-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='LAZY']Smiejcie się smiejcie! Ale wy ne wiecie jak one szybko potrafią [b]hodzic[/b] :lol: :evilbat: [/quote] :o Może i żółwie szybko [b]hodzą [/b] ale znam stworzenia co [b]chodzą[/b] i wtedy szybciej im to wychodzi :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Piko, kochanie - to dzieło, o które pytasz, to jest graffiti namalowane przez jakiegos ( nieznanego mi osobiscie ani z widzenia ) atrystę zajmujacego się ta dziedzina sztuki malarskiej. Rzeczone graffiti zostało namalowane w blizej mi nieznanym okresie czasowym na scianie, którą mijamy codziennia na trasie spacerowej, przeznaczonej do tego rodzaju twórczości. Wycofuje poprzednią informację, ze dzieło to umieszczone jest na czołowej ścianie mojego pokoju goscinnego. Bo nie jest :lol: . Moje dziecko jest uzdolnione plastycznie - uczęszcza nawet do plastyka - ale nie zajmuje sie graffiti. Nikt z mojej rodziny również. Nasze zainteresowania artystyczne skierowane są w nieco innych kierunkach. :wink: Informuje również, że nie mam nic przeciwko graffiti - o ile umieszczane jest w miejscach do tego przeznaczonych. Koniec wyjasnienia 8)[/quote] :o No za debila mnie wzięła :o
-
[quote name='Anecia_&_Jura'] no dobra nie wszystkie dorosłe psy nadają się do adopcji, ale co z tymi szczeniakami które także były wsród tych psów z Otwocka.....[/quote] Szczeniaki mają zostac przy zyciu, uspione mają być tylko psy dorosłe .[quote name='Anecia_&_Jura'] niadawno rozmawiałam z panem który jest z Poznania i ma amstafa i często bywa w poznańskim schronisku....mówił że raz bawił się z tym amstafem który zagryzł tego chłopaka czy tam dziewczyne i wcale nie był agresywny co w ogóle wynika z tego że wpuszczono kogoś do niego.....[/quote] Chodzi zapewne o Nera. Ten pies nikogo nie zagryzł i od tego trzebaby zacząć. Opiekun (właściciel siedzi w piedlu) psa zginął z rąk kumpla od kieliszka. Osobiście wysyłałam protesty przeciwko uśpieniu Nera, bo to troszkę inna historia niz sprawa Otwocka
-
[quote name='HankaRupczewska'] Ależ tak, naturalnie ! To główny element zdobniczy w naszym pokoju gościnnym :lol: Czyżby się nie podobał ? Siakaś taka jesteś nienowoczesna :o[/quote] Ale ja nie mówilam, czy mi się nie podoba, czy nie :o Tak tylko pytam kto ma takie zdolności malarskie w Twojej rodzinie :roll: Takie te zdjęcia jesienne :-?
-
[quote name='Maga100'] ja miałam stresów unikać 8)[/quote] :hmmmm: w ciązy jestes? :roll:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara']:P [URL=http://imageshack.us][img]http://img191.imageshack.us/img191/1851/106rb.jpg[/img][/URL] [/quote] Łomatko cudniaste :angel: :D -
[quote name='asher'] Co do metody szkolenia, to nie wiem. Podejrzewam, że każdy ma własną. Ja nie mogę sie w imieniu wszystkich wypowiadac, bo po prostu nie wiem, jak szkolą :wink:[/quote] Ja szkole na szeleszczącą torebkę ze smakołykami w kieszeni :lol: Mozna to uznać za swego rodzaju kliker :lol:
-
[quote name='Anecia_&_Jura'] T .a co do pśów z Otwocka to myśle ze nie wolno myśleć jak pani tzn. że te psy trzeba uśpić [/quote] A ja się pytam ponownie, bo mnie nie raczyłas odpowiedzieć WEŹMIESZ KTÓREGOŚ Z TYCH PSÓW DO SIEBIE I SIĘ NIM ZAJMIESZ?? :evilbat: [quote name='Anecia_&_Jura']aUaaa..... to kto jest jeszcze za zabiciem wszystkich amstafów??[/quote] a czytać potrafisz??? Nie wszytskich amsafów, ale wszystkie agresywne osobniki, które dotkliwie pogryzły lub zagryzly człowieka - bez wzgledu na rasę :roll: [b] asher[/b] dużo ciekawsze dyskusje zarówno o pragramie jak równiez o tym co zrobić z agresywnymi psami są też winnych topikach na forum :D
-
[quote name='Vectra'] moze weterynaze jak by mieli takich zabiegow duzo wiecej niz obecnie znalezli by jakos zloty srodek na obnizenie kosztow[/quote] Przede wszystkim to weterynarze, jako osoby "pierwszego kontaktu" dla właściciela psa mogliby zachęcać do takich zabiegów, :evilbat: a nie opowiadać dyrdymaly, ze "sunia powinna mieć z raz szczeniaczki" :evilbat: Bo i tacy werynarze się zadażają i to wcale nie żadko :evil:
-
[quote name='XXL'][quote name='PIKA'] :o Ja to się dziwię, skąd on się tam wziął? :o Uciekł komuś? :o[/quote] hahaha nom tak raczej poszedl sobie na spacerek hahaha :D[/quote] Ty się nie smiej :lol: Jak dziś pamiętam ogłoszenie w stolecznym dodatku GW w dziale zgubione/znalezione zwięrzeta "Na ul. Broniewskiego w okolicach Billi zaginął żółw ladowy :o Uczciwgo znalezce prosze o kontakt tel.... Nagroda " Do dziś w głowę zachodze, jak ten zólw zwiał właścicielowi :lol:
-
[quote name='Vectra'] Podatek dajmy nato kosztowal by 200zl [b]a sterylizacja 100zl[/b] [/quote] Pod warunkiem, ze ja płacę to 100 zł a ktoś (UM?? ) klinice dopłaca resztę Bo ja sobie nie wyobrażam w jakich warunkach, jakimi lekami znieczulającymi wet by robił sterylke za 100 zł Podejrzewam, że byłoby sporo zgonów, lub powiklań przy takich zabiegach :-? I tak sporo wetów obnizając koszty sterylki słabo nawadnia psy podczas zabiegu :-? Przed zabiegiem pies powinien mieć wykonaie badania ogólne, tak jak i ludzie, kto to robi? Nikt. Zaden wet ci tego nie zaproponuje, bo zaraz slyszy, ze naciaga Cie na koszty. A potem rozpacz, bo się okazuje, ze psem coś jest nie tak i to wylazi w trakcie znieczulenia :roll: Weci się na to nie zgodzą, bo i leki, wynajęcie pomieszczenia są drogie tym bardziej w Warszawie. Orghanizacja ARKA co roku ogłasza jeden Dzień Sterylizacji, sterylka tego dnia jest duzo tansza niż na co dzień. Chetne klinikidi wykonania zabioegów tego dnia, zgłaszają sie same, niestety nie wszytskie :-?
-
[quote name='asher']Tak właśnie mi się kojarzyło, ze 5... No to starzeć się zacznie tak gdzieś za trzy, cztery lata dopiero :wink: A teraz może po prostu nie jest w formie, każdemu się czasem zdarza :wink: Zresztą LAZY, do Agrafki to ty jej nie przyrównuj, bo te małe diabły są nie do zdarcia :evilbat: [/quote] Gorąco jest to w jakiej formie ma byc :lol: [quote name='LAZY'] A teraz: UWAGA, UWAGA!!! Dzisiaj na spacerze dogomaniackim z Tomkiem i Sylwia zabawilismy się w ekipę ratujacą i ocalilismy takie żyjątko! [URL=http://imageshack.us][img]http://img395.imageshack.us/img395/9607/obraz11121xv.jpg[/img][/URL] Jak widac na zalączonym obrazku jest to zółw wodny. Znależlismy go na drodze rowerowej. Zabralismy wiec go ze sobą, bo żółw wodny i rower to chyba nieciekawe połaczenie. Teraz zółwik jest u Tomka, ale z tego co Tomek mi przed chwilka napisał jego siostrzeniec go wezmie. Więc zółwik juz znalazł nowy doemk! A oto farciarz - żółw czerwonolicy: [URL=http://imageshack.us][img]http://img395.imageshack.us/img395/4967/obraz11138sv.jpg[/img][/URL] A tak wyglądalismy jak szlismy parkiem, jeszcze ja z Lazy z boku, Sylwia z dwoma psami i Tomek z zółwiem. Hihi..ludzie sie na nas oglądali, bo mysleli, ze wzięlismy zółwia na spacer, nawet zartowali sobie, zeby mu smycz nalozyc :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img395.imageshack.us/img395/8900/obraz11140mz.jpg[/img][/URL][/quote] :o Ja to się dziwię, skąd on się tam wziął? :o Uciekł komuś? :o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Łomatko, co to za robactwo się tu rozlazło? :evilbat: [quote name='malawaszka'] doszłyśmy do rzeczki - takiej malusiej zarośniętej już prawie całkiem i nagle plusk i Luny ni ma :o :o :o potem znowu jest, i znowu nie ma :o mało brakowało a wskoczyłabym tam za nią z Oliwią i moja siostra to samo, ale naszczęście łajza śmierdzielowata sama wylazła :-? :roll: uhhhh ale było strachu :roll: [/quote] [quote name='Ana&Tosia'] Kiedyś jak pływaliśmy z Tośka na rowerze wodnym to zrobiło jej się za gorąco i wskoczyła do wody na środku jeziora :o Na szczęście skończyło się na strachu i udało się ją szybko wyciągnąć. [/quote] A te Wasze psy to plywać nie potrafią? :o :o pierwszy raz slyszę :o Może się bać, może nie lubieć, może nie być za dobrym pływakiem, ale każdy pies pływa :lol: :lol: Jak myśmy się z Saba kapali to przyszli ludzie yorkiem, jak ten maluch posuwał w wodzie :angel: Saba tylko co jakiś czas podpływała do niego i sprawdzała, czy aby na pewno nic mu nie jest :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Anecia_&_Jura'] ...jak pani mogła skreslić te psy z Otwocka.......[/quote] A ja z innej beczki Zaadoptujesz któregoś z tych psów? 8) Znajdziesz im ODPOWIEDZIALNYCH właścicieli? 8) Łatwo krytykować, trudniej zrobić, nikt o zdrowych zmysłach takiego psa nie weźmie. Żaden z tych psów nie nadaje sie do domu, gdzie jest juz inne zwierzę, a tym bardziej inny pies Te psy mają szanse na adopcję, a jakże, tylko, że u bezmózgów , ktore dalej będą je puszczac na walki :-? [quote name='Anecia_&_Jura'] one nie muszą dalej zabijać i nie wszystkie muszą być uśpione..... .[/quote] Tego zostały nauczone, innego zycia nie znają :roll: Szansę na resocjalizację mają tylko przebywające tam szczeniaki :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'] a o rachunkach to lepiej nie mówić [b]i o rachunkach u weta[/b]. 8)[/quote] U weta też masz zaległe rachunki? :o
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska']Ponieważ to Galeria jest - a tu samo gadanie uprawiane ostatnio jest - to dla wszystkich twórczość z naszej trasy spacerowej... Dobrze, że nie mam komu tego dzieła zadedykować :D [img]http://img369.imageshack.us/img369/3796/z126pg.jpg[/img][/quote] Sami toto malowaliście? :roll:
-
Fart jest śliczniusi :D
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='PIKA'] Ja też, :roll: ale bardziej zawodową :roll: Sectio cesarea transperitionallis, supra publika transversa - najdłuższa diagnoza jaką zapamiętałam :lol: Pisowni pewna nie jestem :lol:[/quote] Ciecie cesarskie międzyotrzewnowe ?? nadłonowe (suprapubica) poprzeczne :wink:[/quote] Nie pamietam dokladnie tlumaczenia :oops: Na pewno cesarka :lol: Do tej samej szkoły chodzilaś? Czy poszłaś wyżej ? :lol:
-
[quote name='doddy'] robimy sobie wspólny spacerek z astkowiczami. .[/quote] znaczy z ludźmi i ich Astami? :roll: Jak tak to ja wypadam :-?
-
[quote name='HankaRupczewska'] [ Hahaha, Pika w tym samym momencie pisałyśmy :lol: A u Alutki było o rectum i Hannibalu Odbytniczym :lol: :lol: :lol: Coś dzisiaj urodzaj na łacinę :roll:[/quote] wiem :lol: widzialam :lol: zrobili z Ozzika "per rectum" :lol: [quote name='asher']Ja miałam łacinę w liceum. [/quote] Ja też, :roll: ale bardziej zawodową :roll: Sectio cesarea transperitionallis, supra publika transversa - najdłuższa diagnoza jaką zapamiętałam :lol: Pisowni pewna nie jestem :lol:
-
[quote name='Maga100'] Primo[/quote] [quote name='Maga100']secudno: [/quote] [quote name='Maga100'] tertio: [/quote] [quote name='Maga100'] non est disputandem [/quote] Słownik lacińskiego dorwałaś ? :o
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] no co, no co, noconoconoco :bad-word: mogę se nie lubić i se negować? :eviltong:[/quote] Maga ?? :o[/quote] No i widzisz, jaka awanturnica :o Jak ty z nią wytrzymujesz ?[/quote] Jaaa? :o Ja z nią nie mieszkam :o Na szczęście :roll: ................ .. bo bysmy się pozabijaly :lol:
-
[quote name='asher'] Możesz ją po prostu bardzo dokładnie wymierzyć.[/quote], To nic nie da, ja jej musze załozyc i juz :wink: [quote name='asher'] Najpierw muszę popłacić zaległe rachunki [/quote], Taaaa :oops: :roll: :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] no co, no co, noconoconoco :bad-word: mogę se nie lubić i se negować? :eviltong:[/quote] Maga ?? :o
-
[quote name='asher']Skoro kiedyś pojechałam do Czech tylko po kilka butelekj piwa (wyjazd o 19 z minutami z Centalnego, a o ósmej rano już bylismy z powrotem 8) ), to czemu nie po kagańce? :D [/quote] Z suczem bym musiała jechac :-? Ona nie wymiarowa jest i trudno jej cos dobrac :-? Pysk wąski i dlugawy a za to łeb duzy :-? Więc kaganiec albo jest za wąski w pysku, albo w pysku dobry za to się przy łbie nie da zapiąc, albo jak się zapnie we łbie to znowu koniec kosza jej na nos uciska :-?
- 78403 replies