-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Uuuu Katarzyno :cool3: Ale sesja. Dobrze że tata w domu :multi: Fach brata super! Oglądam stronkę :cool1:
-
Co Ty robisz tym biednym psom? :diabloti: Na łyso je? :evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ło rany, ale ona jest słodka na tych fotach. Wcześniej tego nie dostrzegłam :diabloti: :evil_lol: Justa :shake::lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ile rudzielców :crazyeye::crazyeye: :lol: Fajnie :cool3::cool3: -
[quote name='Asiaczek']Ha, świat jest taki malutki, prawda?:lol:[/QUOTE] Ojjjj tak, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy ;) Co to jest? [url]http://img338.imageshack.us/img338/6701/resizeofimg1652.jpg[/url] Coursing fantastyczny :crazyeye::loveu::loveu: Ja chyba bym nie umiała robić takich fot w biegu ;) Oprawa wystawy super! Bardzo mi sie podoba. Nawet Księżniczka Sisi była :crazyeye: :evil_lol: Widziałam filmy :evil_lol:
-
Brawo dziewczyny! A foty z gór będą?? :grins:
-
Bosh..:mdleje: ta merlaczka :crazyeye::loveu::loveu::loveu:
-
To jak będzie do poproszę konto na pw :cool1:
-
No tak, w ogóle nie docenił że ma nową odzież :cool1: i się wytarzał :evil_lol::evil_lol:
-
Jaka łysa :lol::lol::lol: :evil_lol: Szkoda słów na MC :crazyeye: Justa, walcz :lol:
-
Ile tych rodziców tam? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Totek jaki znudzony chłopaczyna:lol:
-
:loveu::loveu: Jak w końcu dojechałeś?
-
Brawo i wielkie gratki!!! :klacz::klacz:
-
Ciekawą ma maść. Wygląda jakby był brudny :evil_lol::evil_lol:
-
Bez jakichś szczególnych zmian, na noc dostaje leki uspokajające bo nie da się inaczej :roll: Bzikowa, a tutaj :lol::lol::lol::lol::lol: [img]http://img35.imageshack.us/img35/2748/jez3.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/4830/jez4.jpg[/img] :loveu::lol::loveu: W piątek była taka nawałnica że nie dojechałam metrem do pracy :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Po powrocie do domu dowiedziałam się co się działo na południu Wawy :crazyeye: Stacje zalało. Ulice zalało, jeziora się porobiły:razz: I miałam dzień wolny :evil_lol::multi::evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jaki Martix :lol::lol::lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/DSC_4744_640_x_480.jpg[/url] :roflt::roflt: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Fajne te ostatnie :p Romantycznie :p -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:lol::lol: No to...do napisania :evil_lol::evil_lol: -
Fantastyczny zachód :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Kociaki są rewelacyjne. Ta łiskasowa mniam mniam:loveu::loveu: Kiedyś próbowałam focić pioruny:evil_lol: Ale na chęciach się skończyło :lol: Zanim nacisnęłam spust to pioruna już nie było :krolik:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hej, hej, hej! :loveu: Widziałam Ozzulca i widoczek bez kominów :evil_lol:
- 78403 replies
-
O ja cię :mdleje: Kreon :loveu::loveu: Piękny rysunek, piękny! :loveu::loveu::loveu: Brawo Betty. Eria, fryz super, pasuje Ci :cool3::cool3:
-
Miśka- zwyczajny mieszaniec z niezwyczajnym charakterem MA DOMEK!
anetta replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Troszkę wygląda jak owczarek pikardyjski :cool3: