Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Uuuu Katarzyno :cool3: Ale sesja. Dobrze że tata w domu :multi: Fach brata super! Oglądam stronkę :cool1:
  2. anetta

    czarno-ruda galeria

    Co Ty robisz tym biednym psom? :diabloti: Na łyso je? :evil_lol:
  3. Ło rany, ale ona jest słodka na tych fotach. Wcześniej tego nie dostrzegłam :diabloti: :evil_lol: Justa :shake::lol:
  4. Ile rudzielców :crazyeye::crazyeye: :lol: Fajnie :cool3::cool3:
  5. [quote name='Asiaczek']Ha, świat jest taki malutki, prawda?:lol:[/QUOTE] Ojjjj tak, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy ;) Co to jest? [url]http://img338.imageshack.us/img338/6701/resizeofimg1652.jpg[/url] Coursing fantastyczny :crazyeye::loveu::loveu: Ja chyba bym nie umiała robić takich fot w biegu ;) Oprawa wystawy super! Bardzo mi sie podoba. Nawet Księżniczka Sisi była :crazyeye: :evil_lol: Widziałam filmy :evil_lol:
  6. Brawo dziewczyny! A foty z gór będą?? :grins:
  7. Bosh..:mdleje: ta merlaczka :crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  8. To jak będzie do poproszę konto na pw :cool1:
  9. anetta

    Kto na moda...

    Jestem za Isadorą! :p
  10. anetta

    bzik

    No tak, w ogóle nie docenił że ma nową odzież :cool1: i się wytarzał :evil_lol::evil_lol:
  11. Jaka łysa :lol::lol::lol: :evil_lol: Szkoda słów na MC :crazyeye: Justa, walcz :lol:
  12. Ile tych rodziców tam? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Totek jaki znudzony chłopaczyna:lol:
  13. :loveu::loveu: Jak w końcu dojechałeś?
  14. Stało się i się nie odstanie :cool1: Wstawiaj foty ;)
  15. Brawo i wielkie gratki!!! :klacz::klacz:
  16. Ciekawą ma maść. Wygląda jakby był brudny :evil_lol::evil_lol:
  17. Bez jakichś szczególnych zmian, na noc dostaje leki uspokajające bo nie da się inaczej :roll: Bzikowa, a tutaj :lol::lol::lol::lol::lol: [img]http://img35.imageshack.us/img35/2748/jez3.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/4830/jez4.jpg[/img] :loveu::lol::loveu: W piątek była taka nawałnica że nie dojechałam metrem do pracy :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Po powrocie do domu dowiedziałam się co się działo na południu Wawy :crazyeye: Stacje zalało. Ulice zalało, jeziora się porobiły:razz: I miałam dzień wolny :evil_lol::multi::evil_lol:
  18. Jaki Martix :lol::lol::lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/DSC_4744_640_x_480.jpg[/url] :roflt::roflt:
  19. Fajne te ostatnie :p Romantycznie :p
  20. :lol::lol: No to...do napisania :evil_lol::evil_lol:
  21. Fantastyczny zachód :loveu:
  22. Kociaki są rewelacyjne. Ta łiskasowa mniam mniam:loveu::loveu: Kiedyś próbowałam focić pioruny:evil_lol: Ale na chęciach się skończyło :lol: Zanim nacisnęłam spust to pioruna już nie było :krolik:
  23. Hej, hej, hej! :loveu: Widziałam Ozzulca i widoczek bez kominów :evil_lol:
  24. O ja cię :mdleje: Kreon :loveu::loveu: Piękny rysunek, piękny! :loveu::loveu::loveu: Brawo Betty. Eria, fryz super, pasuje Ci :cool3::cool3:
  25. Troszkę wygląda jak owczarek pikardyjski :cool3:
×
×
  • Create New...