-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='asher'] Raz nie dodałam mąki, na szczęście w porę sobie o tym przypomniałam, wyjęłam ciasto z piekarnika, wlałam z powrotem do miski i wymieszałam z mąką. Niestety jak się po upieczeniu okazało i tak dodałam o połowe za mało :lol: Ciasto było pyszne, ale trzeba je było jeśc łyżką 8) A dawno, fawno temu upiekłam murzynka bodajże bez żółtek. Wyszedł twardy jak kamień. Akurat odwiedził mnie głodny kolega i się skusił. Po kilku bezowocnych pórbach ukrojenia sobie ciasta poprosił o młotek i waląc tym mlotkiem w nóż odłupywał kawałek po kawałku, następnie brał odłupane kawałki go gęby, rozmaczał w gębie ciepłą herbatą i dopiero po rzetelnym namoczeniu połykał :lol:[/quote] :o [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minki/rofl.gif[/img][img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Laughing/rofl2.gif[/img]
-
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA']I tak kaganiec to nadal dopust Bozy, do tego drastycznie powodujący paraliz łapek :-?[/quote] A widziałam widziałam :lol: Saba wyglądała jak siedem nieszczęść tego świata i patrzyła z wyrzutem na Pikę, dlaczego jej to uczyniła :lol: [size=2]a to wszystko było w razie ewentualnego ataku na Leona [/size][/quote] No a jak zdjęłam to był zupelnie inny pies.... znaczy suka :lol: Asher, ona traci wszelka energie :( nic nie chce robić :( Takie ciele się robi :( Do tego stopnia, że w kagańcu moge jej spokojnie odpiąc smycz a ona bedzie grzecznie szła za mna :o No wygląda jakby przeszła kurs na "PT11" :o [b]Asher[/b] jedziemy do Czech po kagańce? :o
- 78403 replies
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
PIKA replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
za 10 :drinking: :drinking: -
[quote name='Camara'][quote name='HankaRupczewska'] [img]http://img206.imageshack.us/img206/3652/a177wk.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/2125/a188wh.jpg[/img][size=3][/size][/quote] Hania ma patent na samowyprowadzanie się psów :o a drzwi od domu które zamyka ?[/quote] I nikt się nie może przyczepić, ze psy samopas bez smyczy latają :lol: Baby dajcie spokój z tym żarciem :evil:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Bila'] Pika se jeździ do Łodzi giglać dogi i nawet nie szrajbnie tu słóweczka.[/quote] No co :oops: Sama ze soba mam tu gadać? :roll: [quote name='Samba'][quote name='zachraniarka']Oj chyba przesadziłam z rozjasnianiem, bo Huguś wygląda jak śnieżynka :lol:[/quote] Oj, zbladł tylko nieco :D[/quote] nie opalony :lol: -
Asher a u mnie to nie pomoglo :-? I tak kaganiec to nadal dopust Bozy, do tego drastycznie powodujący paraliz łapek :-?
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] Punkt zbiorczy mamy koło mućki :lol:[/quote] A co bedzie jak Mućka zostanie w oborze? :lol:
-
Draczyn no pasuje :lol: [quote name='asher']Kuźwa, znowu pomyliłam topik :roll: :oops:[/quote] :o Ty się zacznij wcześniej klaść.... albo później wstawać :roll:
-
[quote name='Patka']"hanibal [b]recter"[/b] :o ...[/quote] Oj Patka :roflt: :roflt: :roflt: jaki [i]recter [/i] :roflt: :roflt: :roflt: Mnie to się z odbytem kojarzy :lol: :lol: To tak z łaciny :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
- 78403 replies
-
[quote name='asher']Haha, bo my z Ka-ką w[b] takim fajnym miejscu mieszkamy[/b] :fadein: Ale ja mam do koni i mućki bliżej 8) :lol:[/quote] No mówiłam zadoopie :lol:
-
[quote name='Draczyn'][img]http://misieniek.republika.pl/psy/085.gif[/img][/quote] Draczyn a co to? :lol: Pokazowa nauka komendy "do mnie" ? :lol:
-
[quote name='Vectra'] ALE TO BEDZIE TRWALO LADNYCH PARE LAT ZANIM WYGASNA KUNDLE WIEC SZUKAM ROZWIAZANIA NA DZIS CALY CZAS O TYM MOWIE!!!!!!! TO TAK TRUDNO ZROZUMIEC??? :evil: :evil:[/quote] rany kobieto :o spokojnie :roll: Takich spraw nie da się załatwić z dnia na dzień :o Nawet jakby juz od dziś wprowadzić zezwolenia dla włascicieli to tez musialoby by potrwac A pomysl co by się stało z psami, ktorych wlaściciele nie mogliby by, albo nie byli w stanie np z przyzyn finasowych takiego zezwolenia uzyskać Drzewo w lesie, schronisko, albo szpryca :( Juz to przerabialismy w tym roku, przy okazji głosowania nad wejściem nowej ustawy, ktora miala takie zezwolenia wprowadzać Znajdź i przeczytaj czemu Kwasek zawetowal ustawę, w jego uzasadnieniu jest wszystko napisane i to " z głową" Stworzenie nowych przepisów prawnych " z sensem" tez nie trwa krótko, proces legislacyjny równiez, więc nic od razu, praca nad zmianą psychiki psów poprzez odpowiedni dobór rodziców na to tez jest potrzebny czas, więc wszystko to praca na miesiące i lata. :roll: Masz jakies propozycje z własnej strony, i dobrze, ale wskaż mi co z tego mozna zacząc robic, czy wprowadzic juz od jutra ? :roll:
-
[quote name='asher']E tam wetło :roll: Pewnie śpi.[/quote] to coś się wczoraj wczesnie połozyła :roll:
-
[quote name='Dag'] [ I Chrum schudla prawie 4 kg w niecale 2 miesiace :evilbat:[/quote] a to ona tylko frisbee jada ? :o
-
[quote name='Vectra']Tysiac psow???? ciekwe bo w blokowisku gdzie mieszkaja moi rodzice jest [b]30 psow w jednej klatce[/b] ...klatek w bloku jest 10 wiec juz jest 300 a blokow jest 6 wiec ??????a to malenkie osiedle na mokotowie!!!!!!! raptem 2 ulice a w tym moze z 10 psow rasowych reszta to mini bojowce lapiace za nogi dwa AST prowadzane na smyczy i kilka duzych bydlat nieznanego pochodzenia raszej onkowate niz bullowate[/quote] a z tych 30 psów moze powłac do zycia ok 150 szczeniaków przy jednej cieczce z czego część trafi do schroniska, częśc trafi do ludzi którzy będą je katowac, a reszta latac i łapać za nogawki Vectra czy ty naprawdę nie rozumiesz o czym mówi A(leksand)ra&Ar(i)a i inni ??? Ciagle się powtarzasz, że czegoś nie chcesz, ale jak na razie konstruktywnejk propozycji od Ciebie nie uslyszalam I nie pisz posta po poście bo to i wbrew regulaminowi i temat się staje nieczytelny po na 15 postów na stronie połowa jest Twoja Jak chcesz coś dopisac to jest taki przycisk [img]http://www.dogomania.pl/modules/PNphpBB2/templates/PNTheme/images/lang_polish/icon_edit.gif[/img] więc z niego korzystaj
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] to Ozzy sie r**** :evilbat:[/quote] Co Ozzi robi, bo mi żadne brzydkie słowo na "r" nie pasuje ? :-?[/quote] :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kurde znowu cenzura PIKA :wink: r y j e czyli wpycha :wink:[/quote] No albo r y j e, alkbo wpycha :o [quote name='HankaRupczewska'] Hahaha - Pika , BILOBIL ! Zainwestuj w Bilobil :lol:[/quote] To niech pisze jak człowiek, ze sie r y j e m wpycha :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] to Ozzy sie r**** :evilbat:[/quote] Co Ozzi robi, bo mi żadne brzydkie słowo na "r" nie pasuje ? :-?
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska'] :o :o :o :question: :question: :question: A ja myślałam, że będzie odwrotnie :lol: Chyba, że myślisz o swojej teczce z którą np chodzisz do pracy... Albo co gorsza takiej wspomnieniowej, ze szkoły, pełnej starych kanapek, pokruszonych hesrbatników petitów burych i rozlanej polo cocty ?[/quote] ależ nie, ja mam na myśli Teczkę Wspomnień i Uczynków 8) a do szkoły to ja chodziłam z tornistrem :-? a strae kanapki miały swoje miesjce za łóżkiem - dopóki mama nie znalazła :P wówczas to dowiedziałam się o głodujących dzieciach w Etopii :-?[/quote] :o To może my siostry ?? Bo czytam to jak swoje :o[/quote] ja tez :o [b]Maga [/b]a czemu beznadziejne? :o
-
No Lazy postralaś sie :D , ale tak tylko troszke :-? Wiecej fot :evilbat:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszunia [img]http://manu.dogomania.pl/emot/witamy.gif[/img] [quote name='malawaszka o 18,45'] i spadam narazie na baseeeniq 8)[/quote] :o utopila się na tym basenie czy jak? :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='asher'] Raczej po południu. Bo do południa miziam dozia :D[/quote] :P [b]mnie mój wystarczy[/b]. ale ja też popołudniami 8)[/quote] Też masz jakiegoś dozia? :o
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Ozzy sprawdzał czy Tuffi jest 100% samcem :wink: :lol:[/quote] No i jakie wnioski? [quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img165.imageshack.us/img165/9149/le0mg.jpg[/img] sjesta :wink:[/quote] :o zjadł Tufika? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia'][quote name='aga1215'] tylko misiów nie zmieniaj :wink: - są śliczniaste :P nie dość, że czarne to kudłate :P[/quote] misie jak beda niedobre to wymienie je na chomiki, a Waszka zabierze je do siebie :lol:[/quote]to Waszka choduje chomiczki :o[/quote] Nie, Waszka zabierze mafię :lol:
-
To Ty mi Olego powiedz co to jest i gdzie które? :roll: [img]http://img322.imageshack.us/img322/3332/p91809575bm.jpg[/img]
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
PIKA replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
[b]bellatriks [/b] ja się zastanowiłam 8) Ja kcem ......................... :hmmmm: ............................ Więcej zdjęć bilasów :lol: