Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Wisełka']My tu wszyscy chyba mamy na nią chrapke :diabloti: Chyba będzie trzeba tam podjechać i... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] :siara: :diabloti:
  2. A może kierowca był pierwszy dzień w pracy? :evil_lol: :mdleje: Ja chę takiego kota :loveu::loveu: Czyj on? Co on ma w uchu? tatoo?
  3. Woow :crazyeye: Szalejecie! :klacz: :multi: :klacz:
  4. Hhahahaha, nie mogę :roflt::roflt: Jakbym komuś powiedziała że mieszkam w swetrze lub na plaży to by się popukał w głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale wy to maacie doobrze, nie musicie nad morze jeździć :placz: Mi został brudny sweter :sadCyber: Oooo ja cię [url]http://img508.imageshack.us/img508/3898/csc0420.jpg[/url] :loveu:
  5. Poćwiartowała ją :diabloti:
  6. Prawda że słodki?? :loveu::loveu::lol: [img]http://img16.imageshack.us/img16/6169/jez5.jpg[/img] Ja nie mogę, co za pogoda, dziś wrócilismy ze spacerku cali mokrzy. Szły takie dwie zmokłe kury, znaczy się ja i uszaty :evil_lol::evil_lol: Byłam pewna że ta chmurka którą widziałam przejdzie sobie boczkiem :siara: :drinking: Ani kaptura, ani parasolki :siara: Ściana deszczu. A jeszcze jak biegliśmy to Uszaty zgubił swoją nową nie piszczącą już (prawie):mad: piłeczkę którą dostał odemnie a ja od KaVangi. No to fru, cofamy się w tym deszczu, mówię gdzie aporcik, szukaj aporcika, a ten głuuchyyyy :evil_lol: :diabloti: Woda mu się do uszu pewnie napała :evil_lol::evil_lol: W końcu prawie sama musiałam jej szukać w tej ulewie :diabloti: Wrażenia bezcenne! :diabloti: :diabloti: A jaki był uchachany jak ją znalazłam. Za tydzień idę na urodziny Tosi, już pierwsze :crazyeye: A co dopiero się urodziła :cool1: Ja nie wiem gdzie ten rok mi uciekł...???? :cool1: Byłam na Epoce Lodowcowej III :lol: Fajny film :lol::lol::lol: Chociaż poprzednie części były lepsze. A żeby tego było mało w tym tygodniu czeka mnie koncert Jacko :multi::multi::multi::multi: Już się nie mogę doczekać! Aaaaaaaaaa :sweetCyb:
  7. O jezu! Pamiętam te gry :evil_lol::evil_lol: Uwielbiałam je. Pamietam jak u siostry grałam (nie mielismy kompa, ona również) na Pegasusie. [img]http://www.panthergames.ys.pl/screen/allegro_aukcje/pegasus_168.jpg[/img] Zasiadalismy do tego i dzieciaków nie było :p Pamiętam jak Kaja poczęstowała się kabelkiem :siara: Była jeszcze szczylkiem i nie wiedziała co robi :cool1: W Mario grało sie i grało bez końca. [img]http://lh4.ggpht.com/dunder.swistak/Royjzb4WuuI/AAAAAAAAAIw/PJRZVGaBL7E/s400/mario.jpg[/img] A jakie była radość i niedowierzanie :lol: jak doszło się do Księżniczki! Albo Contra. Uwielbiałam ją :evil_lol: A jak się pożyczało nowe Kartridże do konsoli, ooooooo to było coś! Po szkole się zasiadało z nowym kartridżem i grało, grało, grało:p Ooo wilka i jajka miałam, nawet to to działało, ale potem poszłoooo :-( Vectra, nie wiem czy to był taki duży supermarket. Nie przyglądałam się, był spory parking i sklep :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A prawie po środku parkingu duuuża mapa Starych Babic. Do Warszawskiej dojechałam z ulicy Sportowej a następnie Białej Góry i jechałam Warszawską w kierunku Wawy.
  8. :-(:-( Bardzo mi przykro.
  9. :evil_lol: Jakie ma dwa ząbeczki :evil_lol::lol::evil_lol: A Tobiasz jak?
  10. Hhahha Emilka jest super :lol::lol: Fajne miny robi :loveu:
  11. :crazyeye::crazyeye: O ja pierdut! Podpalili niebo :crazyeye: Super foty :loveu::loveu:
  12. Fiuu, fiuuuu :razz: Lepiej niech szybko tutaj przychodzi bo na czornych kwiotkach ją wpisali :roll:
  13. O rany :crazyeye: Ale dziwne. Trzymam nadal kciuki.
  14. Ale czy to będzie dla niej dobre? Takie wczesne krycie?
  15. Ale akcja z tym głosowaniem :razz: beznadzieja. Tak myślałam że to mix ONka i mamuta. Po wyrazie pyska widać :evil_lol::evil_lol: Śliczna jest :loveu: Motylki, cud, miód i orzeszki :loveu:
  16. Mój musk wrócił na swoje miejsce :multi: Wiem co chciałam napisać. Że trzymam kciuki za sreberko :-(:kciuki: A daleko ten nowy domek? Będziesz mieć oko na małą? :cool1:
  17. A co to, Franciszek nabrał wody w usta? :evil_lol: [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/18072009-028.jpg[/url] Byłam gdzieś tam u Cię :p Na rowerku popylałam przy Warszawskiej. Dobrze że znalazłam mapkę Starych Babic przy jakimś supermarkecie bo bym nie wiedziała jak daleko mam do domu :evil_lol::evil_lol: [SIZE="1"]Jeszcze z bratem nie rozmawiałam.....[/SIZE]
  18. Hhahaha, jaki Ozzy [url]http://i30.tinypic.com/sqhzbp.gif[/url] :loveu::loveu: Ta ważka :crazyeye::crazyeye: wow
  19. [url]http://img402.imageshack.us/img402/7443/dsc0036q.jpg[/url] :mdleje: Gremlina z niej zrobiłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak mogłaś hahahaahah Zapomniałam już co miałam jeszcze napisać :cool1: :evil_lol::errrr:
  20. [url]http://i573.photobucket.com/albums/ss171/Punia1/Zalesie/PICT6526.jpg[/url] Ale super :cool2: Domek to z czego jest? wygląda jak czekoladowy :evil_lol:
  21. A co tutaj tak pusto, he?:p
  22. :crazyeye: Ło rany, to wy tutaj jesteście :cool3::cool3: Klony, nie klony, zdjęcia proszę! :eviltong:
  23. [url]http://i31.tinypic.com/24glvfb.jpg[/url] :megagrin::megagrin::megagrin: Świetne foty :loveu:
×
×
  • Create New...