Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Fajne wczasny w Chojnicach :loveu::loveu: Można wręcz powiedzieć że Sajdi jeździła na byku :evil_lol: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/20-22.jpg[/url] Jak to za chuda?! :crazyeye: Jest idealna :loveu::loveu::loveu:
  2. Obejrzałam wszystkie ważki i motylki :crazyeye: Pieje z zachwytu :loveu::loveu::loveu::loveu: Rewelacja. A te zbliżenia :crazyeye: Baw się dobrze i odpoczywajcie :cool3:
  3. Ojej, ale wiadomości :-(:-(
  4. Ależ dlaczego? :cool3: Bardzo ładne dziewcze z Ciebie :cool3::cool3:
  5. [img]http://images39.fotosik.pl/177/96468ceb6f0021df.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/182/6921a6e29f4d01a1.jpg[/img] [SIZE="1"]Kuniec 3 dnia...[/SIZE]
  6. [img]http://images49.fotosik.pl/181/eac7f3f788a38204.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/181/5ce269e6a30182a7.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/69cdb8ff3ee69fd0.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/181/0efb99acf2197425.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/5887ab72674f7d74.jpg[/img]
  7. "Koleżanki drogie, uważajcie na tego małego łaciatego bo on mi się jakiś podejrzany wydaje" :evil_lol: [img]http://images44.fotosik.pl/181/bfcb5e6e36e5c23b.jpg[/img] Łapanie górnego wiatru hihihihh [img]http://images39.fotosik.pl/177/66123cc8cdfebe8b.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/e6907631f1a859f7.jpg[/img] Wieczorna droga na plażę :mdleje: [img]http://images38.fotosik.pl/177/f04828dce3059317.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/9afb5902a5d86366.jpg[/img]
  8. [img]http://images39.fotosik.pl/177/4fbacb20547b30fc.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/177/cf4c712575543f4b.jpg[/img] [SIZE="1"]Nieskromnie powiem że to są dwa najpiękniejsze portrety jakie udało mi się mu zrobić do tej pory :oops::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE] [img]http://images50.fotosik.pl/181/88da532d8ab2ad54.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/4cf39a974dd604e3.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/181/f669462a5a661918.jpg[/img]
  9. [img]http://images44.fotosik.pl/181/3d02582fd7b41c04.jpg[/img] Hhahaahahha. Pies pasterski :turn-l: [img]http://images47.fotosik.pl/181/9191cc2ec9988986.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/53f132174fc02d3d.jpg[/img] "Pańcia, zobacz, coś dużego tu stoi" :evil_lol::evil_lol: [img]http://images43.fotosik.pl/181/ca07160ed4474ae9.jpg[/img] Chwilę potem krowy ruszyły a Uszaty w nogi :roflt::roflt::roflt: To był super widok. [img]http://images48.fotosik.pl/181/3e72a62fab2d32c3.jpg[/img]
  10. Puchu, patrzył się na patyczka :loveu: którego chwilę potem wyłowił. Słodziak. [img]http://images40.fotosik.pl/176/7c6c6c34c9d930ee.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/c7345ac05b79be6e.jpg[/img] Okolica :loveu::loveu::loveu: [img]http://images41.fotosik.pl/177/638c29aee3f2ff0a.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/181/e56e30c450d19496.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/181/7c2ee1df4b560a8e.jpg[/img]
  11. [img]http://images41.fotosik.pl/177/e3cec760c6949626.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/177/07a3816e84fa33f4.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/176/c094cd968568df5f.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/31d02f1716db6e0c.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/181/c05cbc8bb4514606.jpg[/img]
  12. :turn-l::turn-l: [img]http://images45.fotosik.pl/181/5a2e7fabe328f5f9.jpg[/img] Prawie jak kury na grzędzie :lol::lol: [img]http://images49.fotosik.pl/181/9270ec2113ff5bda.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/176/fa7d7d2a6d896fd7.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/181/7726b7bd1dd175ce.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/177/b3f622b008165d35.jpg[/img]
  13. [img]http://images39.fotosik.pl/177/cf5291aa68efff47.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/177/e337ae6260725e38.jpg[/img] Iiiiiii odlatujemy :evil_lol: [img]http://images40.fotosik.pl/176/738acc7eafe1c624.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/181/0869fe5579e83a68.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/181/1f892dce1c9f84c7.jpg[/img]
  14. Fajnie że foty sie podobają :loveu: A zdenerwował się bo patyk leżał w wodzie a on do niej nie za bardzo chciał wejść :evil_lol: Lecim dalej :p [img]http://images41.fotosik.pl/176/785422bfcad91a71.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/180/8b513246b7faf57b.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/1389e395f0a6fa67.jpg[/img] Nastepnego dnia już śmielej wchodził do wody :multi: [img]http://images47.fotosik.pl/181/f5707c75ac38c4ef.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/177/75595a7b3184b316.jpg[/img]
  15. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jakie foty widziałam :crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu: Niesamowite :mdleje: Ja też tak chce :placz: Czekam na C.d.
  16. :evil_lol: Zawsze coś :evil_lol: Co ten Prezes nawyrabiał :shake: Dobrze że jest ok.
  17. Ale wakacje miałaś :loveu: Super być w takim towarzystwie :loveu: Ta tri kolorka jest zarąbista. Konik cudo :loveu:
  18. :loveu: Super gra światła i cenia, czy jak to się tam zwie :evil_lol: :loveu::loveu:
  19. Rany, ile jamników :crazyeye: :loveu: Obejrzałam wątek od początku. Fajnie że masz możliwość adoptowania takiej ilości psiaków. Gdyby nie Ty, kto wie co by się z nimi teraz działo :( Widać że są szczęśliwe. Mnie zauroczył Harnaś :loveu: Przepiękne konisko:loveu::loveu::loveu:
  20. :loveu::loveu: fantastyczne :loveu: [url]http://img195.imageshack.us/img195/917/img4270c.jpg[/url] :cool2: Buck porwał komuś majty? :evil_lol::evil_lol: Gratki za lokatę!
  21. anetta

    bzik

    Nadrobiłam :loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/Bezik_w_stadzie.jpg[/url] Hhahaha samiec bez jajec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No tak, westy górą [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/sopot%20poza%20zawodami/24.jpg[/url] :lol: Ania, super foty z nowego sprzętu :multi: :loveu: Trochę potrenujesz i będzie gites :cool3::cool3: Gratuluję. Obejrzałam pierwszy film z zawodów i widzę że Bzik już się nie zatrzymuje przed hopką :multi: Portreciki :thumbs:
  22. Jak tak czytam o chodzeniu po sklepach to mam wrażenie że czytam o sobie :evil_lol: Justa, rozumiem że w końcu znalazłaś kostium. Ja chodziłam dwa dni przed wyjazdem, szukałam i szukałam. W ostatnim sklepie w końcu znalazłam odpowiadający mi kostium :mdleje: :loveu: Już miałam wizję że nie będę chodzić na plażę bo nie mam stroju :placz: Swoją droga to jest dyskryminacja z tymi kostiumami :cool1::razz: Piękne zdjęcia z Tobą :loveu: Odpoczywajcie na wakacjach.
  23. Aa dziewczyny jeszcze na obozie, a ja juz myślałam że już po :p Czekamy na was :loveu:
  24. :mdleje: Winnice robią wrażenie :crazyeye: :loveu:
  25. My już wróciliśmy z Łeby. Ludzi multum. Żadnych problemów z wejściem z psem na plażę. Wchodziliśmy trzema wejściami na plażę i na żadnym nie było zakazu :cool3: Co do knajpek, również nie było problemów :multi: W samej Łebie było tyyle turystów że trzeba było uważać żeby ktoś nie nadepnął na psa :roll: Ja się bałam o swojego a co mieli zrobić ludzie którzy tam chodzili z yorkami, shitzakami :evil_lol: lub innymi kurdupelkami :diabloti: [SIZE="1"]Jak ktoś chętny to zapraszam na fotorelację w blożku(cały czas uzupełniana:cool3:)[/SIZE]
×
×
  • Create New...