Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Agnes'] PIKA a czemu Saba nie moze byc na BARFie? [/quote] Bo surowe mięsko w zabki kole :evilbat: [quote name='Agnes']bo ja tez czasem [b]daje psu cos czego jesc nie powinien[/b] - a np [b]ziemniaczka,[/b] bo uwielbia,[/quote] I tu się mylisz. Gotowane ziemniaki można psu dawać Wręcz w diecie dla psów chorujących na niektóre schorzenia nerek ziemniaki dawać wręcz trzeba. podobno jest jakaś sucha karma dla nerkowców, gdzie wypelniaczem są ziemniaki własnie :D A kasze podwać można, podobno te gruboziarniste (np gryczana) nie są za bardzo wskazane, ale nie zabronione :wink: Ja tam czasami daje, i gryczaną i jaglaną i insze kasze tyz
  2. [quote name='Alicjarydzewska'] [quote name='PIKA'][quote name='Olcia']no co wy przecie na polach sie nie zjadly a widzialy sie pare razy :o[/quote] Bo Pla są wspólne a chaupa to prywatna jest :evilbat: [quote name='Alicjarydzewska'] miałam na myśli rozrywane sprzęty :wink: :lol:[/quote] :o a Ty psa jako sprzęt traktujesz? :o[/quote] PIKA Twoje sprzęty domowe :evilbat: Olcia już sporo na straty spisała :wink: / nawet buciki :wink: /[/quote] Co Ty nic nie dotkną :lol: Moja im się ruszyć nie pzowoli :lol: jak w ogóle wejdą :lol:
  3. [quote name='Olcia']no co wy przecie na polach sie nie zjadly a widzialy sie pare razy :o[/quote] Bo Pola są wspólne a chaupa to prywatna jest :evilbat: [quote name='Alicjarydzewska'] miałam na myśli rozrywane sprzęty :wink: :lol:[/quote] :o a Ty psa jako sprzęt traktujesz? :o
  4. [quote name='daga10011'] .a moj obecny wet namowil mnie na BARF :P[/quote] I słusznie :D Mój następny pies bedzie własnie karniony BARF-em :D
  5. [quote name='Alicjarydzewska']Chwilowo mamy braki fotek Ozzyego , ale gościnie występuje w roli Modelinki :wink: MINI , koleżanka Ozzyego /wspólniczka od przestawiania aut na podwórku 8) / Mini została zapięta do linki ,poniewaz na jej teren wkroczył agresor/ :lol: /Tuffi , [b]no i ze względów bezpieczeństwa jedno musiało mieć ograniczoną przestrzeń[/b] , wiec padło na :wink: gospodynię [img]http://img305.imageshack.us/img305/6775/miniitufi36my.jpg[/img] :wink:[/quote] No faktycznie, widać, jak chce go zjeść :-?
  6. [quote name='daga10011'] .mieszanie gotowanego z suchym nie jest najmadrzejsze-ciezko zbilansowac wszystkie potrzebne skladniki..[/quote] Daga daj spokój z tym bilansem :roll: Sobie tez bilansujesz ? :lol: Ja tam karmię pół/na pł a sucz zdrowy i zadnch klopotów nie ma z żadnycm organem :P [quote name='daga10011']a na pewno jest to zdrowsze od kaszki [b]ktora ma multum konserwantow[/b] :-? ... [/quote] Tak jak i suche żarcie 8)
  7. [quote name='Bójka']Temat dawno nie odswiezany:) Moja maluska psinka dziennie je tyle, co nic. Na sniadanie lyzka kaszki z bananami. Na obiad 6 kawaleczkow suchej karmy lub odrobinke gotowanej piersi z kurczaka z warzywami Na kolacje karma lub piers, w zaleznosci od tego, co robilam na obiad.[/quote] [quote name='Bójka'] A no czyli to, ze daje 6 granulek na obiad lub kolacje. Miedzy obiadem a kolacja daje tez jedno ciasteczko.[/quote] :o :o to chyba jakiś miniaturowy ten york :o A jaką karme dajesz i jaka powinna być dzienna dawka tej karmy dla psa o wadze Twojego yorka? :roll: Jeżli dajesz tez jedzenie gotowane to powinnaś dawać połowę tej dawki, a jakoś nie wierze, ze całą dawka dla yorka to 12 granulek :o tym bardziej karmy dla ras malych, gdzie te granulki są malutkie :o Chyba, ze dajesz karmę dla molosów :o
  8. [quote name='Maga100'][quote name='PIKA'] szczególnie jak ruskie tez zamieszkają :roll:[/quote] hm, a co Saba na to? 8)[/quote] No przeciez napisalam, :roll: Domyśl sie :evilbat: [quote]Nudzić nam się nie będzie na pewno szczególnie jak ruskie tez zamieszkają [/quote]
  9. [quote name='Olcia'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia']Pika nie ma problemu zaraz pakuje manatki i wynosze sie na bielany szykuj wycieraczke dla cioci Oli :lol:[/quote] A po co wycieraczka :D Ja mam jeden pokój wolny :lol:[/quote] o to az taka dobra bedziesz ze pokoj mi odstapisz?????[/quote] a czemu nie :lol: Nudzić nam się nie będzie na pewno :lol: szczególnie jak ruskie tez zamieszkają :roll:
  10. [quote name='Olcia']Pika nie ma problemu zaraz pakuje manatki i wynosze sie na bielany szykuj wycieraczke dla cioci Oli :lol:[/quote] A po co wycieraczka :D Ja mam jeden pokój wolny :lol:
  11. [quote name='Olcia'] [quote name='PIKA']Olcia a kto Ci powzolił oddalić się aż na dwa tygodnie ? :evil: [/quote] bo tu nie mam swojego kompa, :lol: [/quote] wyjeżdzasz na dwa tygodnie, żeby swojego kompa odwiedzic? :o [quote name='Olcia']Pika przenos sie na grochow bo mi sie tu nudzi troszke samej :evil: [/quote] To może Ty na Bielany sie przeprowadzisz 8) Tu nas więcej jest 8)
  12. Olcia a kto Ci powzolił oddalić się aż na dwa tygodnie ? :evil: I co ty ciągle z tym kompem szalejesz? :o
  13. [quote name='bellatriks']ludzie, ale wy macie problemy...[/quote] kto i gdzie? :o
  14. [quote name='asher']Hania, chcesz sobie zrobic płaszcz z Ozzyego :o :evil:[/quote] A to Hania siakas mała musi byc :-?
  15. [quote name='asher'][quote name='PIKA'][quote name='asher'] a my z ojcem musieliśmy sobie przez kilka dni obiad [size=7][b]od[/b][/size][b]salać [/b] :-?[/quote] To wreszcie nie posoliła, czy posolila za duzo? :o[/quote] [size=7][b]Od[/b][/size]pipkuj ty się od tych litrówek :eviltong: 8)[/quote] a skąd miałam wiedzieć, ze to literówka :evil: Wątpliwości wyjaśniam 8)
  16. [quote name='Alicjarydzewska'] asher miałaś zdrowe jedzonko :wink:[/quote] wcale nie takie zdrowe znowu :roll:
  17. [quote name='asher'] a my z ojcem musieliśmy sobie przez kilka dni obiad [size=7][b]od[/b][/size][b]salać [/b] :-?[/quote] To wreszcie nie posoliła, czy posolila za duzo? :o
  18. Waszka, a ja dzisiaj widziałam jamnisię z Rachowa :angel: :angel: Urosła zmężniała ........ i .......... troszkę przytyła :roll: :lol: a na dzień dobry obszczekała i obwarczała mi Sabę :lol:
  19. [b]Maga[/b] tu masz [url=http://kliker.pieski.eu.org/Agresja/agresja_gl.html]artykuly o agresji i jej rodzajach[/url] Duuuzzzzo czytania polecam dzial [i]Agresja psów wg Chris Bach[/i] tu masz o rodzajach agresji
  20. [quote name='Maga100'] na tym, co mnie psy prowadzały, modliłam się, co by Saba nie postanowiła podbiec do swojej pani :-? [/quote] Po pierwsze Saba dostala komendę "zostań" więc by sie nie ruszyła tym bardziej, ze mnie widziala i bylam blisko 8) A jakbym się schowała i by zechciala mnie poszukać to po prostu puściłabyś smycz :lol: .[quote name='Maga100'] [size=9]Bo jak stwierdzić czy pies jest agresywny? [/quote] O tym powinien decydowac właściciel .[quote name='Maga100'] Leon niby nie jest, a ostanio wyskoczył z zębami na psa, który chciał mu ukraść patyczek. W[b]ięc agresywny czy nie?[/b] :evil: [/quote] Nie
  21. [quote name='Olcia'] Pika wiec czuj sie zaproszona o ile wytrzyma do konca bo w tamtym roku ciezko bylo, zeby sie do konca zrobilo :lol:[/quote] No trudno :roll: to tylko owocki zjem :roll:
  22. [quote name='Camara'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img172.imageshack.us/img172/5638/minimordercazfilipem2id.jpg[/img] [b]Astmanka [/b]- morderca :lol: z Filipkiem :wink:[/quote] Ona normalnie szuka wzrokiem ofiary :evilbat:[/quote] ona :confused: [b]mówisz o Filipku ??? toż to chłopczyk !!![/b] i zaraz zagłaska tego biednego psa na śmierć :cunao:[/quote] Nie, mówię o[b] Astmance[/b] :lol: ktorą to biedną [b]suczkę[/b] zaglaska Filipek :lol:
  23. [quote name='HankaRupczewska']Waszka, kochana - może posłodzimy trochę ... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/przytul.gif[/img] [img]http://img12.imageshack.us/img12/5232/alk5nd.jpg[/img] [/quote] Oj Hanka rozpije się przez Ciebie :evilbat: Bo akurat ma go w domu to se zaraz naleje :evilbat:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img172.imageshack.us/img172/5638/minimordercazfilipem2id.jpg[/img] Astmanka - morderca :lol: z Filipkiem :wink:[/quote] Ona normalnie szuka wzrokiem ofiary :evilbat:
  25. [quote][img]http://img77.imageshack.us/img77/6848/106ia.jpg[/img][/quote] Jak słodka minka :D
×
×
  • Create New...