Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Full House, oczywiście :p Agnes, nie drażnij się z nami i wstaw wsio tutaj :evil_lol::eviltong: Ja wszystkie foty z chęcia oglądam. Gratuluję wszystkim wyników :multi:
  2. Jest fantastyczna! :iloveyou: I ucho jej stanęło!
  3. Kolce wielkie jak stodoła :cool1: Trzeba było tyle nie pić :diabloti:
  4. Kogo ja tu widzę [url]http://img196.imageshack.us/img196/5505/resizeofimg1353.jpg[/url] :cool3: :evil_lol: Brawo Asiaczki!
  5. anetta

    bzik

    Fantastyczne foty :loveu::multi: Lot z palisady, wg mnie zaliczony:lol: Serio ;) Ja też bym zapłaciła :p Uwielbiam zdjęcia Łukasza. Widzę że do niego dołączył kolejny świetny fotograf :cool3: A co do robienia fot. To jest tylko dobra wola fotografa że specjalnie przyjechał żeby siedzieć pół dnia (jak nie cały dzień :razz:) przy parkurze i cykać psy gdy nie zawsze jest piękna i słoneczna pogoda :cool1: :diabloti:
  6. Wszystkiego NAJlepszego :loveu::loveu: Prezent szałowy, mniam, mniam :lol: Fajny ten tor. Kiedyś widziałam w TV jak zawody na nim były:multi: Ładnie tam! A Sympa to nie dobra sucz.
  7. Znalzłam takie ogłoszenie [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-UWAGA-UWAGA-ZAGIN-Terrier-Walijski-W0QQAdIdZ135432577]UWAGA! UWAGA! ZAGINĄŁ Terrier Walijski!!! - Zaginione Zwierzaki Znalezione Zwierzaki - Gumtree Warszawa[/url] :niewiem: Trochę dawno to było...
  8. No hej. Niedziela zupełnie nie udana:shake: Miałam się spotkać ze znajomymi i nie wypaliło, a że miałam się z nimi spotkać to nie pojechałam na wystawę :shake: A jak się dowiedziałam to było już za późno żeby jechać na Gwardię :roll: Nie opłacało mi się jechać tam na godzinę czy 1,5 :shake: Ogólnie jest do de :cool1: Mówisz masz. Co prawda nie Uszaty ale równie słodki :eviltong::evil_lol: [img]http://img530.imageshack.us/img530/1056/jez1.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/8510/jez2.jpg[/img] :loveu:
  9. Patron Servive? Faktycznie, pierwszy raz słyszę :cool1: Filmu nie mam, musiałabym iśc do kina, a ja nie lubię ryczeć w kinie :eviltong:
  10. Widziałam tego weimarka :loveu: Fajny szczylek.
  11. No to sobie nadrobiłam zaległości, cos dawno mnie tu nie było :cool1: Już się nie mogę doczekać odpicowanego garbuska :loveu: Fajnie masz z tym centrum szkoleniowym, pod samym nosem ;) Tak w ogóle to gdzieś Ty?
  12. :mdleje: Fantastyczne. "Coś mówiłaś? :cool1:" [url]http://i25.tinypic.com/34pgghx.jpg[/url] Skarpetki :cool2:
  13. [quote name='puchu']Jakie Włochy :mad: Mieszkam w Ursusie! :eviltong:[/QUOTE] No dobrze, juz dobrze, wdech wydech :eviltong: Ooooo, Miroszki :crazyeye:
  14. Bawcie się dobrze :bye:
  15. [quote name='sacred PIRANHA']miał pare tygodni na przejrzenie wszelkich mozliwych stron internetowych o porodach kocich i wszelkich wypadkach/przypadkach itp itd;)[/QUOTE] Się rozumie :p Armagedon :kociak:
  16. [quote name='agaciaaa']Niestety nie :lol: i tak ledwie znaleźliśmy jakikolwiek, bo w pobliżu tej zatoczki gdzie Sara pływała nie było żadnych drzew ;) więc musieliśmy się przejść kawałek żeby znaleźć jakieś patyki :lol:[/QUOTE] Lepszy rydz niż nic :evil_lol: Odpowiednia mina na tabliczkę ostrzegawczą [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz070-4.jpg[/url] :diabloti:
  17. [quote name='BeataG'][B]Anetta[/B], będziesz jutro (a właściwie dzisiaj)? Jeśli tak, to zajrzyj na belgi (ring 9), tym razem wystawiam oba, poznasz mojego najmłodszego. :)[/QUOTE] Niestety, jak widać :shake: A najmłodszgo poznałam w Nowym Dworze :eviltong: Unbelievable, no brawo :krolik:
  18. [quote name='Agnes']to zmienilyscie sklad:evil_lol: bo z justa i betty chwilke rozmawialam, ale stala z nimi (byla) Tinka:roll::lol:[/QUOTE] [quote name='Unbelievable']a jak sobie poszłyśmy od was to spotkałyśmy anetę :evil_lol: i kółko się zamyka :evil_lol:[/QUOTE] :lol::lol: Jakie to proste :lol: A wy sobie gdzieś później poszłyście bo nie było was przy stolikach :evil_lol: Szukałyśmy was.
  19. [quote name='Pysia']No co Ty ;) Ona lekko muska ziemie :evil_lol:[/QUOTE] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_girl_haha.gif[/img][img]http://emoty.blox.pl/resource/flying.gif[/img]
  20. Aaaaaa. Brawo babciu :bigcool: Ten z tyłu jest fantastyczny! [url]http://i28.tinypic.com/jpetjq.jpg[/url] [quote]urodzil sie glowka do przodu, nie oddychal, zimny...dostalam 3 zawaly w tym czasie...ale jakos go wymasowalam, plucka oczyscilam i jest wsio ok[/quote] Skąd wiedziałaś co robić? :razz: Ja ze strachu bym uciekła :roll: :evil_lol:
  21. :lol: Większego badylka nie było?
  22. Gratuluję :klacz: Fajnie Ci wychodzą zdjęcia a co będzie jak już poskromisz bestię?? :cool3::cool3: Strach się bać :evil_lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00735.jpg[/url] A z tyłu jakis drapieżca :multi:
  23. Preczytałam o przesyłce co szła przez Kraków do Cię :evil_lol::evil_lol: Co to za firma kurierska? :evil_lol: Marleja czytałam...tradycyjnie potok łez na koniec ;)
×
×
  • Create New...