Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Szantina a kiedy nastapi ten, ekhmm :oops: doniosły moment ? :lol: :lol:
  2. Tak wyrosła, ze sie juz do budki nie mieści? :o :o :wink:
  3. Warszawska ekipa melduje sie juz w domu Uroczystość wzruszajaca. Łezka sie w oku kreciła - to delikatnie powiedziane. Te przeciwsloneczne okulary nie zawsze chroniły tylko przed słońcem :( Ale pewnie Rotti sie cieszyła, że mogła sie tam z nami spotkać i ze tyle osób przyszło ja pożegnac Lu tak mi przykro że musieliście tak szybko uciekać :( Myslalam, że se pogadamy :roll: A Poznanscy dogomaniacy to super gościnny i zorganizowany naród :P To wręcz nieprawdopodobne jak sie nami zajeli i rzeczywiście wyjechalismy ok. 16,00 i to bardziej z musu niz z checi :wink: Tuffi jeszcze raz Ci dziekuje - Ty wiesz za co Azir dla Ciebie tez wielki ukłon i za to co robiłas dla Eli i za dzisiejsza gościne. A JoannieP za organizacje i pilotaż równiez sie podziekowania należą Jak równiez dla wszystkich niewymienionych za miłe przyjecie. Człowiek sie po prostu czuł jak w gronie starych przyjaciół, chociaz wszystkich widziałam osobiście pierwszy raz w zyciu
  4. Z jakies pół roku temu, umówiłam się Elą, że kiedy będę miała urlop to do niej pojadę :( Miałysmy jechac razem do Stobnicy. :( Ja ze swojej obietnicy sie wywiążę. Mam urlop i jutro jadę........... do niej Szkoda, że Eli nie pozwolono również się z obietnicy wywiązac :( Szczęsliwa Ela Rotti i jej dwaj NIEROZŁĄCZNI przyjaciele TAKĄ JĄ BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ
  5. Z jakies pół roku temu, umówiłam się Elą, że kiedy będę miała urlop do do niej pojadę :( Miałysmy jechac razem do Stobnicy. :( Ja ze swojej obietnicy sie wywiążę. Mam urlop i jutro jadę........... do niej Szkoda, że Eli nie pozwolono również się z obietnicy wywiązac :( Szczęsliwa Ela Rotti i jej dwaj NIEROZŁĄCZNI przyjaciele TAKĄ JĄ BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ
  6. :lol: :lol: :lol: :lol: Ale brudas :-? I może jeszcze w takim stanie wam do łózka włazi :roll: :wink:
  7. Kati nie przepraszaj żartowałam (jak zawsze :wink: ) I ciesze sie że jej buda odpowiada :lol: i że Marek bedzie mial chociaz w nocy wolna głowę :roll: A misia nie dusi, tylko mu nosa odgryza :o Aaaaaaaa i bym zapomniala :lol: jej siostra bliźniaczka tez ma tendencje do tachania butow :lol: P. Stasia mówiła, że tamta mala tez buty kradnie
  8. Kora :cry: brak mi słów :( Wspólczuje :cry: ale ona teraz nie cierpi, nic jej nie boli, tylko biega z innymi psiakami po lakach za Teczowym Mostem :cry:
  9. No ja sobie wypraszam :roll: Podobno sa zdjęcia Dorki w nowej budce a ich tu jeszcze nie ma :roll: Myslalam, że jak wróce to se popatrze :( :wink:
  10. Co po nas będzie, kiedy czas Zamieni wszystko w sen... Dalekie jutro, które w nas Już dzisiaj brzmi jak tren Tren... Kto to wie Kto to wiedzieć chce? Słowa i kamienie Starte na pył Przemielone w kurz i piach Myśli i marzenia Tego, kto był W zapomnianych dawno dniach Czy pozostanie choćby ślad Gdy tamten przyjdzie dzień Antyczny wers uwagi wart Lub piramidy cień Cień... Kto to wie Kto to wiedzieć chce? Słowa i kamienie... A kiedy wreszcie skończy się Ewolucyjna gra Czy się zachowa po nas gdzieś W bursztynie choćby łza Łza... Kto to wie Kto to wiedzieć chce? Słowa i kamienie... Budka Suflera „Słowa i kamienie „
  11. Carry też to mam. :cry: Jestem, ale mnie nie ma :( Pracuję, ale nie pracuję. :( Wszystko co robie, robie bezmyslnie, automatycznie, jak robot :( A łzy płyną...... :( same...... :( bezwiednie Brak nad nimi kontroli :( Brak kontroli nad sobą :(
  12. Bila nikt się nie cieszy :cry: :cry:
  13. Kto chce żyć długo, musi mieć dobry żołądek i złe serce. - BERNARD FONTENELLE ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
  14. Kiedys sie spotkamy jeszcze raz :cry: :cry: :cry: ['] ['] ['] [']
  15. No spokojna,jest ale silna bestyja :lol: :lol: Kati a ona urosła, czy ja zwidy mam? :roll:
  16. :lol: :lol: To może nic sie nie dzieje, tylko tobie się wydaje ,że sie cos dzieje :lol: :lol: :o :o :o tylko mnie nie mów , że ona tego buta sama wyciagnęła :o :o Saba to troche wilkiem, spode łba patrzy :roll:
  17. Kati jeżeli to dopiero jeden dzień nie chce jeśc to ja bym nie panikowała, szczególnie dzisiaj kiedy sie nagle gorąco zrobiło. Jeśli jednak brak apetytu bedzie sie zbytnio przeciągał to wtedy niestety do weta :-?
  18. :multi: zamówilam budke dla Dorki Jutro odbieram :multi: Wzięłam rozmiar 3 :roll: Na razie bedzie ciut za duża, to ją trzeba bedzie jakims kocykiem wypchac żeby zmniejszyc powierzchnie, ale przynajmniej na dłużej starczy :wink: :lol: :lol:
  19. Ja bym sie tak nia nie przejmował Ta Pani i tak jest na wymówieniu 8) Z poważaniem Szef Bili :gent: Nie łupi w Motas, ale łupi Twoją premię :evil_lol:
  20. No jasne, ze przesyłamy i energie i pozdrowienia :bigok: Tylko nie zawsze głosno :wink:
  21. Tilia ]TUTAJ masz więcej zdjęć z Rachowa, nie pamiętam, ale mnie się wydaje. ze tam jest mama szczeniaków, przy jakims człowieku, to se proporcje zobaczysz :lol: I wcale Ty Ci się nie dziwie, ja tez mam kłopoty z wyobrażeniem sobie wymiarów :roll:
  22. Tilia Tu masz linka, http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=14678&start=0 tam jest też zdjęcie mamy :lol: Mama jest średniakiem :D I szybka decyzja potrzebna bo w sobote jedziemy po czarnego stforka to i chętnie przywieziemy kremowego :wink:
  23. Malawaszka Dorka jak była u mnie tez piszczała i w dzień jak sama na chwilke zostawala i w nocy. Głaskalam, dalam mleka i szlam do łozka, ale nic to nie dało, dopiero sie uspokoiła, jak se wykombinowala, że może spac ze mną, podejrzewam że i tak jest u Kati :lol: Ona potrzebuje sie przytulic i czuć czyjąś bliskośc :wink:
×
×
  • Create New...