Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [img]http://images49.fotosik.pl/180/b0364c9b9f77a097.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/176/6b6aa5073e980830.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/176/6d2c3c7b1701362e.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/f58081588cb4017c.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/852465894d0712f1.jpg[/img]
  2. [img]http://images46.fotosik.pl/180/672217d344b3a802.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/176/160de9c4fb470e0c.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/15527fee17b6a4c0.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/3bd74dafbd090a24.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/176/9e7357ccae4693e3.jpg[/img]
  3. [img]http://images41.fotosik.pl/176/2038807f06066f05.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/b5841f3657acb4f7.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/180/2196bf02b0dce798.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/9ff583cc5e07fba1.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/180/76d1495df31ff3bb.jpg[/img]
  4. Zdjęcia będą chronologicznie. Od pierwszego dnia do ostatniego :p Pierwszego dnia poszliśmy na plażę od strony Portu. [img]http://images39.fotosik.pl/176/c19d8eba2dcb0980.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/ce0845c65b753c25.jpg[/img] Znalezliśmy odpowiednie miejscówkę gdzie można było wpuścić Masajka do wody i żeby się nie utopił :evil_lol: [img]http://images44.fotosik.pl/181/61ef0ce9aa679d8b.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/5ff5f4fdede9f51d.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/176/c9f322493b3bbd5d.jpg[/img]
  5. Ale za to że nie wszędzie z nami chodził zrekompensować mu musiałam spacerkami których miał duużo i mnóstwo ruchu :crazyeye: Biegał jak szalony za piłą i patyczkami. Poznawał nowych kumpli w wiosce, na szczęście wszystkie były pozytywnie nastawione. Był tam taki jeden wielki mix Tosy Inu, puszczany luzem :shake: Ale nic groźnego się nie stało...na szczęście :cool1: Tamten to by mi Usztaego wciągnął nosem :cool1: Poznał krowy, kunie, kozy...:p Kozy widział po raz pierwszy :evil_lol: (uwiecznione na filmie) Byliśmy w wesołym misteczku :evil_lol::evil_lol: Bawiliśmy się przednio :evil_lol: Oszalałam i poszłam na Extrem'a :mdleje: Mam film. Szaleństwo :cool1: Nigdy więcej :lol: Jak zeszłam to ręce mi się trzęsły a nogi miałam jak z waty :roll: Byłam jeszcze na samochodzikach :evil_lol: Kierowałam ale żyje :evil_lol: Stołowaliśmy się z Barze pod Strzechą. Jedzonko pycha i niedrogo. Wtrafiliśmy tam przypadkiem i tak przez cały pobyt w Łebie tam jedliśmy :sabber: Co tam jeszcze...? hmmmmmm. No te Wydmy robią wrażenie. Trzeba kilka kilometrów przejść, można melexem lub rowerem dojechać za opłatą oczywiście ;) Ale sympayczniej jest piechotką, można przy okazji oglądać Słowiński Park Narodowy. Ach, się rozpisałam :mdleje: No ale tak to jest jak chce się podzielić z kimś wrażeniami :loveu: A z mniej przyjemnych informacji to Kaja ma się coraz gorzej :( Zrobiła sobie krwiaka na głowie...Musiała uderzyć się o podłogę i zrobiła jej się gula z boku głowy :( Wetka trochę odsączyła krew ale nie wszystko. Ehhhhh....:( W dzień śpi a w nocy buszuje i daje koncerty.
  6. [SIZE="5"][COLOR="Red"]Witojcie! :multi::multi:[/COLOR][/SIZE] Wrócilismy (nie)szczęśliwi, wypoczęci i opaleeeniii :multi::multi: Z mnóstwem zdjęć, trochę filmów i jeszcze z większą ilością wspomnień. Było fantastycznie, zajefajnie, super, cool, zajedwabiście i ogólnie w deche :lol::lol::lol: :evil_lol: Mogłabym tam pobyć jeszcze troszkę :loveu: Masajek spisał się celująco :loveu: Jestem z niego bardzo dumna :loveu::loveu: Chodził z nami na plażę i pluskał się w wodzie. Nie zaczepiał piesków w celu że to on tu jest górą :multi: Ja zajmowałam się lataniem za nim i robieniem zdjęć :evil_lol::evil_lol: Ale nie tylko mu :cool3: Mieszkaliśmy 5 km. od Łeby, we wsi Żarnowska. W domku o nazwie Dwa Kamienie. Miejsce rewela, cisza, spokój. Taka wiocha. Dopiero tutaj mogliśmy odpocząć od zgiełku jaki był w Łebie. A tam kosmos :-o Po prostu to co się tam działo przeszło moje oczekiwania :evil_lol: Ludu jak mrówków :crazyeye: Uszatek był taką małą atrakcją :evil_lol: Zwłaszcza dla dzieci :lol: Dorośli też zwracali uwagę. Ogólnie jest długi, słodki i ma duże uszy :lol::lol: Pogoda fantastyczna :loveu::loveu: Wtrafiliśmy w nią idealnie. Jedynie w przedostatni dzień padało. A tak to dzień w dzień na plaży i byczenie się. Mmmmmmmmm :loveu: Musieliśmy nawet jeden dzień sobie odpuścić od opalania bo już nie mogliśmy siedzieć na słoneczku :cool1: I pojechaliśmy na Wydmy :multi: :evil_lol: Niestety bez Uszatego, ale dobrze że go nie wzięłam bo padł by mi, no i nie mogłabym wrócić z nim przez plażę bo tam jest zakaz. C.d.n bo mi się w poście emoty nie mieszczą :evil_lol:
  7. [img]http://img194.imageshack.us/img194/3350/dscf5395zmn.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/2809/dscf5396zmn.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/1048/dscf5397zmn.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/4467/dscf5398zmn.jpg[/img] I tym akcentem żegnam się z wami :loveu: Wybywam nad morze :multi::multi::multi: :loveu: Z Uszatym :multi: Jadymy do Łeby na caaaałe 10 dni :cool3: Nad morzem z piesem nie byłam i ciekawa jestem jak zniesie taką podróż i ogólnie dużą kałużę i piaskownicę :lol::lol: [img]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/wakacyjne/wakacje!.gif[/img] Będziemy się [img]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/wakacyjne/basen.gif[/img], [img]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/wakacyjne/plaza.gif[/img] oraz [img]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/wakacyjne/zdjecia.gif[/img] :bye: :bye: :bye:
  8. Hej!! [quote name='deer_1987']bylas na 3d? :D[/QUOTE] Tak :) [quote name='Bzikowa']Jasne, że słodki jeżu :loveu: Jak to się stało , że on Ci się dał tak złapać ?[/QUOTE] Nie mi. Znajomej mojej mamy. A Masajosa nie będzie. Fot ni mo :eviltong: A dla urozmaicenia [img]http://img268.imageshack.us/img268/8134/schowek01d.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/633/dscf5390zm.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/1892/dscf5392zmn.jpg[/img] [img]http://img268.imageshack.us/img268/1766/dscf5393zmn.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/2177/dscf5394zmn.jpg[/img]
  9. anetta

    Metamorfozy

    :loveu::loveu: Metamorfozy można oglądać bez końca :loveu: A Kajtkowi vel Olkowi nie dajcie się zwieść :evil_lol: To diabeł wcielony :evil_lol: Mały ciałkiem ale wieeelki duchem :cool1: Jak tak patrze na to zdjęcie ze schronu to nie wierzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "Jestem taki mały, niewinny pieseczek, tiu tiu tiu" :evil_lol:
  10. Rtcr, dzięki za jakże cenne :cool3: informacje. Co do knajpek. Chodziło mi o takie gdzie można zjeść objadek z pieskiem :evil_lol:
  11. Super by było. A kiedy tam byliście? Żeby te informacje były świeże :) A jak z knajpkami? Był kiedyś przewodnik w Moim Psie. Było tam coś o Łebie?
  12. [quote name='yuki']Ja byłam parę lat temu w Łebie i ludzi na plaży jest mnóstwo , cała chmara, ale jeśli odejdziesz w stronę wschodu jest naprawde pięknie, możesz nawet przejść się z piesem aż do przylądka Stilo , ja zrobiłam taką wycieczkę , trochę kilosów, ale było super :lol:[/QUOTE] Dzieki za info :) Mam okazję pojechać nad morze :multi: i chciłam zabrać futro zeby pokazać mu morze :lol::eviltong::evil_lol: bo jeszcze chłopaczyna nie widział takiej dużej kałuży i piaskownicy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kwatere mam 5km od Łeby więc spacerki będziemy mieć, oj będziemy. A jak w wejściem na wydmy? Po zdjęciach które widziałam w sieci wyglądają fantastycznie :loveu: Chciałam zabrać tam psa, ale czy można?
  13. Ktoś już był w tym roku? Jak wygląda sytuacja z wejściem z psem na plażę? :cool3: Dużo ludków na plaży?
  14. [quote name='olekg89']Na zloty jeżdżą tak zryte psy ,że Masaj bardziej od nich zryty nie jest na pewno.:cool3:[/QUOTE] A miały być same aniołki :diabloti::evil_lol::siara: [quote name='Unbelievable']dokładnie :diabloti: a szczur mam nadzieję już w tym tygodniu straci jajca :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Gdyby wiedział co go czeka po zlocie to pewnie by sie zapierał wszystkimi łapami zeby nie jechać :evil_lol::evil_lol: Uwalone drzewo robi wrażenie :crazyeye:
  15. Maupa, o dzysis, ile Ty masz tych ED :crazyeye: Nieźle;) Co mnie zastanawia w mojej ED. Otóż zauważyłam że jest luźniejsza. I teraz się zastanawiam, czy to dlatego że uszaty ma mniej futra na szyji po coatminatorowaniu czy schudł (ale to raczej jest mało prawdopodobne bo waży tyle samo co w czasie jak mu ją kupiłam) Jak mu wyregulowałam na początku, była idealna, jak ją założyłam to tak leżała i się nie obracała. A teraz mogę mu kręcić tą obrożą na lewo i prawo :crazyeye: Magia czy cooo :evil_lol::evil_lol: Woza :loveu: Piękna obróżka. Bardzo mi się podobają. [url]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/obroze2-1.jpg[/url] A mi się nie podoba Mutu w tej obróżce :eviltong::eviltong: Zlewa mu się z sierścią :eviltong:
  16. No :roll: Ale jestem pewna że wszystko się wyjaśni.
  17. [quote name='Vectra']Anetta , wiesz co ? kopnę Cię w zad ... byłaś koło mnie i nie dałaś cynka :obrazic: a ten sklep to pewno Sagina .. ;)[/QUOTE] No teraz już wim, jak wczoraj szukałam na mapce skąd wyjechałam na Warszawską zauważyłam że niedaleko jest Twoja wieś :p U mnie nigdy nie wiaddomo gdzie mnie koła poniosą :evil_lol: Zupełny spontan. Jechałam tą Sportową i nie wiedziałam gdzie dojadę :evil_lol: Następnym razem jak będę w okolicy to się odezwę i wpadnę na gruszki :lol::lol::lol: :sabber: Ale wspomniania :loveu: W Contrę to zawsze z bratem grałam :evil_lol: Były emocje, oj były. W Króla Lwa też grałam, u znajomej, ale to już było na kompie więc się nie liczy :evil_lol: Pegasus to było coś!
  18. Bo widzisz Aleksandrze:evil_lol: Masajowy nie nadaje się raczej na takie zloty :shake: A samej to mi głupio. A po drugie miałabym wyrzuty sumienia że go nie zabrałam będąc na takim wyjeździe :p
  19. Fajnie mieliście :cool3::cool3: Myślałam po tym zdjęciu że to golden :lol: a później zobaczyłam że ma krótkie łapki :evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/242d086.jpg[/url] :loveu: Wstawiać, wstawiać. A co z domkiem? Drzewo padło? :evil_lol:
  20. Już wim, wim :evil_lol:
  21. Lenka to z kołem ratunkowym pływa :lol: :evil_lol::evil_lol: O_o CUDO :loveu::loveu: [url]http://i28.tinypic.com/2cmw0vt.jpg[/url] Taniec Łabędzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i32.tinypic.com/s2fzbm.jpg[/url] Prawie jak Amerykański Curl :evil_lol::evil_lol: [url]http://i30.tinypic.com/sg7llf.jpg[/url]
  22. anetta

    czarno-ruda galeria

    Ja nie wiem co ona od nich chce :diabloti: Pies lata? Lata Biega? biega Łapie? łapie No! :diabloti: "Ups, przyłapali mnie" [url]http://img23.imageshack.us/img23/5597/s230709057.jpg[/url] :roflt::roflt:
  23. [url]http://img24.imageshack.us/img24/7778/resizeofpsiaki1151.jpg[/url] Ale ma chodnik! :crazyeye: Takiemu to się powodzi :cool3: [url]http://img43.imageshack.us/img43/9909/resizeofdsc09607.jpg[/url] BARF :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śliczny jest :loveu:
  24. :crazyeye: Brawo :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...