Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. się mnie bardzo podoba :angel: tylko czy ja nie dziecinnieje ? :hmmmm: :oops: Bajkowe letnie noce nam sie marzą :oops: :roll: Cześć Pagajka :D
  2. :o przeca nie poezja :o ale troche fantastyki z magią nie zaszkodzi :oops: :roll:
  3. No masz :o teraz to mnie dopiero wystraszył :o to nie skrajności, to proza życia :roll: A tajemne sztuki nocy to już nie? :oops:
  4. Ja by się na Twoim miejscu troszku bała :roll: Nie wiadomo dlaczego my tom Lune lubim :evilbat: To trza się 'bać'? :o "Mysteriów, pląsów Bo nie wiadomo co to za Mysteria odprawiamy 8) Bo potem wyjść mogą Co dasz ? :o Krople krwi? :cooldevi: też Cie słońce parzy ? :o A rodowód swojej psicy to ja w ogóle gdzieś zgubiłam :niewiem: :wink:
  5. Ja by się na Twoim miejscu troszku bała :roll: Nie wiadomo dlaczego my tom Lune lubim :evilbat: :niewiem: chwilowo się dopiero zamiotłam do kupy :roll: i jeszcze nie poskładałam :roll:
  6. Samba rozwaliłaś mnie tym zdjęciem :lol: :lol: :lol:
  7. Mała Cavanka słodka :iloveyou: Noz kuna wlasnie sie dziwie po kim ona to ma... :hmmmm: Po tatusiu? :hmmmm:
  8. :o :o mój dzidek był Gruzinem, ale nie słyszałam, zeby w górach zbójował :o rany, :o jak tak jest to wy macie przerąbane :scared: a pisownie poprawiłam :wink: no to, to na pewno nie po mnie :lol:
  9. :o oo to masz Alfe i Omege w domu 8) :lol: I poliglotkę ze znajmomością geografii :roll: Przeca jest twarda,jak rozrabia z chorą usztywniona łapą :lol: Kati, a ona się do tego opatrunku nie dobiera? :fadein:
  10. No oszukała mnie, normalnie oszukała :roll: :wink: :niewiem: ale podobno dzieci w chrzesnych sie wradzają :evilbat: I nie chciej,żebym Ci napisała co moja Saba "przeczytała", czym dzwoniła i co zjadła :lol:
  11. Nooo i to by się doskonale zgadzało, ona mi od razu na takiego małego koffanego drania wyglądała :wink: :lol: No tak, :roll: a według mnie miała byc i mała i spokojna :roll: Bo to, że kochana to oczywiste było :lol: :wink:
  12. ja mojemu kochanem labikowi na czas wyjazdu zostawiłam komórkę....dobrze Ci radzę zrób tak samo :D :D :D :o :o i co dzwonił do Ciebie? czy sam odbierał, jak Ty dzwoniłas ? :o :o
  13. ale ja mówię o pieczywie razowym a nie białym :niewiem:
  14. Słuchajcie, a jak to jest z tą narkozą? Dla jakich psóe jaka jest lepsza, bo malawaszce powiedział, że dla Lunki lepsza bedzie dożylna, znowu słyszałam że lepsza jest wziewna. To ło co ty chodzi? :niewiem:
  15. Arka tu nie chodzi o białe pieczywo, ale to tzw razowe wszelkiej maści. Teraz Ci lezy? :D
  16. Tak jak obiecałam Daję dwa zdjęcia. Dwa psy prowadzone jednocześnie. Oba bez kolczatek
  17. dog niemiecki i dla towarzystwa jakis kundelek w potrzebie :D
  18. a na do widzenia zrób mamusi wydruk z tego tematu, niech wie, co ludzie o niej myślą :wink:
  19. jeśli warczy na ludzi wszystko jedno w jakiej sytuacji to nie jest karny i MUSISZ go zacząć wychowywac :roll: Mirela Twoim problemem, nie jest rysa pazurem na skórzanej kanapie, alre właśnie to warczenie Ja nie wiem jak to jest? :niewiem: moja rozpuszczona i rozpieszczona suka na ludzi nie waraczy :niewiem: przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać od tej drobnej złosliwości :evilbat:
  20. Mirela - jesli Twój pies warczy na innych członków rodziny TO WY MACIE z nim problem :roll: I gdzies jednak był popełniony bład wychowawczy :roll: Pies się może obcej osoby, czy kogoś z rodziny, kto z wami nie mieszka nie posłuchać, ale nie ma prawa warczeć i to, że to robi to jest wasz bład wychowawczy :roll: Dzisiaj warknie, jutro ugryzie :-?
  21. Taysha, ja krótko gadam jak mnie szlag trafi :wink: Panna nie chce z nami rozmawiać, tylko, że nas nie zna i nie wie, że my tu się przyjaźnimy, nawet pomimo różnicy zdań :roll: a czasmi lubimy się pośmiac i przekazywac sobie informacje żartem Mokka – ten wywód był kompletnie nie na temat. Pytanie było, „jak oduczyć psa wchodzenia na kanapę?” a nie „czy jak pies na nas warczy to jest to niebezpieczne?”, czy cos w tym stylu :roll:
  22. :o :o :o Akuratnie to nie jest mój pierwszy pies, ale fakt pierwszy tak rudny przypadek . Mam paredziesiąt lat i w moim domu ZAWSZE były psy A jeśli pies na was warczy, to gdzies, kiedys popełniliście bład i to nie koniecznie musi być związane ze spaniem/nie spaniem na kanapach Ja tez mam bardzo dominującą sukę, wręcz w typie „bully” i ona na mnie nie warczy :niewiem: Poza tym moi znajomi tez mieli psy, wychowane lepiej lub gorzej Widziałam świetnie wyszkolone psy, które spały z właścicielami w łózkach i kompletnie nieokrzesane, olewające włascicieli, które do łózka wstep miały zabroniony Poza tym, nikt się nie przekomarza, ale każdy wyraża swoja opinię na dany temat Forum jest po to aby wymieniać myśli, a nie każdemu przytakiwać. :o
  23. Oj, są wieksze błedy, :wink: bo jeśli uważasz, że robiąc inne błędy wychowawcze tylko zabronisz psu spania w łózku to na pewno go nie wychowasz. :wink: Moja jest kawał cholery, była bardzo agresywna do innych psów, ale teraz jest dużo lepiej, sucz się uspokoił, bo ją opanowałam i nauczyłam dobrych manier. Ale pomimo tego pies i spała i spi w moim łózku (czytaj ze mną) i poleguje na kanapach i fotelach i to nie miało żadnego wpływu na proces jej wychowania :wink: a pies spi ze mna bo ja to lubie :lol: i tyle :lol: Poza tym, ktos już napisał. Mieszkanie jak i stojace meble sa dla mnie i rodziny a pies to tez członek rodziny. I dobieram meble tak, żeby nie musieć patrzeć na ich porysowane części Mnie sucz tez zeżarła kanapę, kupilam nową, ale z normalna tapicerką, kanape dodatkowo zabezpieczam kocem przed kłakami :wink:
  24. No mówią, że od włosów temperament zalezy :niewiem: ja tam włosów nie farbuje :roll:
×
×
  • Create New...