-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Alicjarydzewska'] one nadal się ,, gryzą '' :wink: :lol:[/quote] Nie gryzą a podgryzają :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher']A z czego taki dumny io blady? 8)[/quote] bo ostatnio wydaje mu się, że jest najmądrzejszy na świecie :lol: [/quote] Żeby tylko mu tak nie zostało :o Albo niech mu tak zostanie, bo jest boswki w tej swojej "mądrości" :lol: Taki fajoski szczenior z niego :D [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']blady to tak :wink: ale czy dumny :-? ma minę jakby coś pobroił 8) :lol:[/quote] on patrzy co ja robię dziwnego z tym pudełkiem przy twarzy :lol:[/quote] no tak nigdy nie wiadomo co pani przyjdzie do głowy 8) :lol:[/quote] i co Pani pobroi :lol:
-
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA']ch*** [/quote] :o :o :o[/quote] :o :o :o :niewiem:
-
[quote name='Maga100'] [b]aż mnie tym wnerwiał [/b] :-? )[/quote] :o to może Ty go po tym pyszczu pogryzłaś :o
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] [quote name='Alicjarydzewska']to teraz Maga będzie z obandarzowanym psem pod kościołem stać :o :o :o :wink:[/quote] no właśnie, że nie będzie, bo Saba mimo wszystko dama i upierdliwych góówniarzy nie zjada :lol:[/quote] no bo jakby zjadła to nie byłoby z kim pod tym kościołem stac :lol: [quote name='Maga100']Spacery bedziemy uskuteczniać, więc jak się Saba któregoś pieknego dnia zdenewruje, to na pewno znajdziesz nas po kościołem :lol:[/quote] Bedziesz Leonowi pogrzeb w kościele wyprawiac ? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100']Pika, jak to ile, oczywiście, że 150,00 8) [/quote] a do czego Ci tyle brakuje? :o :lol: [quote name='Alicjarydzewska'] PIKA pogryzłaś w walce o nalesniki Leona :o :o :o :lol:[/quote] Nie ja, a Saba :roll: a o co to nie wiem :niewiem: I pogryzła to za duzo powiedziane :lol: Manto mu spuściła za upierdliwość chyba :lol: Jakby go naprawdę pogryzła to by się do szycia nadawał :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA']ch*** [quote name='daga10011']ryjkow nie pipkuje :o czyli trzeba zdrabniac :D[/quote] :( eee zdrabnianie nic nie daje :([/quote] PIKA co napisałaś :o :o :o :lol:[/quote] napisałam nazwę narządu męskiego w zdrobnieniu :lol: Asher zdolnie te Twoje bestyje :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] a z czym dzisiaj były :wink: :eating:[/quote] z tym samym co wczoraj :lol: Maga z czekoladą i bitą śmietaną a ja z owocami mieszanymi, bitą smietaną, posypane orzechami i polane adwokatem :eating:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] Język w porządku, ale wiesz jednak zachaczyła go zębem, maupa :lol: Ma małe zadraśnięcie na mordzie, nie zauważyłabym nawet, ale z lekka napuchło :wink: Ale nie martw się, Leon się nie przejmuje :lol: [/quote] :oops: :oops: :oops: no ładnie :oops: :oops: :oops: Mam nadzieję, ze to niechcący zrobiła przez przypadek a nie specjalnie :roll: To ile za weta zwracam? :lol:
- 78403 replies
-
chujek [quote name='daga10011']ryjkow nie pipkuje :o czyli trzeba zdrabniac :D[/quote] :( eee zdrabnianie nic nie daje :(
-
[quote name='Olcia']nadus niestety szalal po lozku i musial spac na podlodze [/quote] to znaczy co robił? :lol:
-
[quote name='Olcia'] haha no ja tez nie ale zaraz bede wstawiac fotki wiec zapraszam [b]i BEZ GADANIA MI[/b] :evilbat:[/quote] :o poważnie? :o
- 78403 replies
-
:o Chyba Olcia Evelinę naleśnikami przekonała :lol:
-
[quote name='Olcia'] o Wy baby jedne nalesnikow Wam sie zachcialo , a mi topic zamkneli [/quote] O rzesz :oops: Mówiłam że się wkurzy :-? I nas teraz ruskimi pogoni :scared: [quote name='Olcia'] ja wam dam nalesniki [/quote] Usmażysz nam nalesniki? :o :lol: Olcia wyślij priva do Eveliny, ze zdjęcia masz to Ci otworzy :lol: Jam tylko ciekawa, czemu zamknęła akurat tylko Twój topik jak jeszcze kilka innych przegadanych widziałam :roll:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='HankaRupczewska'] Pika ????? MA ŁADNE - TO SZCZERZY - o tak właśnie ! :megagrin: No wioem, że ładne, ale ciekawam czy mocne :evilbat: i ile ton nacisku majom :evilbat: (auuuu :roll: ) -
Ten groźny astman to nie robi nic tylko śpi? :o Na co on tak siły zbiera? :o [b]Maga[/b] (nie wiem gdzie zapytać, to pytam tutaj :roll: ) Jak język Leona ? :lol:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'] bo jak nie mam zdjętek ślicznych psiów to swoją mordkę wstawię :roll: Łomatko ale zęby szczerzy :o -
[quote name='HankaRupczewska'] Alu, ja abstrahuję od treści :lol: - nawiążę natomiast do formy : otóż, czy ktoś mógłby wyjaśnić mi, skąd wzięło się powiedzenie NAWALONY JAK STODOŁA ?[/quote] no jak skąd A po co jest stodoła? :lol: Zeby do niej zwalać żyto na przykład .. a dalekj se dopowiedz :lol:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Alicjarydzewska'] wyśle jej SMS zeby fotek nacykała to ją Evelina uwolni :wink:[/quote] wyślij, ja się zastanawiałam czy to zrobic :roll: Weekend jej psuć :-? -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Ja wstałam, ale...... Maga zaspała :roflt: :roflt: :roflt: a miała mnie budzić w razie czego :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='Alicjarydzewska'] no nie masz bo Olcie przymknęli :evil: [/quote] Wiem :evil: Sie Olcia wścieknie jak wróci :o :scared: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'][quote name='PIKA'] [quote name='Camara']u nas w Galicyi to zawsze w sobote pranie i kąpanie... nie miałam nic innego to wyprałam psy :lol: :o a siebie nie mogłaś? :o siebie? po psach... nie wiesz, że krakusy oszczędne i cała rodzina w jednej wodzie sie kąpie ? :wink: :lol: no nie , psy po sobie :lol: Nie mam gdziew tego powiedziec :roll: ale informuję, ze wstałam :roll: -
[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']to się juz nie kładź bo na wystawę zaśpisz / a mogłabyś juz w kolejce po nalesniki stanąc :wink: /[/quote] ta to ma łeb na karku :angel: Pika, ustaw się już pod tą budką, bedziemy jutrow pierwsze :angel:[/quote] taaa a potem usnę z twarzą w naleśniku :-? [quote name='Maga100']a jakby tak twój [b]astman stanął pod tą budką, to by już nigdy kolejki nie było[/b] :roll: Wsadzaj Ozzika do tego pociagu o 4.05![/quote] Nie zapominaj, ze jutro Klubówka [b]Molosów [/b] :roll:
-
[quote name='Maga100'] jutro muszę wcześnie wstać :([/quote] i jeszcze mnie obudzić :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100']ciekawe kto bedzie najmniej zadowolony? ja, ty czy teściowe? :lol: a swoja droga, jeszcze cię syn nie wyrzuciła z pokoju? :o To do niego niepodobne o tej godzinie :evilbat:[/quote] co ty ? :o A od kiedy chłopak w jego wieku o tej porze w sobotę w domu bywa? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA'] :o a ta nawet rozklad sprawdziła :o :roflt: :roflt:[/quote] a w ogóle to idź już spać, jutro wcześnie wstajesz :evilbat:[/quote] jakie spać? :o z psem idę :lol: