-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
U mnie TAKA zabawa jest super atrakcją dla psiura. Aleeee ... wręcz UWIELBIA taka zabawę. :hand: A moja nie lubi takiej zabawy :roll: Znaczy, szuka jak diabli, ale ona się biedna.......... strasznie denerwuje jak mnie z oczu staci :o czasami to nie mam się szans schowac, bo jak wyczai, ze ja cos kombinuje, to w sekunde jest przy mnie :lol: Ona mnie normalnie pilnuje :roll: ale chyba wiem dlaczego tak jest :)
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jeśli Klient zażyczy sobie dodatkowych ... 'wrażeń' to ? :roll: Ale cuś mi się wydaje, że w 'kłuciu' nie dorównacie 'skorpionkowi' :roll:: To jak przyjdzie KLIENT chetny na kłucie :roll: to go do Ciebie odesle :o A jak będzie Pani? To wtedy :o SUPEREXTRA PREMIĘ mamy, mówiąc baaaaaaaaaardzo skromnie, :oops: :wink: jak w banku. Do równego podziału - oczywiście. :lol: :hand: :hmmmm: klientce każesz pracowac i jeszcze podwójną forse od niej skasujesz? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Nie szkodzi, widzialas kiedys nie zeswirowanego DoGoManiaka? :crazyeye: Samba ześwirowanego widziałam, :o ale podwójnie zeswirowany? :o -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
no własnie dlatego sie pytałam, czy się nie boisz że Ci jeden duzy sucz zniknie, moja moze by wtedy tak dużej dziewczynce nie podskakiwała :evilbat: Jasne :angel: :angel: :angel: -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
a Ty chcesz, żeby Ci ktos jednego sucza ukradł ? :niewiem: a szczeniora nie wezmę :( bo ja chcę psa dla siebie a nie na kolacje dla Saby :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
a potem 'wmawia' skromnemu skorpionkowi, że ... Ależ ja napisałem :oops: :roll: że ... I KTO jest 'tym' ? ... :wink: :lol: :roll: Tak, tak :roll: i tak wszyscy wiedzą, o co Ci chodziło :lol: :wink: My mamy kłuć facetów??? :o Może byc 'pod', może być 'na górze' :oops: 'Klient nasz Pan' :roll: A jak będzie Pani? :roll: chyba greczynkę 8) Samba wierszyk sliczny, tylko cos mi z niego rozdwojeniem jaźni zalatuje :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :roll: Przeca ... :roll: Proszę mnie tu nic nie wkładac w usta :hmmmm: to była twoja propozycja, świntuchu :roll: Ale głos oddany na samego siebie jest nieważny 8) O image to Ty się nie martw. :roll: Wiecej klientów mamy mieć a nie klientek – chyba że na kobity chcesz pluc? :o :o :o :o :o To chyba odwrotnie jest? :o :o :o Prezes pod pantoflem? :hmmmm: Jako kobiety to może bysmy się zgodziły, jako feministki NEVER 8) Cos Ty, :on same dyrektory, a kto będzie pracował? :niewiem: Hasło :lol: a proszę bardzo Skorpion słodko Cię opluje Wodnik ładnie wymasuje A ......... wytrymuje Samba, kurcze jaki jest Twój znak zodiaku ? :roll: -
:o a co to innego znaczy? możesz napisac? A ja se zadzwonie do tego chirurga, mam tam telefon. Ja tam robiłam suńce ząbki i tam własnie była usypiana po raz pierwszy i jedyny. Dopytam go o ten szef, bo bym wolała żeby nie była szyta "na okretkę" przy szwie kosmetycznym nie wystają żadne nitki (nie powinny) więc nie ma za co łapac ząbkami :wink:
-
Wytłumacz może, o co chodzi, bo nie rozumiem? mnie chodzi o to, czy w trakcie operacji jest drugi lekarz, który czynnie nie uczestniczy w "grzebaniu w polu operacyjnym" ale tylko monitoruje stan psa w czasie zabiegu. Taki powiedzmy "anestezjolog"
-
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
Korona czemu mi to robisz ? :bigcry: :bigcry: Ja kcem takiego "maluszka" :puppydog: -
Zadzwonię do vetserwisu A ten Twój chirurg to nie jest przypadkiem z tej kliniki w Al. Niepodległości? I czy jemu asystuje jakis inny lekarz tzw. brudny? Co do wybudzenia to ja się juz pytałam, czy podaje wybudzacze. Powiedziała, że to zalezy od tego jak pies oddycha, ale raczej daje mu się wybudzic samemu. Ja ją juz znieczulałam i oddano mi ją "na łapach" ja się wtedy czuje bezpieczniejsza, niż z psem, który tylko głowe podnosi, bo to jeszcze taki etap, że zawsze coś może się stać, tym bardziej, że to duża psica u małych to podobno jest mniejsza szansa na komplikacje Poza tym jak ja ją do samochodu wsadzę i potem wyjmę? Nie dość, że 60 kg to jeszcze my mamy bardzo głupi samochód, niby duży, ale ma tylko drzwi z przodu a to przy takich gabarytach i sporej ranie brzucha to już się problem robi, do rozwiązania oczywiście bo jakiś inny samochód można pozyczyć, albo kogos poprosić coby podjechał swoim
-
:niewiem: ale tak to jest jak człowiek zaczyna drązyć to juz nic nie wie. :roll: szukam weta do sterylki gwiazdy, wszystkie kontakty mam "z polecenia" Tylko jak się człowiek dopytuje to się okazuje, że jeden wyda mi psa, jak tylko ten głowe podniesie, nie czekając na pełniejsze wybudzenie (a weź targaj 60 kg :roll: ) I msze jechac do Legionowa :roll: Ta znowu odda mi psa "na łapach", ale stosuje "najbezpieczniejszą narkozę" tylko nie wiadomo o co chodzi z tym "bezpieczeństwem" :roll: Tu mam lecznice 2 ulice dalej :roll: Chirurdzy w obu przypadkach są dobrzy, stosują szef kosmetyczny i nie mają na swoim kącie dużej ilości cięzkich powikłań ( bo że takie się moga zdarzyć to ja wiem ) I bądź tu mądry :-?
-
Flaire ja jej zadałam konkretne pytanie "czy stosuje narkozę wziewną, czy dozylną?" Jej odpowiedź brzmiała "dożylną, ale najbezpieczniejszą" Ja : "to znaczy?" Ona "stosuje ludzkie leki" To jak to rozumiesz? :roll:
-
Flaire własnie mnie wetka dzisiaj powiedziała, że ona stosuje bezpieczną narkoze, bo ................ stosuje ludzkie leki :roll: To mi takie dziwne wnioski same do łba przyszły :niewiem:
-
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
małe dogi to będą, :lol: później :lol: jak się urodzą, :lol: teraz to sa "fasolki" :lol: -
własnie sie dowiedziałam, że ludzkie leki stosowane przy psiej narkozie sa bezpieczniejsze dla psa od tych specjalnie produkowanych dla psów czy słyszeliście takie opinie i czy to prawda ? :roll: Ludzki i psi organizm jest jednak troszke inny,a tak poza tym to jak oni produkuja te "psie" leki że sa gorsze i mało bezpieczne dla naszych psów :o
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o a to ja taka starszna jestem? :o zreszta ja mam koic te, :oops: no.... :oops: ekhm...... :oops: ...... członki :oops: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o no wiesz !? :o :oops: To masz jakiś dziwny kalkulator :niewiem: mnie z tej Twojej kalkulacji to wynika, ze wszyscy bedziem zasuwac po równo i nie bedzie czasu na prezesowanie :roll: Ja proponuje Spółke Jawna z równym przydziałem głosów dla wszyskich członków :fadein: Demokracje mamy, a co 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o jak to pobudza? :o znaczy ty ich jadem a oni spitają ? :o : Pika :bigok: Właśnie znalazłaś sposób na 'zrobienie kasy' :lol: :roll: Skoro jest terapia związana z użadleniami pszczół to :roll: ... pewnie i 'skorpionkowa' terapia znajdzie chętnych Takich z chorobami narzadu ruchu? :lol: Sądzisz, że ktos by się Ciebie wystraszył ? :hmmmm: To jest równo ? :o Równo to będzie jak ja będę Prezesem, :roll: bo jak pewnie zauważyłeś NIE ZNALAZŁES dla mnie żadnego zajecia :roll: Ty żadlisz, Samba wyczesuje, a ja co? :niewiem: Tylko Prezesura mi została 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o jak to pobudza? :o znaczy ty ich jadem a oni spitają ? :o :wink: Po warszawsku to ja tyz znam :roll: a łócki :niewiem: myslałam, że Ty mnie powiesz :roll: Reeety ... :o A CO robisz - gobelin ? :hmmmm: Pewnie skarpety na zime albo inszy sweter :roll: Samba chcesz troche wełenki z mojego sucza? :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
a co z tym...... no...... skorpionim jadem? :roll: uważasz, że tyz jest milusi? :roll: :hmmmm: :wink: Preferujesz styl pływania 'warszawski'? :roll: :wink: :hand: a jaki inny? :roll: łócki? :o :wink: Samba moja sie lnieje wsciekle, czym goręcej bym jej więcej kłaków wyłazi. to lato mamy :roll: porabane w tym roku to i psim włosom się tyz porabało kiedy maja wypadac :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Bila, ja gdzies mam takie „złote mysli” komentatorów w domu, spróbuje znaleźc i wam mailami powysyłac :lol: A co do sportowego zacięcia psów – to moja może wystąpic w konkurencji „holowanie pańci do brzegu” :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Tylko jakie? :hmmmm: judo, zapasy? :lol: Kiedyś poważnie myślałam o „uciagach” , ale od momentu jak gwiazda ma problem ze ścięgnem w tylnej łapie, to mi te gupoty przeszły :roll: Tak, że pozostałysmy przy pływaniu w stylu - „pieskiem” :lol: -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
Korona trzymam kciuki za małe dożki :kciuki: Super by było :angel: I następna okazja do oblewania kolejnych narodzin :wink: