Jakiś czas temu pytałam o aparat do 500 zł. Zaproponowaliście Canona. Co myślicie o A560? Czy on nie jest już "stary"? Nie wiem co wybrać :placz: A może jakiś inny Canona do tych 500zł? :cool3:[/QUOTE] :p:p Ooo rzucacz, jeśli to Twój Vectra to fajnie, będę mogła wypróbować to cudeńko :evil_lol: Zawsze byłam ciekawa jak tym się rzuca :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dobrze że wstawiłaś zdjęcie rowerku bo bym sobie nie mogła wyobrazić jak on wygląda :diabloti: A jeśli chodzi o linka to chodziło mi o Arke a nie jakiś hotel?? Ale to też ciekawe więc pójde poszukać :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
O rany :mdleje: co ja czytam. Kasia :lol: nie wiem co powiedzieć :evil_lol::evil_lol: Auć :errrr: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/c52f5232.jpg[/url] [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/443c83da.jpg[/url] a właściciele się wystawiają :turn-l::turn-l: -
Szele mają odemnie dodatkowego plusa za tą nitke :cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote]Dostałam kiedyś bukiet kwiatów i ta kulka była tam włożone jako ozdoba A kokos też mają w klatce[/quote] Hhahah, a to ciekawe co piszesz :lol::lol: Kokosa nie widze, dla mojego monitora to za ciemne zdjęcia jest :evil_lol: Ale wierze Ci bo widze strzałeczke :evil_lol: Rinuś, ja?, czemu się nie udzialam? -
:calus: :)
-
Ooooo, Gezesław Polityke czyta, fiu fiu.
-
Aaaaa hhahaahahaha, teraz już wiem czemu pisałaś u nas o tym SPA :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pocieszę Cię, u nas też lało.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Eee, to spoko jak wpuszczają :cool3: Ciekawa jestem co sędzia powie o Maji :))) -
[quote name='rufusowa']ładnie wyglądasz w trumnie :cool3: :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nieeee :evil_lol: to taka gablotka z jedną szklaną ścianką :evil_lol: Jak w muzeum :evil_lol:
-
Ale noc nie przespana [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/104008/00000002.jpg[/url] :evil_lol: te podkrążone oczy :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wszystkiego najlepszego dla Laleczki :loveu::loveu: :multi: Jezuuu , ale miałam nadrabiania... -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Dobrze Ci tam :rolleyes: U mnie leje i burza jest...:cool1: -
Będzie dobrze :kciuki:
-
Ojojoj, jakie one nie uczesane :evil_lol:
-
[quote name='aga1215']Witaj Poetko:multi:[/QUOTE] No faktycznie :evil_lol: CZego tam szuka? kreta? [url]http://img376.imageshack.us/img376/141/weki0216btt3.jpg[/url] Z pogodą to u was nieciekawa sytuacja, widziałam właśnie foty na Onecie :shake: brrrrr
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o masz zerwane więzy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Nooo taak :splat: Zerwane więzy :evil_lol: Wiedziałam że coś takiego było :evil_lol::evil_lol: Za chiny nie mogłam sobie przypomnieć jaki był tego tytuł :evil_lol::evil_lol: A co się stało Prestonkowi? :evil_lol::evil_lol::loveu:
-
Rewelka hhahahahahha [url]http://images34.fotosik.pl/322/84c74937aed32cb6.jpg[/url]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
To były obiecanki cacanki :diabloti: -
