-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Mniam Winogronka :eating: Chociaż to z balona bedzie lepsze :lol:
-
Wodne psy :lol: [img]http://img201.imageshack.us/img201/9799/wwodzie7aq.jpg[/img] Chwila relaksu :D Proszę jacy my grzeczni jesteśmy [img]http://img201.imageshack.us/img201/2192/odpoczynek9ws.jpg[/img] A tu juz jestesmy mniej grzeczni :evilbat: [img]http://img146.imageshack.us/img146/2236/podgryzxankpo1gp.jpg[/img] [img]http://img146.imageshack.us/img146/8556/podgryzanko6uw.jpg[/img] Oni się tu bawią nie gryzą :lol: Ona się tarza to ja cichutko ale dokladnie ją obwącham,:evilbat: bo normalnie to mi nie pozwalała :cry: [img]http://img146.imageshack.us/img146/8761/wachanko8ef.jpg[/img] Uff ale fajnie, mokra wytarzana moge odpsapnąc [img]http://img146.imageshack.us/img146/913/saba8sj.jpg[/img] No dobra sprawdziłem co Ona ma pod ogonem, to teraz pokażę co mam ja [img]http://img213.imageshack.us/img213/4959/leontarzanie4sx.jpg[/img] Leonek się tarza [img]http://img213.imageshack.us/img213/3421/leon7fc.jpg[/img]
-
Maga prowadza sie z dwoma psami :lol: [img]http://img136.imageshack.us/img136/4120/parka21fc.jpg[/img] zdjecie aury Leona :roll: [img]http://img136.imageshack.us/img136/4421/parka14px.jpg[/img] Ja nie wiem, ale te psy ciagle jakąs poświatę nad łbem mają :lol: [img]http://img201.imageshack.us/img201/3245/paarka8zg.jpg[/img] a jakby co to na tym zdjęciu Leon taki brudny :lol:
-
[quote name='asher']PIKA, a ty po co chcesz się odchudzać? :o[/quote] po co? Bo okragla jestem :evil: Jakbys mnie widziala jeszcze dwa lata temu to bys sie glupio nie pytala :evil: [quote name='Alicjarydzewska']Baba bez brzucha jest jak garnek bez ucha :wink:[/quote] :o taaa i miejsce w tramwaju ustepuja :-?
-
[quote name='asher'] :o Coś przegapiłam? :o Przecież gminy to były wcześniej, a teraz są dzielnice... Znowu zmienili??? :o A serio, [b]PIKA[/b], coś ci się pokićkało :wink: [/quote] Oj bo oni tak czesto zmieniaja strukture Warszawy, ze ja nie nadazam :lol: zdjecia obrabiam 8)
-
Baby fstrentne :evil: Zabierajcie te slodycze :cry: Ja dzisiaj opitolilam cała opaczke Wedlowskich Bajecznych :oops: :cry: Ja w zyciu nie schudne :cry:
-
I tak i nie To zależy od ... dzielnicy (teraz gminy), jeżeli dana gmina nie ma własnych przepisów pies powinien być prowadzony z zachowaniem wszelkich środków ostrożności :lol: (cokolwiek to znaczy :lol: ) Ale z tego co mi swita to żadna dzielnica wawki nie ma aż tak rygorystycznych przepisów Na Bielanach kaganiec + smycz nie obwiązuje, wybierasz albo to albo to. Koło mnie jest komenda SM, i jeszcze ne widzialam, żeby się przyczepili do psa na smyczy bez kagańca (do mnie się nie przyczepili), oraz do psów latających luzem ale w kagańcu Maga gdzie masz przepis, ze psy z listy mają być prowadzone w kagancu i na smyczy. Te psy mają być rejestrowane Zobacz co masz napisane na tabliczce przy wejściu do parku : „psy powinny być prowadzone na smyczy a agresywne ( mój dopisek : z charakteru a nie z rasy ) dodatkowo w kagańcu art. 77 chyba KW Alfik jak ktos się czepia to niech Ci podsunie pod nos odpowiednie paragrafy p tym mówiące a Ty dowiedz się dokladnie jakie jest prawo w tej kwestii danej gminie tak abys to Ty mogla rzucić paragrafem w nos czepialskiemu :D
-
Daga jak drazni psy to jest na to paragraf "kto doprowadza zwierzę do stanu w którym staje się agresywne podlega karze grzywny w wysokości 1.000 zł " niestety nie podam Ci numeru paragrafu :-?
-
Ja tez pamiętam ten jogurt :angel: I tez z bułeczką go jadłam :angel: :angel: A teraz kupuje Bakomę, :D a co, trzeba polskie produkty promować 8)
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] ps. PIKA, jak ty se radzisz bez powiadomień? Ja bym nie umiała tych wszystkich tematów ogarnąć :roll:[/quote] mam taka opcję ogólna dostępną pt "Pokaż swoje posty" naciskam i mi wyświetla listę topików w których brałam udział apomarańczowa łapka pokazuje mi, że są w nim nowe posty :lol: [quote name='Maga100'] oj bo się nasłuchałam opowieści, jak Saba wszystkich zjada :-? Poza tym ona wzbudza respekt swoja posturą :lol: [/quote] troszkę zaufania do właścicela znającego swojego psa :wink: Jesli go od razu zaakceptowała, bawiła się z nim to po co miałaby go zjadać :wink: Ona święta nie jest (czego nie ukrywam) , ale nie jest tez aż tak szurnięta i nie atakuje nie sprowokowana :roll: pomijam pewne rasy psów, których nie lubi :-? [quote name='daga10011'] to dawajcie Sabcie do mnie :D Dalemu ktos musi szczekaczke zamknac :evilbat: bo jak nie to czeka go antyszczekowa obroza :oops: albo.....zabieg na struny[/quote] No jeśli chodzi o fakt szczekania to obawiam się, ze Saba by się do Dalego dołaczyła :lol: [quote name='daga10011']inaczej mi psy wytruja wszystkie-juz dostalam kilka ostrzezen :-? [/quote] :o nie nie żartuj :o Przecież Ty to możesz na policje zglosić :-?
-
[quote name='Camara'] delikatnie jak na Sabę ??? to raczej niezbyt delikatnie wg ogólnopsich norm :lol:[/quote] A od kiedy samo warknięcie jest niedelikatne ? :o [quote name='Maga100'] Przecież mówię, że już się z nim żegnałam w myslach, szczególnie pod sam koniec :lol: (opuchlizna zeszła tak apropos)[/quote] Bo Ty panikara jesteś :lol: Jakbym zauwazyla, że coś jest nie tak to bym sucza upieła :wink: :lol: One się świetnie dogadywały, a gówniarza trzeba czasami powychowywać :lol: (a to dobrze, znaczy, ze aż tak mocno mu nie przyłozyła, bo się już martwiłam :( bo pyszczek tez ma delikatną skórkę :( , a tak swoją drogą, pewnie go za japę złapała bo leżał i jej pyszczył :lol: chciala mu mordę zamknąć :lol: ) [quote name='asher'] ps. czy wam też powiadomienia nie przychodzą? :x[/quote] mnie nie porzychodza :lol: [size=1] (bo nie mam ustawionych )[/size] :lol:
-
Oj Hania ale pychotki :eating: Prosze mnie to wszystko zapakowac w nalesniczka i przylozyć bitą śmietaną :lol:
- 78403 replies
-
Generalnie stwierdzam że ta strona jest do zamieszczania próbek retuszu przez amatorów :lol: Żaden profesjonalista by takiego numeru nie wyciął :roll:
-
[quote name='Olcia'] Pika 'pierdzielniczek" jest na calej dzialce, bo dziadek, wiecznie cos dobudowuje, bo inaczej chyba by sie zanudzil :lol: , teraz jest etap budowy nowej lazienki i kurnika dla kur czy czegos tam gdaczacego :o[/quote] :roflt: :roflt: u mnie tez budowanko w toku :roflt: :roflt: i pierdzielniczek jest z tego samego powodu :roflt: :roflt: Ale kurnika nie budują :o
-
[quote name='Evelina'] Najazd myszka na zdjęcie pokaże oryginał. 8) [url=http://www.glennferon.com/portfolio1/portfolio01.html]Retusz[/url] [/quote] A pzrzyjżałaś się JEJ lewej ręce w okolicach zgięcia łokciowego? :lol: Podejrzewam,. że ten oryginał, tez nie jest do końca oryginalny :lol:
-
[quote name='Olcia'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia']oczywiscie nadus jak zwykle na srodku drogi rozwalil sie [img]http://img170.imageshack.us/img170/1660/p91107564ip.jpg[/img][/quote] Byłaś u mnie na działce ? :o[/quote] haha zaraz sie okaze ze mam jeszcze siostre w postaci Piki do dzielnia majatku :lol:[/quote] No nie wiem :lol: Jakby ze zdjęcia wyciąć klabik z lewej strony, oraz chodniczek do domku to wypisz wymaluj moja działka :o Nawet brama, teren gdzie stoi autko i ten "pierdzielniczek" pod drzewkiem z prawej się zgadza :o
-
[quote name='Alicjarydzewska']PIKA na tym zdjęciu jest ,,sławny Paw rybnicki'' :lol: :lol: taki kwietnik koło jednego z rond :wink:[/quote] dzięki :lol: taki sławny, ze o nim nie słyszałam :roll:
- 78403 replies
-
[b]Ala[/b] Saba nie lubi astamanów i tym podobnych :( bo na samych debili natrafiała :evil: [quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska']Nie wiem czy mogę :oops: Ale jak byscie w dwóch zdaniach napisały o co z tym kościołem chodzi ? Ale w archiwaliach - bo cos mi dzwoni - ale nie wiem w którym kościele :lol: . To Pika była proszalna ???[/quote] :lol: :lol: Bo jak pierwszy raz w życiu zobaczyłam Pikę, to stała pod kościołem i żebrała na psa :lol: Nawet łeb Saby zabandażowała :lol:[/quote] Hanka Saba łebn miała zabandazowany bo jej astmanka z jednego, ucha zrobiła dwa :evilbat: a leczenie drogie było :cry: [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img206.imageshack.us/img206/3905/paw0qf.jpg[/img][/quote] :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: juz za niedlugo juz za monencik bede upajac swe sliczne oczeta tym widokiem[/quote] A powiedzcie co to jest na tym zdjęciu? :oops:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']oczywiscie nadus jak zwykle na srodku drogi rozwalil sie [img]http://img170.imageshack.us/img170/1660/p91107564ip.jpg[/img][/quote] Byłaś u mnie na działce ? :o
-
[quote name='Maga100'] [quote name='Camara'] juz doczytałam jak to Sabę chciał zmolestować :o samobójca jednen :lol:[/quote] żebyś wiedziała :lol: ja już parę razy się z nim żegnałam w myslach, [b]jak Saba mu tłumaczyła, że nie życzy sobie jego zalotów[/b] :lol: [/quote] No przepraszam, przeciez grzeczna była :o i tłumaczyła, ale słownie i wierz mi baaardzo delikatnie :evilbat: [quote name='Maga100'] [quote name='PIKA']No własnie Saba miala inne zdanie :-?[/quote] dziwisz się? nie dosyć, ze goowniarz, [b]to jeszcze mniejszy[/b] :lol: [/quote] eeeetam jeszcze mniejszych zalotników miała :lol: [quote name='Maga100']bo to powinno być tak: śpiewać każdy mooooże, nocą na jezioooorze :lol: [/quote] Bidne rybki :cry:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'] i nie wiem czy ładne mam,[b] ale mam[/b] i to już jest powód do zadowolenia :shiny:[/quote] dodaj : swoje własne :lol: [quote name='Camara'][quote name='asher'][b]Camara[/b], gadaj jak na spowiedzi, jakiej pasty używasz??? 8)[/quote] dla palaczy :oops:[/quote] ale konkrety prosze :lol: Ja też dla palaczy a takiej bieli ni mom :-? Biała Dama cuuudowna :D -
[quote name='Evelina'][quote name='Pagaj'][quote name='PIKA'][b]Pagaj[/b] a smaruj Ty na topik "obróbka zdjęć co i jak - pomoc" i w punktach opisz, jak się takie cuda ze znikającymi facetami robi :evilbat:[/quote] PIKA, kochanie moje, ale taki temat w tym topicu juz jest [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17735&start=960]TUTAJ[/url] Właśnie go znalazłam 8) Dobrze, że się najpierw nie męczyłam z opisywaniem tego... :evilbat:[/quote]No wlasnie 8) [b]Pagaj[/b], czyzbys byla moim uczniem z tajnego nauczania ? :wink: [/quote] Bardzo tajne to nauczanie :roll: bo topik znam, ale w spisie treści nie ma o tym info, jest "retuszowanie zdjęć" ale dla mnie retusz to likwidacja widocznych zmnarszczek na ten przykład :lol: I ja chcę instrukcje do szopa pracza :lol:
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='bea100']Pika: ogary wygrała CH Pl Udra (mogła Ci się nie podobać bo ona po porodzie, więc się nie dziw :) ) [/quote] Bea ja nie powiedzialam, że mi się nie podobała, :D ja pytam bo mnie zaciekawiła i zdziwiła dość spora i widoczna jaśniejsza pręga na czapraku :P [quote name='puz']Niestety znajomość Polaków na temat naszych ras jest znikoma ostatnio usłyszałam ze mamy wyżły polskie. :[/quote] Znajomość Polaków na temat ras w ogóle jest znikoma, o wymowie i pisowni nawet tych najpopularniejszych i najmodniejszych nawet nie wspomnę Ale ja się specjalnie nie dziwię, nie każdy się interesuje akurat rasami psów. :wink: Ja się nie znam na samochodach i pewnie tez wywołałabym z tego powodu zbulwersowanie u jakiegoś automaniaka :lol: [quote name='Żaneta'] ale fajnie że są organizowane takie pokazy :P choć wydaje mi się że powinno być ich więcej[/quote] Byle nie przesadzać :D Niech ogary kupują prawdziwi miłośnicy i amatorzy rasy a nie „każdy”, bo nie ma nic bardziej tragicznego i niszczycielskiego dla rasy jak zbytnia moda na nią :-? -
[quote name='Camara'] a co to jest tam na dole??? jakaś woda??? rzeka? czy mi się tylko wydaje :niewiem: [/quote] :o ja patrze i patrzę i zadnej wody nie widze :o
-
[quote name='Camara'] nie dość, że najmądrzejszy [b]to jeszcze sexy niesłychanie [/b] :lol: juz doczytałam jak to Sabę chciał zmolestować :o samobójca jednen :lol:[/quote] No własnie Saba miala inne zdanie :-?