Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [img]http://images50.fotosik.pl/180/9da06d47708d7bd6.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/181/5fadcd5a75d7dd3d.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/b7f55b68149e97d6.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/181/04b115500fb3c7ac.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/dec56632b6d82a90.jpg[/img] I tak nam drugi dzień zleciał....:rolleyes:
  2. Już za 50 zł. można było się przejechać na takiej łodzi :evil_lol: W Porcie było kilka stanowisk z tymi motorówkami, dziewczyny krzyczały jedna przez drugą że to u niej są najlepsze i najmocniejsze łodzie :lol::lol: :diabloti: Można było sobie wybrać z trzema lub czterema silnikami :evil_lol: Pełen wypas. Komicznie to wyglądało jak tak konkurowały o klientów i wciskały ulotki. [img]http://images50.fotosik.pl/180/3e66ac06422f0958.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/181/91b93685023742cc.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/176/a16f51b005b9a5cf.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/176/e60b4a463931fa74.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/81baf20dd94032c2.jpg[/img]
  3. A po pływanku trzeba się wysuszyć biegając :evil_lol: [url=http://w382.wrzuta.pl/film/2VLIOliXGOJ/dscf5560]Wrzuta.pl - DSCF5560[/url] [url=http://w207.wrzuta.pl/film/3L52eFzK6Zj/dscf5561]Wrzuta.pl - DSCF5561[/url] To nasza zabawa "Dawaj ogon" hahahahaha Lub mniej aktywna forma, zdjadanie badyla. [img]http://images45.fotosik.pl/181/fefb2292faabf65e.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/181/96e4de9a714dae6d.jpg[/img] Pierwszy nasz zachód :loveu: [img]http://images43.fotosik.pl/180/5a2b2bc60fe2dee6.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/4251edc1af5a3688.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/176/04361b8860d3ffc2.jpg[/img]
  4. Bzikowa, nie było go wtedy z nami. W sumie to on był chyba ze 3 razy na plaży. Było za gorąco żeby go zabierać :shake: Jamnicze, to zapraszam do Łeby :multi::p Agacia, ja również ale cóż począć :p Jak przyjeźdźaliśmy na naszą wioskę to dopiero tam mogłam odpocząć. Ala, Deer, nooo, ale nie było aż tak tragicznie jak wygląda :evil_lol: Mudik, dziękuję. Niestety lepiej nie będzie...:( [img]http://images47.fotosik.pl/181/546e4d73f3f5cf8d.jpg[/img] Nasza wiocha :loveu: Obok naszego domku była zagroda z łaciatymi. Nie musze wspominać jakie mieliśmy swojskie zapachy :loveu: Poczułam od razu jak wysiedliśmy z samochodu po przjeździe na miejsce. Nic nie widziałam bo było bardzo późno a już poczułam :evil_lol: [img]http://images45.fotosik.pl/181/67c1c104f7545b51.jpg[/img] Nad jeziorem [img]http://images44.fotosik.pl/181/ae03b3e4260ad41c.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/180/9ff2a12658c85c3f.jpg[/img] Bulwers :diabloti: że aż pluje! [img]http://images50.fotosik.pl/180/0bdfa179bd5ad1c4.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/176/b6ee2ff3e2ff92dc.jpg[/img] Pierwsze wejścia i wpadnięcia (polecam obejrzeć film nr. III :lol:) do wody. Ach, ten mój pływak olimpijski :loveu::evil_lol::roflt: Wiecie jak tam było płytko? :lol: Mniej więcej do kolana :evil_lol: hahahaahahahaa [url=http://w477.wrzuta.pl/film/5MKLDeP3h8R/dscf5548]Wrzuta.pl - DSCF5548[/url] [url=http://w467.wrzuta.pl/film/0kvffjwVH9g/dscf5549]Wrzuta.pl - DSCF5549[/url] [url=http://w970.wrzuta.pl/film/88wynRB7nmq/dscf5550]Wrzuta.pl - DSCF5550[/url] :lol::lol: [url=http://w662.wrzuta.pl/film/2BcKAMgZqU3/dscf5551]Wrzuta.pl - DSCF5551[/url] "Noo dorze, jak już wpadłem do tej wody to wezmę patyczek" :lol:
  5. Zmoreczko :Rose: [img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/6/6/4/43590109_d.jpg[/img]
  6. Sto laat, stoo laat dla Luny :BIG: Czas zapiernicza że szok :shake: :drink1: :bday: [quote]a maleństwo nie wiem niestety bo pani pojechała na urlop i kocinka opiekuje się córka, z którą nie mam kontaktu - muszę poczekać aż wróci[/quote] No to tylko czekać na wiadomości.
  7. Czekam na więcej wodniaków :multi: [quote name='Betty']wyprana w Perwolu?[/quote] [quote name='Mudik']Anetta, w perwolu nie[/quote] Hmmmm :hmmmm::evil_lol::evil_lol:
  8. Ale super foty :crazyeye: :loveu::loveu::loveu: Brawo Cambel. [SIZE="1"]Chyba po raz pierwszy widzę Gonię na zdjęciach :hmmmm::loveu:[/SIZE]:loveu: :cunao: Wszystkeigo najlepszego :new-bday::tort:
  9. A co będziesz zwiedzać? :cool3::cool3:
  10. Ale fajnie macie :multi: Góry, góry i...góry. Ale zgon [url]http://img193.imageshack.us/img193/4085/sdc13578f.jpg[/url]
  11. No szczęśliwy był, bardzo :jumpie: Co prawda woda nie jest jego żywiołem :eviltong: ale za piłeczką wleciał do niej z impetem. Odszukałam taką płyciznę że nie musiał pływać :p Pierwszy dzień opalania. Te słoneczka to nas troche oszukało :diabloti: niby za chmurkami było a plecy sobie zjarałam :siara: bo nie posmarowałam się (jedynie ramiona). Bo niby po co jak słońca nie ma :diabloti: [img]http://images41.fotosik.pl/176/f50f4cfbaf0b24c1.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/180/cd9e64b522399dc7.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/181/47f4335ed6ece5cc.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/181/cb2ad82e0f96973a.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/4b8a7954b50013a5.jpg[/img]
  12. A co Punie tak mole wyżarły? [SIZE="1"]czyt. brak sierści[/SIZE]:evil_lol: Super są te owady [url]http://i573.photobucket.com/albums/ss171/Punia1/makro/PICT7255.jpg[/url]
  13. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz053-4.jpg[/url] Hhahaha, a mi się to skojarzyło z tym kopcem co jest w Teletubisiach :lol::lol::lol::evil_lol: Aaach, pięknie wyszła :loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz066-5.jpg[/url]
  14. Ozzulec ma fajną rudą koleżankę :loveu: któż to? [SIZE="1"]Nie doczytałam :eviltong:[/SIZE] Jakie miziaste te DA :loveu::loveu:
  15. Ja czytam, o! Koma była z Tobą? :cool3:
  16. :crazyeye: Ło rany! ONek :crazyeye: :( Przykro mi z powodu odejścia Metki i Tali :placz: Bardzo smutne.
  17. :evil_lol::evil_lol: Genialne takie maluszki. Trzymam kciuki za mamusie :kciuki: A jak się miewa najmniejsza kocia istotka?
  18. Nadrobiłam foty, jakoś mi sie uzbierało :lol: [url]http://gi148.photobucket.com/groups/s38/KOZZ7G9LSE/DSC02346.jpg[/url] łaaaaa :mdleje: Oglądając foty z nad morza wróciłam myślami do mojego wyjazdu mmmmmmmmm
  19. O Jeżu, Nówka mamusią! Gratuluje :klacz::klacz: Niech zdrowo rosną :loveu: Mi się podoba IVO :loveu:
  20. Komu rybeczki? :diabloti: [img]http://images43.fotosik.pl/180/5979ff2466133bf9.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/181/9aaedbacd88a9cfe.jpg[/img] Pierwszy dzień za nami :evil_lol:
  21. Bzikowa, nie było żadnych problemów :multi: Pierwszego dnia przechodziliśmy obok ratowników i nic nie mówili. Nie było zakazów. Ludzie chodzili z małymi i większymi piechami. Ale zawsze ktoś się znajdzie komu pies przeszkadza :mad: Ostatniego dnia opalania znalazła się flądra której przeszkadzał Uszaty :roll: :cool1: Nie podobało jej się że pies biega bez smyczy i kagańca. A ja specjalnie chodziłam z nim tam gdzie było w wodzie jak najmniej ludzi. No cóż. [img]http://images41.fotosik.pl/176/bd26c700cc09b64d.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/c4b752db60fc0bd2.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/88f0d73d8776445a.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/176/14f8fdb0b7882144.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/408b4054b5e0a3fb.jpg[/img]
  22. Łeba [img]http://images40.fotosik.pl/176/98c7ecc564f44ee3.jpg[/img] Piesio padł z nadmiaru wrażeń ;) [img]http://images41.fotosik.pl/176/cbbf594f5671b813.jpg[/img] A na wieczornym spacerku było tak. Wieś Żarnowska leży nad jeziorem Łebsko. To jest właśnie te jezioro, wcale nie małe :cool3: [img]http://images37.fotosik.pl/176/2448f5d97b42dad4.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/176/96164e079984a0fb.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/935e5b11372089b3.jpg[/img]
  23. [img]http://images43.fotosik.pl/180/920c9a4e92b76c4d.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/90a2aa2bc07dd956.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/7352b395e466dfd9.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/180/ac6c952b38db07f7.jpg[/img] Faaajna łajba :cool1: Robi rejsy po Bałtyku bo widzieliśmy ją codziennie na morzu. [img]http://images46.fotosik.pl/180/9a2e59afd0475ea7.jpg[/img]
  24. [img]http://images43.fotosik.pl/180/333c9bfde291a240.jpg[/img] Port [img]http://images43.fotosik.pl/180/0351805757d4906e.jpg[/img] Wartownik z jednej z łodzi :razz: Obserwował nas :cool1: [img]http://images37.fotosik.pl/176/0dd5250bf2e504c8.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/176/fe33978ac42e5240med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/181/3c18bf7223834c5c.jpg[/img]
  25. Gremliny są wśród nas :turn-l: [img]http://images49.fotosik.pl/180/17bd09173648f95c.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/7b9592c8a13f5c4e.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/176/5a40fcf855b3bd2f.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/7bc8956c667d2549.jpg[/img] Piesek który przyczepił się do nas i nie chciał odejść :evil_lol: Wyprowadził nas z plaży, miło z jego strony :lol: [img]http://images43.fotosik.pl/180/8987a461d54c6e06.jpg[/img]
×
×
  • Create New...