[quote name='basia bonnie']Haha to sie nazywa znalezc wyjscie z sytuacji z tym paskiem :cool3: [url]http://images30.fotosik.pl/252/8d0aa7f8b187f7d6.jpg[/url] a to jest boooskie hahah :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] TAK :evil_lol: Już się nie mogę doczekać :evil_lol: [quote name='asher']Witam się i uciekam nadrabiać dalej :D ps. teraz oczywicie żałuję, że nie chciało mi się zwlec z lóżka i jechać na wystawę :shake:[/QUOTE] Żałuj, byś poznała pare osóbek ;) [quote name='Ka-ka'][b]anetta[/b]...wklejam, bo tak sobie pomyślałam, że może znasz akurat kogoś, kto lubi psiaki typu przegubowego ;) i byłby zainteresowany [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10551433[/url] HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP :placz: pozdrawiam cieplutko :loveu: a utytłany w błocie Masaj-URROOOCZZZEEEE :diabloti: to dobrze, że nie tylko ja czasem mam ten problem :p ;)[/QUOTE] Widziałam ją, widziałam ją wczoraj na Jamnikach :placz: Jest piękna :placz: Lubie takie pieski... Ja nie mam takich osób które by były zafascynowane psami tak jak ja :shake: A jak są to zapsieni. Z mojej strony totalna klapa. Teraz czytam że może COŚ się uda :-D
-
[quote name='Dobcia']...ale piłka z wody uratowana:cool3::lol:[/QUOTE] Uratowana :multi: [quote name='zuzolandia']http://images30.fotosik.pl/252/cc5b4c5aeafd305d.jpg pilka????? toz to wyglada jak jajo wielkanocne hhihihihihi witanko i pozdrawianko![/QUOTE] Jakie jajko?? :evil_lol::evil_lol: Że troche się pod wodą zniekształciło to od razu jajco :siara: [quote name='goldenka245']http://images29.fotosik.pl/251/e5b4d89f44e53e1e.jpg HAha super zdjęcie!:loveu:[/QUOTE] Dzięki! [quote name='agaciaaa']http://images28.fotosik.pl/252/d66a5942dfe81a4c.jpg to najlepsze! :lol::lol:[/QUOTE] Też mi się podoba mimo że nieostre :lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale Cię Masajek zaskoczył... ;) Dobrze, że udało się uchwycić, bo fotki świetne! [url]http://images30.fotosik.pl/252/cc5b4c5aeafd305d.jpg[/url] ta najlepsza, normalnie milimetry dzielą go od tej piły :loveu:[/QUOTE] To nie piłka, wg. Zuzoli to jajco :evil_lol: [quote name='Rudzia-Bianca']o myślę że Masaj byłby dobrym kompanem dla Bianki do wspólnego błotnego SPA :)[/QUOTE] Myślisz? :cool3: :evil_lol: [quote name='diabelkowa']o widze ze nie tylko logan lubi wygladac jak swinia :P[/QUOTE] On był bardzo zaskoczony tym co się stało :evil_lol: On ogólnie nie tapla się w błocie :diabloti: Jajko tak na niego działa :shake: Rany...może powinnam pomyśleć o jakimś odwyku dla niego :roll: :evil_lol: [quote name='AlKil']Dobry wieczór :lol:[/QUOTE] Hejoooo
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote]Jaszka więc teraz jest mięciutki jak kociątko![/quote] :loveu::loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]a co potrzebujesz do galerii dogomaniaków?[/quote] NIE :diabloti: No i byłeś tu rano to mogłeś wysłać :mad::motz::niewiem: Czemu tym bardziej po soku pomarańczowym? Ja ugniatam wszystkie! I butelki tyż :cool1: Jakiegoś upaprańca widziałam :turn-l: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote]aktywna caly czas sie z niej lawa wylewa ale z drugiej strony i tam nam nie pozwolili wchodzic ciekawe dlaczego... Najlepszy byl diabel pierwszego wieczoru ... idzie sobie po plazy fajnie widok na etne moczy nogi w cieplym morzu patrzy a tam cos z etny wyplywa AAA LAWA ZALEJE WSZYSTKICH panikuje diabel wszyscy na mnie patrza jak na idiotke a ja nie wiem czemu a tu psikus po prostu to sa takie niegrozne wyplywy lawy ktore sa spowodowane malymi dziurkami a z plazy to wygladalo super jak taki dzem z biedronki radioaktywny[/quote] Buhahaha, debeściak z diabła :evil_lol::evil_lol: