Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Gratuluję nowego domownika :multi::multi: [url]http://i573.photobucket.com/albums/ss171/Punia1/PSice/PICT5854.jpg[/url] Ta mina mówi wszystko :evil_lol: O fuuuuuu, obrzydlistwo te ostatnie [img]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/img] A ten na oknie to mutant jakiś :evil_lol: Strach wychodzić z domu :evil_lol:
  2. Faktycznie, a już myślałam że hopanie się skończyło :mad: Dziękujemy :loveu: Też mi się podoba na niebieskim tle :) [img]http://img188.imageshack.us/img188/976/dscf5283m.jpg[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/7136/dscf5285.jpg[/IMG] [img]http://img199.imageshack.us/img199/7307/dscf5286m.jpg[/img] [img]http://img40.imageshack.us/img40/2307/dscf5287.jpg[/img] [img]http://img12.imageshack.us/img12/4786/dscf5288.jpg[/img] [url=http://w145.wrzuta.pl/film/9EzV7j71j66/dscf5284][b]FILM[/b][/url]
  3. Budujemy klatę :evil_lol: [img]http://img40.imageshack.us/img40/1243/dscf5275.jpg[/img] Usiadłam i obserwowałam wszystko z góry :diabloti: [img]http://img5.imageshack.us/img5/7734/dscf5276a.jpg[/img] Sznaucerka była przepiękna :loveu: Szczylek jeszcze. [img]http://img5.imageshack.us/img5/4534/dscf5277b.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/6295/dscf5279.jpg[/img] [img]http://img189.imageshack.us/img189/3317/dscf5281i.jpg[/img]
  4. [img]http://img188.imageshack.us/img188/5489/dscf5267.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/8952/dscf5271.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/9646/dscf5272.jpg[/img] [img]http://img12.imageshack.us/img12/1954/dscf5273.jpg[/img] To jest do rodzinki która przechodziła obok nas :evil_lol::evil_lol: [img]http://img5.imageshack.us/img5/8890/dscf5274s.jpg[/img]
  5. [quote name='deer_1987']Ladne te zdjecia Gdzie pracujesz? ja po 3 pracy i szykuje sie na 4[/QUOTE] Dzięki :multi: W firmie przetwarzającej dane osobowe. [quote name='Justa']Nie to są zdjęcia z Fortów Bema Ja już tam nie lubię chodzić.. ludzi się namnożyło [/QUOTE] Ja tam byłam po raz pierwszy od wizyty Asher. Czyli pare lat temu :evil_lol: Zmieniło się tam bardzo :crazyeye: Na plus :multi: A ludzi nie nie było jakoś szczególnie dużo. Miałam wizję tłumów matek z wózkami, latające wszędzie dzieciaki bo ładna pogoda była. Ale jak tam zaszłam to spoko luzik. Jest tam plac zabaw dla dzieciarni więc wszystko tam się pochowało :evil_lol::evil_lol: [quote name='Mudik']Gdzie na Kępie czy Fortach?[/QUOTE] Forty Bema. [quote name='Agnes']kepa wyglada identycznie tez jest taka piekna woda:loveu: tylko zaraz obok ruchliwa ulica, wielkie skrzyzowanie i bloki. Ale jak dobrze stanac to nic nie widac[/QUOTE] Pisałaś o Kępie Potockiej. Przecież ona jest zupełnie inna, chociażby nie ma takich mostków jak na Fortach :hmmmm: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][url]http://img23.imageshack.us/img23/3529/dscf0198lpu.jpg[/url] nie wiem czy i ja tam kiedyś nie byłam :razz: ale wycieczka [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Przypomnij sobie Alu :cool3: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]widoki cudne i masajos uszaty również [/B][/COLOR][/QUOTE] Dziękować! [quote name='Bzikowa']http://img194.imageshack.us/img194/1598/dscf5226x.jpg hihi mam nadzieję, że kaczuszka nadal sobie pływa po stawie o własnych siłach :lol: Bezunio też pała do nich wielką 'miłością' ale na szczęście nie spotykamy ich często... W ogóle to śliczne miejsce na spacerek! Mi już się powoli zaczynają nudzić te nasze łąki... :shake: a wszędzie indziej daleko...[/QUOTE] Tiaaaa, ma reflekt to żyje :evil_lol: Bardzo ładnie zrobili te Forty. Myślałam gdzie by tu z nim iść i FB mi się przypomniały. Bo ile czasu można chodzić w jedno lub dwa miejsca spacerowe :evil_lol::evil_lol: Daleko w sumie nie ma, nie trzeba się tłuc nie widadomo ile autobusami. A tak to przynajmniej jakieś urozmaicenie ;) A dla ciekawostki powiem że słyszałam (chyba w TV) że ma być wypożyczania rowerów wodnych na tych Fortach :cool3: Upał, upał....żar leje się z nieba [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img] Chciałam się lekko opalić na rowerku, takie wiecie 2w1 :evil_lol: No i se zjarałam plery :roll::ekmm: Ważyłam dziś Uszatego. Kluska :evil_lol: waży 13.10 kg ----------------------------------------------------------------------- Tak, tak, pod słońce ;) Ale nie mogłam sobie odmówić tej foty :eviltong: [img]http://img39.imageshack.us/img39/6343/dscf5254.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/6158/dscf5259.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/5096/dscf5263.jpg[/img] [img]http://img5.imageshack.us/img5/3909/dscf5265.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/8060/dscf5266.jpg[/img] Swoją drogą byłam pewna że mam w aparacie b&w, hmmmmm. Muszę zajrzeć do instrukcji :evil_lol:
  6. Trzymam kciuki za tatę. Aby szybko wyzdrowiał! :kciuki: Z taką pracą to bym nie wyrobiła :cool1: Ładniutka ta panorama :loveu: Czemu te foty taki emałe? :eviltong:
  7. Ale żeście się rozgadały :evil_lol: Ze mnie to cykor i panikara żeby iśc na prawko :shake: Kiedyś tata dał mi poprowadzić na parkingu. Jechałam 5km/h i to było dla mnie za szybko :roll::evil_lol::evil_lol:
  8. O kurcze! Całe szczęście nikt nie zginął.
  9. Sesja na mostku :crazyeye::loveu::loveu::loveu: Śliczne. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00376-2.jpg[/url] :loveu:
  10. To w końcu napisałaś pracę?? Nie doczytałam się :eviltong: Pysia, powiedz teściowej że nie podała cen :evil_lol: NO CHYBA ŻE za frico :cool1::multi::multi::evil_lol: Hhhahah, łapka na muchy genialna :roflt: Wygląda jak mini rakieta do tenisa :roflt::roflt: Na serio owad rozpada się na pył? :crazyeye::crazyeye: A Lunie to się chyba nudzi :mad: Żeby zjadać mydło?? Ciekawe czy odbijało jej się bąbelkami :evil_lol: Jak w rysunkowych filmach Disneya :evil_lol:
  11. Piękne, piękne :loveu::loveu: Zadowolone suczydełko :loveu: Poziomek w tym roku to jeszcze nie jadłam :knuje:
  12. :crazyeye::crazyeye: Jezu :crazyeye: Chory człowiek, powinien się leczyć jeżeli twierdzi ze psy są pod dobrą opieką :angryy::angryy::shake: Zęby, a właściwie brak :crazyeye: Nie widziałam czegoś takeigo. A to czym się żywiły :crazyeye: Koszmar.
  13. A to niedobra Kidzia :nono: Matkować jej się zachciało, no :roll: :cool1: Czy już się ktoś przyznał do tego haniebnego czynu wypuszczenia jej na zewnątrz? :evil_lol: [url]http://i41.tinypic.com/sx0gmh.jpg[/url] [url]http://i43.tinypic.com/2z73blg.jpg[/url] Dziwne masz te psy :diabloti:
  14. [url]http://img3.imageshack.us/img3/5331/img0947wps.jpg[/url] Dobre, dobre :evil_lol: "Mamusiuuu, ale ja nie chcę...:ekmm:" Ciekawie na wąteczku :loveu::evil_lol: demony seksu i te sprawy :evil_lol:
  15. :crazyeye: Ta hodoffla to na Bemowie :shake::shake: Szok, biedne zwierzęta. Mam nadzieję że SdZ da im popalić :roll:
  16. Krowy są świetne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Samba w wersji The Dog :crazyeye: :loveu::loveu: Wow. Kojocie, jedna naklejka dla podglądu [img]http://www.kobieta.pl/uploads/tx_mzkobietazdjecia/236_M9nvK0.jpg[/img]
  17. Justa-studentko II roku, wielkie gratulacje :klacz: Wiedziałam że dasz radę :multi::multi::multi: Gdzie pracujesz? Szkolenie 3 min. dobre :evil_lol: Jak ten gość chciała Ci zakosić 10 zł?
  18. Nadrobiłam :mdleje: :loveu::loveu: Dałam radę :evil_lol: Totek w klatce wymiata :evil_lol::evil_lol: Fotorelacja Od-Nowy jest piękna a na końcu wzruszająca :loveu: Fajny ten obóz. Alina i Piotr to zakręceni ludzie do kwadratu :loveu::loveu: Nie będziesz się nudzić :evil_lol: Mati, przy Błoniach są Hotele Studenckie. Ja nocowałam w Żaczku i w Nawojce. Nie mam zastrzeżeń :lol: Ale to było ze 3 i 4 lata temu. [url=http://www.hotelestudenckie.pl/]Hotele Studenckie w Krakowie[/url]
  19. Jezuuuu :crazyeye::crazyeye: :mdleje: ALE! Genialne, po prostu genialne :mdleje: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/Rewa%202009/zmniejszone_DSC_1796.jpg[/url] [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/Rewa%202009/zmniejszone_DSC_1851.jpg[/url] jaka mina :evil_lol: [SIZE="1"]Przypominam o piłce hiiihihihihhihi[/SIZE]
  20. anetta

    bzik

    Hej! Podoba mi się wystawianie na bajgla :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Może powinnaś zacząć go tak pokazywać na wystawach? hahaha Zdjęcia z zawodów zajadwabiste :loveu::loveu: A Bzik to nie dobry pieseczek, po pańci skacze :evil_lol::evil_lol: Dobrze że wszystko zdałaś :klacz: Szkoda tylko tej bezpłatnej weterynarii...
  21. [quote name='jamnicze']Dla mnie to tez były nowości, tzn. na posokowca hanowerskiego polowałam już od jakiegoś czasu aby w końcu go porównać z bawarskim :razz: (anetta, a mi się wydaje,że żadne posokowce nie występują w umaszczeniu pręgowanym :cool1:).[/QUOTE] Kiedyś widziałam w książce hanowera i miał pręgi dlatego tak napisałam ;) Teraz poszukałam w sieci jak to z nimi jest i znalazłam. "Od jasnej do ciemnej czerwieni jeleniej, mocniej lub słabiej pręgowane, z maską lub bez. [...]." [url]http://www.psy.pl/files/(wl2YhKjUcGJc65tVnmyd11htirKSXs2EX6Nxm1uqnJaee2eNZlRc4ZtWn71nnGlsQ7CVVZqDX6BnaU_i0YqGhao)/pl/kotykatalogras/28/130/1/842692517.jpg[/url] [img]http://foto0.m.onet.pl/_m/811ad3ce819bede871f32305d155c8b4,0,1.jpg[/img] Bawcie się dobrze na wakacjach :loveu::loveu:
  22. :crazyeye: Czy tam nie ma innych samochodów tylko tiry?:evil_lol:
  23. [quote]To do mnie czy do Gingerki? [/quote] Oczywiście że do Cię :p
  24. Proszę powiększyć dziecku miskę :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. Hejka. :crazyeye: Ty to talent masz kobieto :crazyeye: :cool3::cool3: Świetnie Ci to wyszło, znaczy się ten Twister. [url]http://www.tom_foto.republika.pl/al/lush/IMG_4615.JPG[/url] Klon Chomika :crazyeye: Łaaadne te zdjęcia :loveu::cool3:
×
×
  • Create New...